Niceboy RAZE Supersonic

6x

Reproduktory Niceboy RAZE Supersonic - Niceboy RAZE Supersonic bezdrôtový reproduktor s výkonom 16 W a výdržou až 15 hodín

47,56 €
31,7 €Cena s DPH
26,41 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 3 ks
Ostrava skladom 3 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:Niceboy
Kód:1426942
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • - 15 €
Reproduktory Niceboy RAZE Supersonic
Reproduktory Niceboy RAZE Supersonic - Fotka 1/2Reproduktory Niceboy RAZE Supersonic - Fotka 2/2
Fotografia má ilustratívny charakter.

Niceboy RAZE Supersonic

RAZE Supersonic

Niceboy RAZE Supersonic je bezdrôtový reproduktor s úžasným zvukom o sile 16W, ktorý vás nadchne. Na jedno nabitie poskytne až 15 hodín hudby. Jeho odolné spracovanie zaručuje, že vydržia aj náročné poveternostné podmienky. Okrem toho ponúka široké možnosti prehrávania – môžete ho pripojiť bezdrôtovo cez Bluetooth, alebo využiť vstup pre micro SD kartu a flash disk. A pokiaľ máte zariadenie s AUX jackom, môžete ho pripojiť priamo pomocou priloženého kábla. A nezabudnime na integrované FM rádio na počúvanie obľúbených rozhlasových staníc.

Niceboy RAZE Supersonic

Dokonalý zvuk, ktorý vás ohromí

Niceboy RAZE Supersonic je bezdrôtový reproduktor s výkonom 16 W, ktorý vám dodá silný a intenzívny zvuk. Vďaka využitiu inovatívnej audio technológie MaxxBass dokáže reproduktor ponúknuť vyvážený a prepracovaný zvuk bez skreslenia. Táto technológia analyzuje zvukový signál a inteligentne ho spracováva, čo výrazne zlepšuje basové frekvencie, ktoré dodávajú hudbe hĺbku a silu a poskytujú intenzívnejší zvukový zážitok. Reproduktor je osadený aj funkciou True Wireless Stereo (TWS), ktorá umožňuje prepojiť dva reproduktory a počúvať hudbu v ešte lepšej kvalite.

Niceboy RAZE Supersonic

Pripravený na akékoľvek dobrodružstvo

Niceboy RAZE Supersonic je nielen zvukovým fenoménom, ale tiež sa pýši odolným prevedením, ktoré je ideálne na cestovanie. Reproduktor je vybavený vodeodolným krytím IPX6, ktoré ho chráni pred vodou a striekajúcimi kvapkami, takže sa nemusíte báť používať ho vonku alebo pri bazéne. Navyše, pogumované hrany reproduktora poskytujú zvýšenú ochranu pred nárazmi a pádmi, čo zaisťuje, že váš reproduktor zostane v poriadku aj pri náročnejšom zaobchádzaní. S Niceboy RAZE Supersonic si tak môžete užiť svoju obľúbenú hudbu a zároveň si byť istí, že váš reproduktor je pripravený na akúkoľvek výzvu, pred ktorou ho postavíte.

Funkcia powerbanky - Niceboy RAZE Supersonic môže okrem iného poslúžiť aj ako powerbanka. Stačí doň vaše zariadenie pripojiť cez USB kábel.

USB-C nabíjanie - Reproduktor sa nabíja cez kábel s rozšíreným USB-C konektorom, ktorý je súčasťou balenia.

Handsfree telefónne hovory - Vďaka integrovanému mikrofónu je možné cez reproduktor vybavovať telefónne hovory bez toho, aby bolo potrebné vyťahovať telefón.

Niceboy RAZE Supersonic

Veľa energie pre 15 hodín hudby aj vaše zariadenie

Niceboy RAZE Supersonic vyniká nielen zvukom, ale aj výdržou a praktickými funkciami. S jediným nabitím môžete reproduktor používať až 15 hodín bez prerušenia. A to nie je všetko - vďaka funkcii powerbanky môžete využiť jeho silu a nabíjať aj iné svoje zariadenia, ako sú telefóny alebo tablety. Stačí ich pripojiť k reproduktoru a môžete sa tešiť na rýchle a spoľahlivé nabíjanie. A aby bolo nabíjanie RAZE Supersonic čo najjednoduchšie, reproduktor je vybavený konektorom pre USB-C kábel, ktorý je navyše súčasťou balenia. To znamená, že k reproduktoru nemusíte zháňať ďalšie káble alebo adaptéry - všetko, čo na nabíjanie potrebujete, už máte so sebou.

Niceboy RAZE Supersonic

Neobmedzené možnosti prehrávania hudby, presne podľa vašich preferencií

Niceboy RAZE Supersonic poteší naozaj širokými možnosťami prehrávania. Jednoduché bezdrôtové prehrávanie vďaka podpore Bluetooth 5.0 umožňuje ľahko a spoľahlivo pripojiť vaše zariadenie a streamovať hudbu bez obmedzenia káblami. Reproduktor disponuje vstupmi pre micro SD kartu a flash disk, takže si môžete vaše obľúbené skladby prehrávať priamo z pamäťových médií. Ak máte zariadenie s AUX jackom, nie je problém - Niceboy RAZE Supersonic disponuje aj 3,5 mm AUX jack konektorom pre priame pripojenie. A určite poteší aj integrované FM rádio, ktoré vám umožní naladiť si svoje obľúbené stanice a počúvať ich priamo z reproduktora.

True Wireless Stereo - S funkciou True Wireless je možné prepojiť dva reproduktory medzi sebou, a získať tak lepší – priestorový – zvuk.

Svetelné módy - Pri reproduktore môžete ľahko prepínať medzi rôznymi farebnými módmi podsvietenia.

Automatické párovanie - Stačí raz reproduktor pripojiť k telefónu a nabudúce sa už k zariadeniu pripojí automaticky sám.

Parametre a špecifikácie

Výkon 
16 W
Prevedenie 
1.0 
Materiál 
Plast 
Rozmery
95 × 120 × 95 (mm)
Hmotnosť
490 g

Reproduktory Niceboy RAZE Supersonic je zaradený tiež v týchto kategóriách: