NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 uživatel pro 3 zařízení na 1 rok BOX

4x

NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 uživatel pro 3 zařízení na 1 rok BOX - Norton 360 Deluxe ponúka ochranu až pre 3 počítače PC, Mac®, smartfóny alebo tablety na 1 rok, 25 GB cloudového úložiska, VPN, firewall, rodičovskú kontrolu a ochranu webovej kamery SafeCam, krabicová verzia

23,76 €Cena s DPH
19,8 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom > 3 ks
Ostrava skladom > 3 ks
Praha skladom 3 ks
Značka:Norton
Kód:1524080
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 uživatel pro 3 zařízení na 1 rok BOX
    NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 uživatel pro 3 zařízení na 1 rok BOX - Fotka 1/2 NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 uživatel pro 3 zařízení na 1 rok BOX - Fotka 2/2
   Fotografia má ilustratívny charakter.

    

   NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 užívateľ pre 3 zariadenia na 1 rok

   Norton 360 Deluxe poskytuje komplexnú ochranu pred malwarom až pre 3 počítačy PC, počítačov Mac, zariadenia so systémom Android alebo iOS, plus funkciu rodičovskej kontroly, ktorá pomáha chrániť vaše deti online, správcu hesiel pre ukladanie a správu hesiel a funkciu zálohovania PC do cloudu. Norton 360 Deluxe zahŕňa aj sieť VPN pre 3 zariadenia a aplikáciu ochrana kamery pred zneužitím pre počítače PC. Určené pre nových užívateľov aj na obnovu licencií existujúcich užívateľov

   Kľúčové vlastnosti bezpečnostného softvéru Norton 360

   • Nová licencia i Obnova elektronickej licencie pre existujúcich užívateľov
   • Licencia je určená pre 3 zariadenia na 12 mesiacov
   • Ochrana pre PC, notebook, mobil alebo tablet (Windows, Mac, Android)
   • Ochrana pred hrozbami v reálnom čase
   • Brána firewall pre počítač PC a Mac.
   • Ochrana identity a transakcií online
   • Rodičovská kontrola
   • Zálohovanie PC s Win do cloudu
   • Šifrovaný prenos dát cez Secure VPN
   • Ochrana webovej kamery SafeCam
   • Ochrana pred hrozbami v reálnom čase
   • Pokročilé zabezpečenie pomocou antivírusového programu chráni vaše zariadenie pred existujúcimi a novými online hrozbami a pomáha chrániť vaše osobné a finančné údaje, keď sa pripojíte k internetu.

   Secure VPN

   Prechádzajte internet anonymne a bezpečnejšie pomocou virtuálnej privátnej siete (VPN), ktorá nevytvára protokoly. Pridajte šifrovanie na bankovej úrovni, ktoré zaistí, že vaše informácie, napríklad heslá a údaje o bankových účtoch, zostanú dôverné av bezpečí.

   Rodičovská kontrola

   Spravujte aktivity svojich detí na internete. Pomôžte im bezpečnejšie objavovať, poznávať a využívať možnosti digitálneho sveta z ich počítačov PC a smartfónov.

   Správca hesiel

   Nástroje, ktoré ľahko generujú, ukladajú a spravujú heslá, informácie o platobných kartách a ďalšie online prihlasovacie údaje – bezpečnejšie.

   Zálohovanie počítača PC do cloudu s kapacitou 25 GB

   Ukladajte dôležité súbory a dokumenty ako preventívne opatrenia proti strate dát kvôli zlyhaniu pevného disku, krádeži zariadenia, alebo dokonca kvôli ransomwaru.

   Inteligentná brána firewall

   Sleduje komunikáciu medzi vaším počítačom a ostatnými počítačmi a pomáha blokovať neoprávnenú prevádzku, čím pomáha chrániť vaše osobné súbory a finančné údaje.

   Viac vrstiev ochrany pre zariadenia a osobné údaje celej rodiny v online prostredí – všetko v rámci jediného riešenia

   Norton 360 Deluxe poskytuje komplexnú ochranu pred malwarom až pre 5 počítačov PC, počítačov Mac, zariadenia so systémom Android alebo iOS, plus funkciu rodičovskej kontroly, ktorá pomáha chrániť vaše deti online, správcu hesiel na ukladanie a správu hesiel a funkciu zálohovania PC do cloudu.

   Norton 360 Deluxe zahŕňa aj sieť VPN pre 5 zariadení a aplikáciu SafeCam pre počítače PC. Aplikácia Secure VPN vám umožňuje bezpečnejšie a anonymnejšie prehliadanie webu, a to aj vo verejných sieťach Wi-Fi, a aplikácia SafeCam upozorňuje na a pomáha blokovať neoprávnený prístup k webovej kamere na vašom počítači PC.

   Parametre a špecifikácie

   Typ 
   Antivírusový 

   Tovar NORTON 360 DELUXE 25GB +VPN 1 uživatel pro 3 zařízení na 1 rok BOX je zaradený tiež v týchto kategóriách: