Niceboy ORYX VOX 2.0

8x

Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 - Stereo reproduktory ORYX VOX 2.0 spoločnosti Niceboy s výkonom 12 W, jednoduchým ovládaním a efektným farebným podsvietením

27,73 €Cena s DPH
23,11 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom > 3 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Niceboy
Kód:1343613
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0
   Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 - Fotka 1/5Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 - Fotka 2/5Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 - Fotka 3/5Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 - Fotka 4/5Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 - Fotka 5/5
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Niceboy ORYX VOX 2.0

   ORYX VOX 2.0

   Chcete si užiť hru, film alebo hudbu na svojom PC naplno? Zapojte si sadu kompaktných stereofónnych reproduktorov ORYX VOX 2.0 od značky Niceboy, otočte volume doprava a začnite sa baviť! S výkonom 12 W, ľahkým ovládaním a efektným farebným podsvietením sa nudiť nebudete.

   Silný zvuk pre hranie hier aj sledovanie filmov

   Tešte sa na čistý zvukový zážitok, či už budete pariť hry, počúvať hudbu alebo sledovať film. S reproduktormi Niceboy ORYX VOX 2.0 si s výkonom 12 W vychutnáte silný a napriek tomu čistý zvuk, ktorý sa prenáša neskreslene av širokom spektre vďaka frekvencii 40-20000Hz a meničom o veľkosti 2,5 palca

   Niceboy ORYX VOX 2.0

   Ozvučí rýchlo a jednoducho váš počítač aj konzolu

   Vďaka pripojeniu Plug & Play nie je potrebné nič inštalovať, pre vašu zábavu už je všetko pripravené. Stereofónne reproduktory ORYX VOX 2.0 jednoducho k svojmu zariadeniu pripojíte cez priložený audiokábel s jackom 3,5 milimetra. Nabíjanie potom prebieha cez separátny USB konektor. Môžete tak reproduktory pripojiť nielen k počítaču či notebooku, ale budú si rozumieť aj s hernými konzolami.

   Dizajnové RGB podsvietenie

   Herné reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 sa stanú ozdobou každého nielen herného setu. Jednoduchý a zároveň elegantný dizajn reproduktorov podčiarkne dynamické RGB podsvietenie.

   Niceboy ORYX VOX 2.0

   • Kompaktné rozmery - S rozmermi 82x102x180 mm sada reproduktorov nezaberá miesto a pretože neváži ani kilo, dajú sa ľahko prenášať.
   • Jednoduché Plug & Play pripojenie - Rýchle pripojenie k počítaču cez 3,5 mm audio kábel dĺžky 1,2 m. Nie je potrebné nič inštalovať ani nastavovať.
   • Jednoduché USB napájanie - Napájanie prebieha cez USB konektor v počítači, reproduktory teda nepotrebujú vlastnú elektrickú zásuvku.

   Ovládanie hlasitosti hneď po ruke

   Hlasitosť sa ovláda priamo na tele reproduktorov - stačí otočiť kolieskom na ich prednej stene. Je to jednoduché a ľahko dostupné!

   Parametre a špecifikácie

   Výkon 
   12 W
   Prevedenie 
   2.0 
   Materiál 
   Plast 
   Rozmery
   82 × 180 × 102 (mm)
   Hmotnosť
   760 g

   Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 je zaradený tiež v týchto kategóriách: