Rudolfova herná zóna

/>

Novinky z herného sveta
Ako vybrať herný počítač
Recenzie hierTvár našej firmy, ktorú môžete veľmi dobre poznať z videí „GIGA Nikola odporúča…“ alebo zo sociálnych sietí.

Starám sa o bezproblémový chod celého tímu a kontrolujem, aby ste mali pravidelne na našej hernej zóne čo čítať. Aj keď gamingu veľmi nedám, vo voľnom čase rada tancujem, športujem, ochutnávam nové jedlá a lietam za dobrodružstvom po celom svete.

Nadšený pisárik, ktorý vám prináša čerstvé novinky a recenzie z herného sveta a tiež občas poradí, aké herné železo sa oplatí kúpiť.

Môj prvý herný zážitok v detstve bol Doom a hneď som vedela, že gaming bude koníček na celý život. Medzi moje najobľúbenejšie hry patrí séria Dragon Age, Mass Effect, Zaklínač a Baldur's Gate. Keď práve nehrám, tak čítam, píšem alebo pozerám na seriály.

Fotky, videá, bannery a newslettre a hlavne grafická stránka hernej zóny - to všetko má náš grafik Jirka v malíčku.

Času už na hranie veľa nie je, ale keď už je, tak ho strávim pri GTA V, RDR2 alebo sa rád prebehnem po strechách s Éziom. Moje najobľúbenejšie hry sú určite prvé dva diely Mafie, Age of Empires, Max Payne alebo prvé diely Call of Duty. Väčšinu času ale venujem trojročnému synovi Jiříkovi, obchodovaniu na cryptoburze alebo sledovaniu seriálov.