HP ProDesk 600 G5 DM

80x

Počítač HP ProDesk 600 G5 DM - Intel Core i7 9700T 2.0 GHz, 32 GB, 1024 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Windows 11 Pro

593,85 €Cena s DPH
494,88 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1534613
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač HP ProDesk 600 G5 DM
  Počítač HP ProDesk 600 G5 DM - Fotka 1/3Počítač HP ProDesk 600 G5 DM - Fotka 2/3Počítač HP ProDesk 600 G5 DM - Fotka 3/3
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 13 variant
  395,5 € až 594,64 €

  HP ProDesk 600 G5 DM

  HP ProDesk - na doma aj do kancelárie

  Stolové počítače určené najmä na firemné a profesionálne využitie. Tieto počítače ponúkajú vysoký výkon a spoľahlivosť. HP ProDesk poskytuje rôzne konfigurácie a možnosti rozšírenia, vrátane rôznych typov procesorov, pamäte RAM, úložísk a grafických kariet, aby splnil potreby rôznych užívateľov. Medzi hlavné výhody patrí robustná konštrukcia, jednoduchá správa a zabezpečenie, a široká podpora pre pripojenie rôznych periférií a zariadení. Pozrite sa na našu ponuku repasovaných počítačov na doma aj do kancelárie.

  Intel® - výkon a stabilita

  V ponuke procesorov od Intelu nájdeme procesory určené na hry, modely určené pre pracovné stanice alebo do kancelárie, prípadne procesory do serverových jednotiek. História Intelu sa datuje od roku 1968. Spoločnosť Intel® je tak najstarším aktívnym výrobcom procesorov pre širokú verejnosť aj priemysel na svete.

  Operačná pamäť DDR4

  DDR4 je štvrtá generácia vysokorýchlostných operačných pamätí RAM. Od staršej generácie pamätí DDR3 sa líšia hlavne vo vyššej rýchlosti, frekvencii, nižšej spotrebe energie a predovšetkým v konektore, ktorým sa pripájajú do základnej dosky. Pamäťové moduly nie je možné zapojiť do základnej dosky určenej pre typ pamäte RAM DDR3 a naopak.

  Intel® HD Graphics (integrovaná grafická karta)

  Väčšina moderných procesorov Intel® je vybavená integrovanou grafikou. Výhodou integrovaných grafík je veľká úspora spotrebovanej energie a nižšia obstarávacia cena. Nevýhodou je potom výkon integrovaného grafického jadra, ktorý bude vždy nižší ako pri plnohodnotnej grafickej karte. Výkon integrovaných grafických kariet sa výrazne líši naprieč generáciami procesorov Intel® Core™ i. Čím novší procesor, tým výkonnejšia integrovaná grafika. Dnešné integrované grafiky zvládajú bez väčších problémov aj menej náročné hry.

  Pripravený pre Windows 11

  Windows 11 obsahuje mnoho vstavaných aplikácií a funkcií, vrátane prehliadača Microsoft Edge, aplikácie pre správu fotografií a videí, aplikácie pre komunikáciu a mnoho ďalšieho.

  Pripravené na okamžitú prácu

  Naše repasované notebooky a počítače dodávame vždy s plnou inštaláciou operačného systému vr. ovládačov systémových zariadení a aktualizácií Windows Update. Na Vás bude vytvoriť užívateľský profil, vykonať základné nastavenie počítača a inštaláciu obľúbených programov. Pokiaľ chcete, aby sme všetko urobili za Vás, priobjednajte službu Počiatočná konfigurácia systému.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 9700T 2.0 GHz Coffee Lake 
  Operačná pamäť 
  32 GB DDR4 
  Pevný disk 
  1024 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 630 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  6xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 2xDisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini PC 
  Rozmery
  177 × 34.2 × 174.7 (mm)
  Hmotnosť
  1.21 kg