Niceboy Office MK10 Comfort Set

7x

Niceboy Office MK10 Comfort Set - Niceboy OFFICE MK10 Comfort Set je bezdrôtový set multimediálnej klávesnice Niceboy OFFICE K10 Comfort a kompaktnej myši Niceboy OFFICE M10 Comfort

31,7 €Cena s DPH
26,41 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Niceboy
Kód:1394197
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    Niceboy Office MK10 Comfort Set
    Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 1/7 Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 2/7 Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 3/7 Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 4/7 Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 5/7 Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 6/7 Niceboy Office MK10 Comfort Set - Fotka 7/7
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Niceboy Office MK10 Comfort Set

   OFFICE MK10 Comfort Set

   Niceboy OFFICE MK10 Comfort Set je bezdrôtový set multimediálnej klávesnice Niceboy OFFICE K10 Comfort a kompaktnej myši Niceboy OFFICE M10 Comfort. Myš aj klávesnica komunikujú s počítačom cez spoločný bezdrôtový USB prijímač, ktorý je súčasťou balenia. V Niceboy OFFICE K10 Comfort nájdete nízkoprofilové klávesy s tichým chodom v štandardnom rozložení, rozšírené o multimediálne klávesy pre pohodlné ovládanie. Myš OFFICE M10 Comfort disponuje presnou optickou technológiou a pohodlným ergonomickým dizajnom

    

   Bezdrôtový set klávesnice a myši so spoločným USB prijímačom

   Pokročilá 2,4 GHz bezdrôtová technológia prepožičiava setu klávesnice a myši Niceboy OFFICE MK10 Comfort Set flexibilitu a oslobodenie od káblov. Pritom poskytuje rovnakú stabilitu a rýchlosť prenosu dát ako drôtové klávesnice. Stačí len do počítača zasunúť jeden bezdrôtový USB prijímač, ktorý je súčasťou balenia a môžete rovno začať pracovať. Dosah bezdrôtového prenosu je k tomu až 10 metrov.

   Niceboy Office MK10 Comfort Set

   Kompaktná bezdrôtová myš do ruky aj na cesty

   Niceboy OFFICE M10 Ergonomic je štýlová bezdrôtová myš na každodenné využitie. Svojím tvarom je myš určená pre pravákov. S kompaktnými rozmermi a hmotnosťou iba 65 gramov si túto myš obľúbia všetci užívatelia, ktorí pre prácu preferujú menšiu myš, či už pre príjemnejší úchop alebo z dôvodov, že často s notebookom cestujú. S myšou Niceboy OFFICE M10 Ergonomic vás ani pri celodennej práci nebude bolieť zápästie. Ergonomický design padne prirodzene do ruky, ktorú ďalej drží v neutrálnej pozícii.

   Multimediálna klávesnica so štandardným rozložením

   kláves Tenké telo v elegantnom čiernom prevedení je osadené 121 klávesmi v štandardnom rozložení. To znamená, že ich pri písaní nájdete presne tam, kde by ste ich intuitívne očakávali. Pohodlné používanie Niceboy OFFICE K10 Comfor podčiarkuje osadenie dvanástimi multimediálnymi klávesmi pre ovládanie videí a hudby jedným dotykom. A ďalšie možnosti ako napríklad ovládanie prehliadača alebo e-mailu umožňujú sekundárne funkcie horných klávesov F1-F12 v kombinácii s klávesom FN.

   Niceboy Office MK10 Comfort Set

   • Klávesnica na AAA batérie - Pre celkový chod využíva klávesnica OFFICE K10 Comfor dve batérie AAA (nie sú súčasťou balenia)
   • SK/SK lokalizácia - Znaky na klávesochOFFICE K10 Comfor sú lokalizované pre český aj slovenský jazyk.
   • Nastaviteľná výška klávesnice - Klávesnica OFFICE K10 Comfor je vybavená výklopnými nôžkami pre nastavenie výšky.

   Niceboy Office MK10 Comfort Set

   Presný pohyb myši s optickou technológiou

   Pohyb myši Niceboy OFFICE M10 Ergonomic sníma rýchla a presná optická technológia. Pre nastavenie optimálnej rýchlosti a pohodlnú prácu na obrazovke disponuje Niceboy OFFICE M10 Ergonomic tromi nastaviteľnými úrovňami citlivosti DPI – 800, 1200 a 1600.

   Špeciálny dizajn klávesov uľahčí písanie

   Niceboy OFFICE K10 Comfor chce byť klávesnicou, na ktorej sa vám najlepšie píše. Extra pozornosť tak bola venovaná samotným klávesom. Nízkym profilom kláves Niceboy OFFICE K10 Comfor vyhovuje všetkým, ktorí preferujú maximálne jednoduchú hmatovú odozvu. Základ klávesov tvoria Chocolate spínače, ktoré garantujú tichý a mäkký chod a dlhú životnosť až 10 miliónov úderov. Dotyková plocha kláves má guľový tvar zodpovedajúci končekom prstov pre istejšie písanie.

   Niceboy Office MK10 Comfort Set

   • Myš so 6 tlačidlami - Šesť tlačidiel vrátane rolovacieho kolieska a bočných tlačidiel dáva dostatočný počet aj pre náročnejších užívateľov.
   • Prevádzka myši na AA batérie - Na prevádzku potrebuje Niceboy OFFICE M10 Ergonomic 1x AA batériu (nie je súčasťou balenia).
   • Plug & Play pripojenie - Použitie je maximálne jednoduché, stačí len zapojiť USB prijímač od počítača a všetko je hotové.

   Parametre a špecifikácie

   Farba 
   čierna 
   Určenie 
   kancelárska 
   Senzory 
   Optický 
   Pripojenie 
   Bezdrôtové 

   Tovar Niceboy Office MK10 Comfort Set je zaradený tiež v týchto kategóriách: