Niceboy ORYX K300X

4x

Niceboy ORYX K300X - Kompaktná mechanická klávesnica bez numerického bloku Niceboy ORYX K300X s elegantným RGB podsvietením

35,66 €Cena s DPH
29,72 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 3 ks
Ostrava skladom 3 ks
Praha skladom 3 ks
Značka:Niceboy
Kód:1426919
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    Niceboy ORYX K300X
    Niceboy ORYX K300X - Fotka 1/3 Niceboy ORYX K300X - Fotka 2/3 Niceboy ORYX K300X - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Niceboy ORYX K300X

   ORYX K300X

   Značka Niceboy novo prichádza s vlastným radom herných klávesníc. Kompaktná mechanická klávesnica bez numerického bloku Niceboy ORYX K300X ponúka elegantné RGB podsvietenie, českú lokalizáciu klávesov, anti-ghosting pre 26 najpoužívanejších klávesov a mechanické OUTEMU blue spínače.

   Niceboy ORYX K300X

   Kompaktná veľkosť bez numerickej časti

   Klávesnica ORYX K300X je stvorená na mieru hráčom, ktorí potrebujú mať čo najviac miesta na rýchle manévrovanie s myšou. Z klávesnice bola preto odstránená numerická časť, pre hry úplne nepotrebná. Vďaka kompaktným rozmerom vám tak nebude prekážať ani v malých priestoroch a zároveň vám poskytne maximálnu rýchlosť a presnosť.

   Niceboy ORYX K300X

   Mechanické OUTEMU blue spínače

   Pre čo najrýchlejšie reakcie je klávesnica Niceboy ORYX K300X osadená kvalitnými mechanickými spínačmi OUTEMU blue, ktoré stoja za dokonale presným kontaktom kláves. S nimi poskytuje herná klávesnica navyše záruku až 50 miliónov stlačení bez akýchkoľvek strát na presnosti či citlivosti.

   Niceboy ORYX K300X

   Elegantné RGB podsvietenie a dynamické efekty

   Niceboy ORYX K300X na prvý pohľad zaujme elegantným RGB podsvietením. Klávesnica ďalej dáva na výber zo 7 dynamických efektov, ktoré dodajú hernému setu patričný štýl. Nastavenie ideálnej svetelnosti pre daný moment potom umožňuje nastavenie jasu. Dokonalý doplnok každého herného setu.

   Niceboy ORYX K300X

   S funkciami Anti-ghosting a Winlock

   S klávesnicou Niceboy ORYX K300X sa už nemusíte báť neregistrovaných stlačení klávesov pri ich súčasnom stlačení. Má totiž podporu funkcie anti-ghosting pre 26 najpoužívanejších klávesov. S tlačidlom Windows lock zabránite nechcenému spusteniu ponuky Štart. A s multimediálnymi klávesmi ľahko a rýchlo ovládate internetový prehliadač alebo multimediálne súbory.

   Niceboy ORYX K300X

   Kvalitné a odolné spracovanie

   Dobrá herná klávesnica musí okrem kvalitných spínačov disponovať aj vysokou odolnosťou. Pod elegantným vzhľadom klávesnice Niceboy ORYX K300X sa tak skrývajú kvalitné komponenty, ukryté vo veľmi pevnom tele. Klávesnica je tak pripravená aj na dlhé herné maratóny.

   Parametre a špecifikácie

   Farba 
   černá 
   Určenie 
   herná 
   Pripojenie 
   Drôtové 
   Rozmery
   355 × 20 × 135 (mm)
   Hmotnosť
   650 g

   Tovar Niceboy ORYX K300X je zaradený tiež v týchto kategóriách: