GIGA Nikola odporúča:

GIGA Nikola odporúča: Herné slúchadlá HyperX od 21 €

Herné slúchadlá HyperX od 21 €? V top stave a so zárukou? Že to nie je možné? OMYL! U nás v GIGA je možné všetko. Herné slúchadlá HyperX u nás najdete od 21 €! Kdekoľvek inde sú od 84 €. Vyberajte z troch modelov. HyperX Cloud Alpha Red sú v kvalite repasované. Všetko je otestované a vyčistené. Známky používania sú minimálne! Cena nových sa pobyhuje od 84 €. U nás ako repasované ich zoženiete za 21 EUR. HyperX Cloud II Gunmetal sú v kvalite predvádzacie a bežným okom ich nerozoznáte od nových. Jediné, čím sa líšia je cena. Nové začínajú na 84 €. Predvádzacie v GIGACOMPUTER sú za 41 € ! Herné slúchadlá HyperX sú vhodné pre všetky vášnivé parmene. Sú totiž kompatibilné aj s hernými konzolami, ako je Nintendo, Playstation alebo Xbox. Tak na čo ešte čakáte? Počet kusov slúchadiel je obmedzený a po vypredaní sa už nebudú dosklaňovať. Všetko na webe máme na sklade! Expedujeme ihneď po prijatí vašej objednávky. Doprava zadarmo je na všetko nad 190 €. Tak prečo nové slúchadlá, keď už zajtra budú použité?

GIGA Nikola testuje: Udrží notebook s váhou 1,2 kg Nikču? Stúpne si naňho?

Ako hovorí Nikča, prečo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? A tento Panasonic Toughbook CF-XZ6 to dokazuje! Extrémne odolný, extrémne ľahký. To je Panasonic Toughbook CF-XZ6, ktorý znesie pád až zo 76 cm a povrchový tlak do 100 kg. Áno, udrží váhu človeka. Neveríte? Mrknite na video... GIGA Nikola to otestovala. A Cena? Tak tomu už vôbec neuveríte... Panasonic Toughbook CF-XZ6 je najľahší odnímateľný, odolný notebook. Celková váha 1,2 kg. Váha samotného tabletu je pouhých 640 g. Test povrchového tlaku ale rozhodne neskúšajte so svojim NTB doma. Pokiaľ je z plastu, neprežije to! Všetko na webe máme skladom! Expedujeme ihneď po prijatí vašej objednávky. Na všetko z GIGACOMPUTERA máte záruku 2 roky zdarma. Doprava zadarmo je na všetko nad 190 €. Tak prečo nový notebook, keď už zajtra bude použitý?

iPhony 11, X, XS, XR, SE 2020, 8 aj 7 na webe! TOP STAV. Repasovaný ako nový.

Chcete krásny telefón so super foťákom, v žiarivej farbe, ale nechcete zaň dávať desaťtisíce? Máme pre Vás riešenie. GIGA repasované iPhony. Doskladnili sme iPhone 11, iPhone XS, iPhone SE 2020, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 i iPhone 7. Všetko vo výbornom stave. No posúďte sami. A tie farby? No wow! Čo by ste povedali napríklad na žlutý iPhone? .Vyberať môžete z viacerých farieb. iPhony máme napríklad aj v modrej, červené iPhony, fialové, koralové, zlaté, alebo napríklad luxusné biele. Všetko na webe máme skladom! Expedujeme ihneď po prijatí vašej objednávky. Na všetko z GIGACOMPUTERU máte záruku 2 roky zdarma. Doprava zdarma je na všetko nad 190 EUR. Tak prečo nový iPhone, keď už zajtra bude použitý?

Dell Latitude 7410! Aktuálny model za neskutočnú cenu. Jedine v GIGACOMPUTERE

Zháňate luxusný, manažérsky, odolný, výkonný, ľahký, ale cenovo dostupný notebook? V kvalite novej je toto nemožná požiadavka. Ale medzi GIGA repasy? Máme pre Vás riešenie. Najvyšší manažérsky rad značky Dell - repasovaný Dell Latitude 7410. Jedná sa o vysoko kvalitný notebook, ktorý sa pýši procesorom core i7 10.gen. A viete, koľko stojí taký notebook v kvalite novej o dve generácie vyššie? 1 800 €! My ho máme v kvalite repasovanej za oveľa nižšiu cenu. Stačí sa pozrieť na video a zistíte všetky potrebné informácie. Všetko na webe máme skladom! Expedujeme ihneď po prijatí vašej objednávky. Na všetko z GIGACOMPUTERU máte záruku 2 roky zdarma. DDoprava zadarmo je na všetko nad 190 €. Tak prečo nový notebook, keď už zajtra bude použitý?

