GIGA Nikola odporúča:

iPad MINI 4. Rozdiel medzi A-kategóriou a B-kategóriou.

GIGA B-éčko nie je žiadne béčko! To vie GIGA Nikola najlepšie. Drobný kozmetický nedostatok zaistí, že tovar dostanete naozaj najlacnejšie, ako to len ide. A niekedy ani rozdiel medzi A-čkom a B-éčkom nespoznáte . Alebo áno? Mrknite na video a povedzte sami. Našli ste rozdiel? Tak na čo nový iPad, keď už zajtra bude použitý? Zľavový kód je mená nášho maskota. A zníži Vám objednávku nad 163 € o 20 €. Ale pozor. Kód nebude platiť navždy.

MINI PC Dell a Lenovo do ruky

Keby Vám niekto povedal, že má doma počítač , ktorý sa zmestí do ruky a váži necelé 2 kg , verili by ste tomu? Mali by ste. Pretože naše GIGA MINI PC sú ľahučké, maličké, ale výkonné stroje, ktoré sa naozaj zmestia aj Nikči do ruky. A tá má veľmi malé dlane. A to nie je všetko... Každý počítač u nás kontrolujeme, testujeme a čistíme. Aj zvnútra. Tak na prečo nový PC, keď už zajtra bude použitý?

Notebook Asus NovaGo TP370QL

Na čo všetko ženy pozerajú pri výbere notebooku? Už dávno to nie je iba o farbe. GIGA Nikola to vie. A ako to máte Vy? Súhlasíte? Naše GIGA predvádzačky sú jednoducho boží. Tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý?

Notebook Fujitsu Lifebook E736

Na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? GIGA Nikola vždy volí GIGA Repas. Tentorkát Fujitsu Lifebook E736. Nemecká kvalita s japonskými koreňmi. Jedná sa o manažérsky, vysoko výkonný notebook s klávesnicou odolnou voči poliatiu. Neveríte? Mrknite na video a uvidíte.