Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

7x

Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS - Stereo reproduktory se subwooferom ORYX VOX 2.1 MAXX BASS společnosti Niceboy s výkonom 25 W

39,63 €
31,7 €Cena s DPH
26,41 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 3 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:Niceboy
Kód:1356124
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • - 7 €
Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS
Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS - Fotka 1/3Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS - Fotka 2/3Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

Máte radi hlboké tóny, ktoré sú cítiť až v kostiach? Potom sa vám bude páčiť sada herných stereo reproduktorov so subwooferom ORYX VOX 2.1 Maxx Bass od značky Niceboy. S výkonom 25 W produkujú silný a čistý zvuk a vďaka pripojeniu cez 3,5 mm jack ich prepojíte s väčšinou svojich zariadení.

Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

Impozantný zvuk pre lepší herný alebo filmový zážitok

Ešte intenzívnejší herný alebo filmový zážitok prinesú reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass s celkovým výkonom 25 W. Sada stereofónnych reproduktorov so subwooferom prenesie naozaj všetko vo frekvenciách medzi 20 a 20 000 Hz, tešiť sa tak môžete na skutočne široko .

Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

Pripojte ľahko všetky zariadenia s 3,5 mm jackom

Vďaka rýchlemu a jednoduchému Plug & Play pripojeniu môžete sadu reproduktorov ORYX VOX 2.1 prepojiť behom okamihu nielen s počítačom či notebookom, ale aj hernými konzolami. Je to jednoduché, stačí len zapojiť satelitné reproduktory do subwoofera a ten následne prepojiť s vašim zariadením s 3,5 mm konektorom cez priložený audiokábel.

Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

Dedikovaný subwoofer pre extra basový zvuk

Výraznejšie basy otvárajú nový rozmer zvuku, pridávajú mu na sile aj plnosti. Samostatný subwoofer s otvorom na čelnej strane a meničom s priemerom štyri palce tak z počúvania urobí mnohonásobne intenzívnejší zážitok, ktorý pocítite doslova na vlastnej koži.

  • Konfigurácia 2.1 - Set reproduktorov 2.1 predstavuje dva satelitné reproduktory a samostatný subwoofer.
  • Jednoduché USB napájanie - Napájanie prebieha cez USB v počítači, reproduktory nepotrebujú vlastnú elektrickú zásuvku.
  • Minimalistický dizajn - S jednoduchým dizajnom a dominantnými čiernymi tónmi sa sada reproduktorov stane vítaným doplnkom moderných interiérov.

Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS

Intuitívne a ľahko prístupné ovládacie prvky

Pri reproduktore Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass uvítate jeho jednoduché používanie. Ovládajte jednoducho celkovú hlasitosť alebo úroveň basov cez ľahko dostupné ovládacie prvky priamo na bočnej strane subwoofera.

Parametre a špecifikácie

Výkon 
25 W
Prevedenie 
2.1 
Materiál 
Plast 

Reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.1 MAXX BASS je zaradený tiež v týchto kategóriách: