HP Silver Partner

Gigacomputer je Silver partnerom spoločnosti HP v Českej republike

Firma Gigacomputer je popredným partnerom HP (Hewlett-Packard) v Českej republike - sekcia HP Silver Partner. Ponúkame tak jedinečné rozšírené výhody a možnosti pre svojich klientov.

Sme zaradenie do tretej úrovne vedomostí v oblasti HP Hardvér a sme na to náležite hrdí, preto sa radi o túto informáciu podelíme aj s vami, našimi zákazníkmi.

Úspešná partnerstvá sú postavené na kvalitnú spoluprácu, čo je dôvod prečo HP ponúka podporu služieb, ktoré utuží vašu spokojnosť. Spoločnosť HP je nielen spoľahlivý partner, ale aj spoločnosť, ktorá zabezpečuje stratégiu dlhodobého rastu.

Splnenie certifikačných kritérií pre partnerstvo s HP nie je jednoduché. Partnerský program ponúka štyri úrovne partnerstva: Business, Silver, Gold a Platinum. Každá úroveň má svoj špecifický súbor požiadaviek potrebných na splnenie danej úrovne.

Splnili sme všetky certifikačné kritériá programu a stali sa tak jedným z partnerov tejto svetoznámej a uznávanej jedničky na poli IT technológií. Vytrvalú činností a snahou o zdokonaľovanie našich služieb sme dosiahli úroveň Silver, vyžadujúce striktné pravidlá, bez ktorých sa na úrovni nedá udržať.

Našim zákazníkom poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti hardvéru a IT, ktoré zabezpečia bezchybnú spoluprácu v každom smere.

Aké výhody to prináša?

  • splnenie vysokých štandardov spôsobilosti
  • rast obchodnej činnosti
  • aktívna podpora priamo od spoločnosti HP
  • celosvetovo prepojená sieť klientov s podporou HP
  • zabezpečenie tých najlepších služieb pre našich klientov
  • výhodnejšie ceny u produktov Hewlett-Packard

Naše spojenie s takto silným partnerom zabezpečuje našim zákazníkom program plný benefitov a záruku kvality.