Niceboy ORYX X220 Iris

5x

Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris - Herný headset Niceboy ORYX X220 Iris ponúka vynikajúci realistický zvuk, pohodlné nosenie a odolnú a flexibilnú konštrukciu.

23,76 €Cena s DPH
19,8 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom > 3 ks
Ostrava skladom > 3 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:Niceboy
Kód:1457923
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris
   Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris - Fotka 1/3Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris - Fotka 2/3Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Niceboy ORYX X220 Iris

   ORYX X220 Iris

   Herné slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris ponúkajú vynikajúci realistický zvuk, pohodlné nosenie, odolnú a flexibilnú konštrukciu. Vďaka pripojeniu cez 3,5 mm konektor sú slúchadlá kompatibilné so širokým radom zariadení vrátane PC, PS4, Xbox konzol a mobilných zariadení. S nastaviteľným mikrofónom sa môžete spoľahnúť na bezproblémovú komunikáciu s vašimi spoluhráčmi. Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris sú ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú kombináciu kvalitného zvuku, pohodlia a funkčnosti.

   Niceboy ORYX X220 Iris

   Zvuk, ktorý vás doslova vtiahne do hry

   Herné slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris prinášajú vynikajúci realistický zvuk, ktorý úplne premení váš herný zážitok. S ich širokým frekvenčným rozsahom a meničmi o veľkosti 50 mm sa ocitnete priamo uprostred diania. Každý zvuk, od najtichších krokov po hromový rachot explózií, je reprodukovaný s úžasnou detailnosťou, takže budete mať výhodu v každej situácii. So slúchadlami Niceboy ORYX X220 Iris sa stanete súčasťou hry ako nikdy predtým.

   Niceboy ORYX X220 Iris

   Užite si každý okamih v hre s maximálnym pohodlím

   Herné slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris nielenže zaručujú vynikajúci zvuk, ale taktiež ponúkajú neuveriteľný komfort pri nosení. Náušníky aj hlavový most sú plne nastaviteľné, takže si slúchadlá prispôsobíte tak, aby vám dokonale sedela. Uzavretý dizajn náušníkov takmer neprepúšťa zvuk z okolia, čo vám umožňuje sústrediť sa naplno na hru. Hlavový most aj náušníky potiahnuté kvalitnou PU kožou príjemnou na dotyk. To všetko dohromady dáva maximálne pohodlné slúchadlá, ktoré sú skvelou voľbou aj pre dlhé herné maratóny.

   Niceboy ORYX X220 Iris

   Univerzálne herné slúchadlá so širokou kompatibilitou vďaka 3,5 mm jack konektoru

   Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris sa pripájajú pomocou 3,5 mm jacku. To im dáva širokú kompatibilitu s radom zariadení vrátane PC, PS4, Xbox konzol a mobilných zariadení. Pripojenie Plug & Play je rýchle a jednoduché, bez žiadnych zložitých nastavení. Stačí len zapojiť jack a ste pripravení. Svoje slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris tak môžete používať na všetko, čo chcete, či už hráte hry, počúvate hudbu alebo sledujete filmy, a to na rôznych platformách.

   Niceboy ORYX X220 Iris

   Nastaviteľný mikrofón sníma váš hlas jasne a čisto

   Mikrofón herných slúchadiel Niceboy ORYX X220 Iris je kľúčovým prvkom pre spoľahlivú a jasnú komunikáciu počas online hier. S mikrofónom nielenže budete vždy počuť, ale tiež sa postará o to, aby vaše slová boli zrozumiteľné a bez nepríjemných odrazov či šumu, čím získate potrebnú konkurenčnú výhodu vo svete online hier. Navyše, vďaka jeho flexibilnému designu si jeho polohu nastavíte presne tak, ako potrebujete.

    

   Parametre a špecifikácie

   Výbava 
   Mikrofón 
   Farba 
   černá 
   Pripojenie slúchadiel 
   konektor 3,5 mm + USB 2.0 
   Rozmery
   106 × 226 × 190 (mm)
   Hmotnosť
   300 g

   Slúchadlá Niceboy ORYX X220 Iris je zaradený tiež v týchto kategóriách: