Niceboy HIVE 3 Joy

7x

Slúchadlá Niceboy HIVE 3 Joy - Tretia generácia slúchadiel Niceboy HIVE Joy prináša skvelý zvuk a výdrž batérie až 33 hodín

38,85 €
29,13 €Cena s DPH
24,27 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad 1 skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Niceboy
Kód:1356071
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • - 9 €
Slúchadlá Niceboy HIVE 3 Joy
Slúchadlá Niceboy HIVE 3 Joy - Fotka 1/3Slúchadlá Niceboy HIVE 3 Joy - Fotka 2/3Slúchadlá Niceboy HIVE 3 Joy - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

Niceboy HIVE 3 Joy

HIVE Joy 3

Vaše obľúbené slúchadlá Niceboy HIVE Joy prichádzajú s treťou generáciou, modelom Joy 3. Prenos zvuku rýchlejší a hudbu si užijete ešte dlhšie ako predtým. Slúchadlá sa rýchlo nabíjajú as novinkou v podobe vlastnej aplikácie Niceboy ION dostávate množstvo zaujímavých funkcií navyše

Niceboy HIVE 3 Joy

Užite si čistý a detailný zvuk

Za výrazným soundom slúchadiel Niceboy HIVE Joy 3 stoja meniče o veľkosti 40 mm. S týmito slúchadlami svoju hudbu budete počuť so všetkým, čo k nej patrí – čisté výšky, vyvážené stredy aj hlboké basy. Za naozaj detailnou hudbou totiž stojí široký frekvenčný rozsah aj podpora kodeku AAC pre Apple zariadenia, s ktorým sa zvuk medzi telefónom a slúchadlami prenáša vo vysokej kvalite a bez strát.

Niceboy HIVE 3 Joy

Taká ľahká, že ich neucítite

Či už si vyberiete klasickú čiernomodrú verziu alebo bieloružovú, slúchadlá na ušiach takmer neucítite. Vďaka nastaviteľnému mostu cez hlavu si ich môžete prispôsobiť podľa svojho. Celá konštrukcia je ľahká, náušníky sú vyrobené z príjemného materiálu a až ich budete chcieť uložiť, nezaberú miesto - dajú sa vďaka sklápaciemu dizajnu ľahko zložiť.

Niceboy HIVE 3 Joy

Viac ako deň plný hudby

Kábel s USB-C konektorom prináša pohodlné nabíjanie. Počas dvoch hodín sú slúchadlá nabité na plných 33 hodín prevádzky. A čo keď sa ponáhľate a zistíte, že by ste museli vyraziť na cestu bez hudby? Stačí dať slúchadlá na 5 minút do nabíjačky a hneď máte 80 minút energie so sebou!

  • Handsfree telefonovanie - Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete so slúchadlami vybavovať hovory bez toho, aby ste museli vytiahnuť telefón.
  • USB-C nabíjanie - Rýchle a pohodlné nabíjanie pomocou USB-C kábla, ktorý je súčasťou balenia.
  • Podpora hlasových asistentov - Slúchadlá podporujú ovládanie pomocou hlasových asistentov Siri a Google Assistant.

Niceboy HIVE 3 Joy

S mobilnou aplikáciou vyladíte zvuk aj nájdete slúchadlá

S vlastnou mobilnou aplikáciou Niceboy ION sa rozširujú možnosti, ako si slúchadlá ešte lepšie užiť. S ekvalizérom si vyladíte hudbu podľa svojho a vždy budete mať prehľad o tom, koľko presne energie na počúvanie a telefonovanie vám ešte zostáva. A keď nebudete môcť slúchadlá nájsť, vďaka aplikácii nájdete miesto, kde boli naposledy pripojené k telefónu.

Niceboy HIVE 3 Joy

Spoľahlivé bezdrôtové spojenie

S pokročilým Bluetoooth 5.3 sa nemusíte báť výpadkov zvuku - ako pri počúvaní, tak pri telefonovaní. Spoľahlivý dosah bezdrôtového pripojenia ponúka slúchadlá do vzdialenosti 10 metrov od vášho mobilu, tabletu alebo počítača.

  • Jednoduché ovládanie - Priamo na slúchadlách nájdete praktické tlačidlá pre rýchle ovládanie hudby aj vybavovanie telefonátov.
  • Široký frekvenčný rozsah - Slúchadlá ponúknu naozaj široký frekvenčný rozsah, takže prehrajú akýkoľvek zvuk v rozmedzí 20 Hz – 20 kHz.
  • Automatické párovanie - Stačí raz slúchadlá pripojiť k telefónu a nabudúce sa už k zariadeniu pripoja automaticky sama.

Parametre a špecifikácie

Výbava 
Mikrofón 
Farba 
černá 
Pripojenie slúchadiel 
bezdrôtové 

Slúchadlá Niceboy HIVE 3 Joy je zaradený tiež v týchto kategóriách: