Typy tovaru

Nový tovar

Označenie pre všetky nové produkty zo štandardnej distribúcie v rámci celého sveta.

Predvádzacie

Tento typ sortimentu predstavuje v rámci použitého tovaru naprosto jedinečnú alternatívu k novým produktom. Tým, že sa jedná hlavne o nevypredané skladové zásoby výrobcu, predvádzacie, marketingové či krátkodobo použité kusy, vždy dostanete to najlepšie z aktuálneho svetového trhu za zlomok ceny nového tovaru. Veľmi často môžete využívať plnú či skrátenůú továrenskú záruku výrobcu, rovnako ako nadštandardný servis pobočiek GIGACOMPUTERU.

Repasované

Výborná voľba pre všetkých zákazníkov, ktorí preferujú úplnú exkluzivitu TOP manažérskej, použitej, výpočtovej techniky za bezkonkurenčné, výpredajové ceny. Tieto produkty väčšinou pochádzajú z operatívnych lízingov či odkupov z veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú profesionálnou repasáciou priamo výrobcom zariadenia. V rámci tejto repasácie je zaistená maximálna kvalita a následná kontrola výrobku, ktorú môžeme ponúknuť vďaka nadštandardným vzťahom s výrobcami zariadení iba u nás, v GIGACOMPUTERI. Repasácia sa nevykonáva na batérie, ktoré sa považujú za spotrebný tovar, a preto zostávajú pôvodné. Kusy môžu mať povrchové poškodenie zodpovedajúce pravidelnému užívateľskému používaniu, chýbajúce záslepky portov či kozmetické defekty neovplyvňujúce samotnú funkčnosť zariadenia.

Výpredaj

Špeciálna kategória určená pre všetkých užívateľov, ktorí chcú využiť extrémne zľavy a získať tak svoje zariadenie za skutočne dumpingové ceny. V rámci tejto kategórie môžete nájsť špeciálne akcie, zariadenia určené k jednostranne zameraným výpredajom s jasne definovaným obmedzením, vadou a kozmetickým defektom. Kategória výpredaj sa tiež niekedy označuje ako "B-kategória".

Služby

Táto kategória ponúka služby servisného charakteru, tzn. starostlivosť o počítač a ďalšie činnosti, ktoré sú bližšie špecifikované pri jednotlivých produktoch.

Spoločnosť GIGACOMPUTER je priamym dovozcom výpočtovej techniky zo zahraničia. Z uvedeného dôvodu môžu mať zariadenia cudzojazyčné klávesnice doplnené o profesionálne prelepky s českou jazykovou sadou. Operačný systém je vždy v slovenskom jazyku a plne lokalizovaný tak, aby bolo zariadenie okamžite pripravené na použitie. U použitých kusov sa zmluvná záruka za akosť nevzťahuje na batérie a môže vzniknúť odchýlka parametrov a príslušenstva od originálnej špecifikácie výrobcu.

Predávajúci:
Spoločnosť GIGACOMPUTER a.s., IČO: 27705447, DIČ: CZ27705447.

GIGACOMPUTER a.s. IČ: 27705447
Sídlo: Otakara Ševčíka 4228/83, Brno 63600
Spoločnosť GIGACOMPUTER a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Brne, oddiel B, vložka 7772.
Brno / O. Ševčíka Otakara Ševčíka 4228/83, 636 00 Brno
Olomouc Kateřinská 86/11, 779 00 Olomouc
Ostrava OC Laso - Masarykovo náměstí 3090/15, 702 00 Ostrava
Praha Patočkova 2472/81, 169 00, Praha