Predvádzacie Herné notebooky za tie najlepšie ceny! Jedine v GIGACOMPUTERE.

Pre herné notebooky sa chodia na GIGACOMPUTER.sk . No uznajte sami. GIGA Nikola Vám dnes predvedie 3 herné notebooky. Acer Nitro, Lenovo Legion a Omen 16. Ide o predvádzacie notebooky. Čo znamená v podstate nový notebook, otestovaný a za oveľa lepšie peniaze. Často sú to nevypredané zásoby zo zahraničných trhov. Nájdete u nás veľký výber predvádzacích herných notebookov. Takmer každý deň doskladňujeme ďalšie kusy! Stačí si len vybrať ten váš. . Všetky tieto notebooky zvládnu najnovšie hry na veľmi vysokej detaile – ako napríklad CyberPunk 2077, Forza Horizon 5, Assassin's Creed Valhalla alebo nový Spiderman. Všetko skladom! Expedujeme ihneď po prijatí vašej objednávky. Na všetko z GIGACOMPUTERU máte záruku 2 roky zadarmo. Doprava zadarmo je na všetko nad 190 EUR. Tak čo, budete mať tento rok aj Vy Oranžové Vianoce?

Predvádzacie Herné PC a NTB za najvýhodnejšie ceny? GIGA Nikola vie, kde je najlepšie zohnať.

Keď herný stroj, tak GIGACOMPUTER Presvedčte sa o tom na vlastné oči. Na webe máme veľké množstvo herných ntb a herných pocitov. Ide prevažne o nevypredané zásoby zo zahraničných trhov. My u nás všetky kusy vybaľujeme a testujeme. Vďaka tomu ich exkluzívne nájdete na GIGACOMPUTERE ako predvádzacie, za oveľa nižšie ceny. Omene! Victusy! Pavilion Gaming! Acer Nitro! Legióny! Vo videu Vám GIGA Nikola predstaví HP Victus , maličký Pavilion Gaming a Omen 45L . Všetky tieto stroje zvládnu najnovšie hry na vysokej detaile - ako napríklad CyberPunk 2077, Forza Horizon 5, Assassin Creed Valhalla alebo nový Spiderman. Omen 45L dokonca na najvyššie detaily! Všetko skladom! Expedujeme ihneď po prijatí vašej objednávky. Objednávky vytvorené do 18.12.2022 doručíme do Vianoc. Na všetko z GIGACOMPUTERU máte záruku 2 roky zadarmo. Doprava zadarmo je na všetko nad 190 EUR. Ktorý z týchto troch herných diel by ste si vybrali pod stromček vy?

GIGA Nikola veľmi dobre vie, že GIGA B-éčko nie je žiadne béčko.

GIGA B-éčko nie je žiadne béčko. Presvedčte sa o tom na vlastné oči. Nielen o tom je dnešné video. Tovar v B-kategórii môže mať drobný kozmetický nedostatok, ktorý nijako neovplyvňuje funkčnosť zariadenia, ale znižuje jeho cenu. Ide naozaj o drobný nedostatok, ktorý si napríklad na nových iPhnoch spôsobíte aj sami po 14 dňoch používania. Tak prečo kupovať nový iPhone, keď už zajtra bude použitý? Drobným nedostatkom u iPhonov v B-éčku myslíme napríklad: drobnú odreninu na zadnej strane telefónu, vlásočnicový škrabanček na displeji alebo mierne otlačené rohy telefónu. Často si ich ani bežným pohľadom nevšimnete. Všetky B-éčka kontrolujeme, testujeme aj čistíme. Aj na tovar z B-katergórie mátezáruku 2 roky zadarmo. Tak schválne, spoznáte vo videu, ktorý iPhone je A-čko a ktorý B-éčko?

Chceli ste to vidieť, tak je to tu. GIGA Nikola testuje odolnosť nášho Getacu.

