Chytré doplnky

Chytré doplnky nám uľahčujú život. Či už to je to šikovný náramok alebo chytré hodinky, vďaka ktorým môžeme začať športovať správne aj bez osobného trénera, merať si kvalitu spánku, vzdialenosť behu alebo tepovú frekvenciu. Patria sem aj pomocníci v domácnosti, ako napríklad robotické vysávače. Ocení ich nejedna žena. V dnešnej dobe je takmer samozrejmosťou mať inteligentnú navigáciu v aute. Ale tiež rastie obľuba v auto kamerách, ktoré Vám môžu poslúžiť ako dôkaz pri dopravnej nehode. Toto všetko môžete nájsť v kategórii chytré doplnky. Na všetko nadštandardná záruka 24 mesiacov ZDARMA .

Viac
Menej
TOP produkty
Filtrovanie produktov
ParametryProdejny
Podľa ceny:,- ,-

Typ zboží

Kvalita

Jakost

Značka

Materiál

Skladem na prodejně

Štítky

Tato kategorie neobsahuje žádné zboží.

Neutrácajte viac, než je potrebné
U nás v GIGA sa stretnete s predvádzacími alebo repasovanými chytrými doplnkami. Predvádzací znamená takmer nový produkt, ktorý slúžil ako výstavný kus na niektorej z marketingových akcií. Často sa jedná o zariadenie, ktoré boli raz vybalené zo svojich originálnych krabičiek a znova zabalené. Tým, že sa produkt už raz rozbalil, musí jeho cena klesnúť. Vy tak získate skoro nové zariadenie s niekedy až 30% zľavou oproti novému. Pokiaľ zháňate vyššiu kvalitu za nižšiu cenu, voľte repasované. Repaše sú krátkodobo použité chytré doplnky, ktoré zhruba po dvoch rokoch užívania vykúpili firmy zaoberajúce sa repasáciou, produkty otestovali, vymenili opotrebované alebo nefunkčné časti tovaru a dali znova do predaja.

Keď repas, tak GIGACOMPUTER
My v GIGA všetky produkty ešte raz kontrolujeme, preverujeme, testujeme a čistíme - aj zvnútra. Aby sme si boli stopercentne istí kvalitou našich produktov. Aj vďaka tomu sme potom schopní dávať nadštandardnú záruku 24 mesiacov ZDARMA. Nie, že by sme spoločnostiam, ktoré vykonáva Repasáciu nedôverovali, ale razíme heslo: dôveruj, ale preveruj. Kúpou repasovaného tovaru navyše šetríte životné prostredie. Viac o repasovanání sa dozviete v našom článku.

Chceš viac? Voľ REPAS!
Ak uvažujete napríklad nad chytrými hodinkami a máte obmedzený rozpočet, odporúčame vyberať v kvalite repasované. Medzi repasovanými chytrými hodinkami sú totiž väčšinou Apple Watch, ktoré pôvodne stáli niekedy až o 50% viac, než teraz. Sú teda oveľa kvalitnejšie ako cenovo porovnateľné hodinky v kvalite novej. A tak je to so všetkými repasovanými produktmi. Objednajte z pohodlia domova a vyzdvihnite na jednej z našich predajní s osobným odberom zdarma .

Kozmetický nedostatok? Nevadí!
Chceli by ste svoje chytré zariadenie zaobstarať za čo najnižšiu cenu? Neprekážajú Vám drobné kozmetické nedostatky na inak plne funkčnom zariadení? Tak to sú pre Vás produkty z B-kategórie tie pravé. Pretože GIGA B-éčko nie je žiadne béčko! Produkty z B-kategórie spoznáte podľa tyrkysovo modrého štítku B-kategórie , ktorým sú označené.

Viac
Menej