GIGA Nikola odporúča:

Chceli ste to vidieť, tak je to tu. GIGA Nikola testuje odolnosť nášho Getacu.

Naozaj ten Getac prežije pád z 90 cm? Tak prečo to neutestujete? A vlastne, prečo nie? GIGA Nikola testuje odolnosť nášho Getacu. Vo videu uvidíte, či náš GETAC, prežije pád z viac ako 90 cm. Nikča s ním totiž hodila oveľa viac. Urobil aj menšie, neplánované salto. Skončil vo špinavej a mokrej tráve. Niečo také by zvládol len naozaj odolný notebook. Tak čo myslíte, zvládol GETAC túto skúšku odolnosti? Spustila ho potom Nikča bez problémov? Ak áno, tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? Voľte GIGA odolné notebooky za minimálnu cenu!

Extrémne odolné notebooky - Getac a Panasonic za zlomok pôvodnej ceny! Jedine v GIGACOMPUTERE.

Potrebujete odolný, nerozbitný notebook do extrémnych podmienok, ale nemáte naň desaťtisíce? GIGA Nikola Vám poradí. Práve pre vás máme tieto vysoko odolné notebooky Getac a Panasonic. Potrebujete super odolný notebook, ktorý niečo vydrží? Pracujete v prašnom prostredí? V extrémnych teplotách? Na priamom slniečku? Pri vode? Tak potom voľte jednoznačne GETAC, ktorý prežije pád až z 91cm. Pokiaľ potrebujete reprezentatívny, odolný ultrabook, s váhou iba 1,26 kg, je PANASONIC pre Vás ako stvorený. Ceny sú pod 400 €. Presvedčte sa sami. Navyše so zárukou 2 roky zadarmo. Tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? Voľte GIGA odolné notebooky za minimálnu cenu!

Herné PC od 565 €. Zvládne Minecraft, Valorant, CSko, LOLko, Fortnite aj GTA 5

Chce Vaše dieťa hrať hry ale Vy nemáte desaťtisíce na nový herný stroj? GIGA Nikola Vám poradí. Práve pre Vás sme zostavili Herné POČÍTAČE . Zobrali sme vysoko výkonné pracovné stroje, do ktorých sme pridali hernú grafiku a Herné POČÍTAČE byly na světě. K čemu nový herní PC, když už zítra bude použitý? Volte GIGA herní PC za minimální cenu! Již od 13 980 Kč Zvládne všechny oblíbené e-sportové hry i náročnější hry! Minecraft, Fortnite, Valorant, CSko, LOLko, ale i nejnovější FIFU 2022 nebo GTA 5. Ukážky hier nájdete na youtube pod videem.

iPad MINI 4. Rozdiel medzi A-kategóriou a B-kategóriou.

GIGA B-éčko nie je žiadne béčko! To vie GIGA Nikola najlepšie. Drobný kozmetický nedostatok zaistí, že tovar dostanete naozaj najlacnejšie, ako to len ide. A niekedy ani rozdiel medzi A-čkom a B-éčkom nespoznáte . Alebo áno? Mrknite na video a povedzte sami. Našli ste rozdiel? Tak na čo nový iPad, keď už zajtra bude použitý? Zľavový kód je mená nášho maskota. A zníži Vám objednávku nad 163 € o 20 €. Ale pozor. Kód nebude platiť navždy.

MINI PC Dell a Lenovo do ruky

Keby Vám niekto povedal, že má doma počítač , ktorý sa zmestí do ruky a váži necelé 2 kg , verili by ste tomu? Mali by ste. Pretože naše GIGA MINI PC sú ľahučké, maličké, ale výkonné stroje, ktoré sa naozaj zmestia aj Nikči do ruky. A tá má veľmi malé dlane. A to nie je všetko... Každý počítač u nás kontrolujeme, testujeme a čistíme. Aj zvnútra. Tak na prečo nový PC, keď už zajtra bude použitý?

Notebook Asus NovaGo TP370QL

Na čo všetko ženy pozerajú pri výbere notebooku? Už dávno to nie je iba o farbe. GIGA Nikola to vie. A ako to máte Vy? Súhlasíte? Naše GIGA predvádzačky sú jednoducho boží. Tak na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý?

Notebook Fujitsu Lifebook E736

Na čo nový notebook, keď už zajtra bude použitý? GIGA Nikola vždy volí GIGA Repas. Tentorkát Fujitsu Lifebook E736. Nemecká kvalita s japonskými koreňmi. Jedná sa o manažérsky, vysoko výkonný notebook s klávesnicou odolnou voči poliatiu. Neveríte? Mrknite na video a uvidíte.