Naozaj ten Getac prežije pád z 90 cm? Tak prečo to neutestujete? A vlastne, prečo nie? GIGA Nikola testuje odolnosť nášho Getacu. Vo videu uvidíte, či náš GETAC, prežije pád z viac ako 90 cm. Nikča s ním totiž hodila oveľa viac. Urobil aj menšie, neplánované salto. Skončil vo špinavej a mokrej tráve. Niečo také by zvládol len naozaj odolný notebook. Tak čo myslíte, zvládol GETAC túto skúšku odolnosti? Spustila ho potom Nikča bez problémov? Ak áno, tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? Voľte GIGA odolné notebooky za minimálnu cenu!

Extrémne odolné notebooky - Getac a Panasonic za zlomok pôvodnej ceny! Jedine v GIGACOMPUTERE.

Potrebujete odolný, nerozbitný notebook do extrémnych podmienok, ale nemáte naň desaťtisíce? GIGA Nikola Vám poradí. Práve pre vás máme tieto vysoko odolné notebooky Getac a Panasonic. Potrebujete super odolný notebook, ktorý niečo vydrží? Pracujete v prašnom prostredí? V extrémnych teplotách? Na priamom slniečku? Pri vode? Tak potom voľte jednoznačne GETAC, ktorý prežije pád až z 91cm. Pokiaľ potrebujete reprezentatívny, odolný ultrabook, s váhou iba 1,26 kg, je PANASONIC pre Vás ako stvorený. Ceny sú pod 400 €. Presvedčte sa sami. Navyše so zárukou 2 roky zadarmo. Tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? Voľte GIGA odolné notebooky za minimálnu cenu!

Herné PC od 565 €. Zvládne Minecraft, Valorant, CSko, LOLko, Fortnite aj GTA 5

Chce Vaše dieťa hrať hry ale Vy nemáte desaťtisíce na nový herný stroj? GIGA Nikola Vám poradí. Práve pre Vás sme zostavili Herné POČÍTAČE . Zobrali sme vysoko výkonné pracovné stroje, do ktorých sme pridali hernú grafiku a Herné POČÍTAČE byly na světě. K čemu nový herní PC, když už zítra bude použitý? Volte GIGA herní PC za minimální cenu! Již od 13 980 Kč Zvládne všechny oblíbené e-sportové hry i náročnější hry! Minecraft, Fortnite, Valorant, CSko, LOLko, ale i nejnovější FIFU 2022 nebo GTA 5. Ukážky hier nájdete na youtube pod videem.

iPad MINI 4. Rozdiel medzi A-kategóriou a B-kategóriou.

GIGA B-éčko nie je žiadne béčko! To vie GIGA Nikola najlepšie. Drobný kozmetický nedostatok zaistí, že tovar dostanete naozaj najlacnejšie, ako to len ide. A niekedy ani rozdiel medzi A-čkom a B-éčkom nespoznáte . Alebo áno? Mrknite na video a povedzte sami. Našli ste rozdiel? Tak na čo nový iPad, keď už zajtra bude použitý? Zľavový kód je mená nášho maskota. A zníži Vám objednávku nad 163 € o 20 €. Ale pozor. Kód nebude platiť navždy.

MINI PC Dell a Lenovo do ruky

Keby Vám niekto povedal, že má doma počítač , ktorý sa zmestí do ruky a váži necelé 2 kg , verili by ste tomu? Mali by ste. Pretože naše GIGA MINI PC sú ľahučké, maličké, ale výkonné stroje, ktoré sa naozaj zmestia aj Nikči do ruky. A tá má veľmi malé dlane. A to nie je všetko... Každý počítač u nás kontrolujeme, testujeme a čistíme. Aj zvnútra. Tak na prečo nový PC, keď už zajtra bude použitý?

Notebook Asus NovaGo TP370QL

Na čo všetko ženy pozerajú pri výbere notebooku? Už dávno to nie je iba o farbe. GIGA Nikola to vie. A ako to máte Vy? Súhlasíte? Naše GIGA predvádzačky sú jednoducho boží. Tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý?

Notebook Fujitsu Lifebook E736

Na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? GIGA Nikola vždy volí GIGA Repas. Tentorkát Fujitsu Lifebook E736. Nemecká kvalita s japonskými koreňmi. Jedná sa o manažérsky, vysoko výkonný notebook s klávesnicou odolnou voči poliatiu. Neveríte? Mrknite na video a uvidíte.