Niceboy RAZE Mini 4

6x

Reproduktory Niceboy RAZE Mini 4 -

19,8 €Cena s DPH
16,5 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 3 ks
Ostrava skladom 3 ks
Praha skladom 3 ks
Značka:Niceboy
Kód:1426761
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
   Reproduktory Niceboy RAZE Mini 4
   Reproduktory Niceboy RAZE Mini 4 - Fotka 1/3Reproduktory Niceboy RAZE Mini 4 - Fotka 2/3Reproduktory Niceboy RAZE Mini 4 - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Niceboy RAZE Mini 4

   RAZE Mini 4

   Niceboy RAZE Mini 4 je všestranný a prenosný reproduktor s výkonom 5 wattov, ktorý poskytuje neuveriteľný zvukový zážitok. Vďaka pokročilej technológii MaxxBass si môžete vychutnať bohaté a hlboké basy, ktoré dodávajú hudbe dynamiku a intenzitu. S bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.3 môžete ľahko streamovať hudbu z ľubovoľného zariadenia, navyše disponuje funkciou FM rádia. Batéria poskytuje dostatok energie na 8 hodín prehrávania. S odolnosťou proti vode vďaka stupňu krytia IPX5 je Niceboy RAZE Mini 4 ideálny aj pre vonkajšie aktivity

   Niceboy RAZE Mini 4

   Malý reproduktor, veľký zvuk!

   Malý svojimi rozmermi, ale veľký zvukom! To je kompaktný reproduktor Niceboy RAZE Mini 4. Výkon 5 wattov poskytuje dostatok sily pre pôsobivý zvukový výkon. Technológia MaxxBass zaisťuje efektívne vyváženie zvuku pre precízny prednes bez skreslenia s bohatšími basovými frekvenciami. Navyše vďaka funkcii True Wireless Stereo môžete prepojiť dva reproduktory RAZE Mini 4 a vychutnať si skutočne priestorový zvuk s oddeleným stereofónnym efektom, čím sa rozšíri zvukové pokrytie a vytvorí sa dokonalá atmosféra stretnutia s priateľmi, nech už ste kdekoľvek.

   Handsfree telefónne hovory - Vďaka integrovanému mikrofónu je možné cez reproduktor vybavovať telefónne hovory bez toho, aby bolo potrebné vyťahovať telefón.

   USB-C nabíjanie - Reproduktor sa nabíja cez kábel s rozšíreným USB-C konektorom, ktorý je súčasťou balenia.

   Skutočne kompaktný reproduktor - S kompaktnými rozmermi vám RAZE mini nezaberie veľa miesta. Spestrí tak výlety do prírody, športové aktivity alebo všetko, čo s ním budete podnikať.

   Niceboy RAZE Mini 4

   Hudba a FM rádio v jednom tele

   Niceboy RAZE Mini 4 je všestranný reproduktor, ktorý prináša nielen vynikajúci zvuk, ale aj funkciu vstavaného FM rádia. S vysokou kvalitou zvuku a čistým príjmom vám Niceboy RAZE Mini 4 umožní vypočuť si svoju obľúbenú hudbu aj aktuálne novinky zo sveta priamo na reproduktore, bez potreby ďalšieho zariadenia.

    

   Všade s vami, všetko, čo potrebujete!

   Niceboy RAZE Mini 4 je všestranný reproduktor pre všetky vaše dobrodružstvá. Vďaka svojmu kompaktnému a prenosnému dizajnu si ho môžete vziať všade so sebou – na pláž, do parku alebo na výlet. S bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.3 je ľahké ho prepojiť s vašim zariadením a streamovať hudbu. A s výdržou až 8 hodín na jedno nabitie budete mať veľa času pre všetky obľúbené pesničky. Vďaka vodeodolnému prevedeniu s certifikáciou IPX5 sa nemusíte obávať ani nepriazne počasia. Niceboy RAZE Mini 4 je jednoducho pripravený priniesť vám hudbu a zábavu, kamkoľvek sa vyberiete.

   Niceboy RAZE Mini 4

   Automatické pripojenie - Reproduktor si pamätá posledné pripojené zariadenie a pri zapnutí sa k nemu automaticky pripojí sám.

   True Wireless Stereo - S funkciou True Wireless je možné prepojiť dva reproduktory medzi sebou, a získať tak lepší – priestorový – zvuk.

   Široký dosah pripojenia - Reproduktor ponúka spoľahlivý dosah bezdrôtového pripojenia do vzdialenosti 10 metrov.

   Parametre a špecifikácie

   Výkon 
   5 W
   Prevedenie 
   1.0 
   Materiál 
   Plast 
   Rozmery
   100 × 100 × 44 (mm)
   Hmotnosť
   220 g

   Reproduktory Niceboy RAZE Mini 4 je zaradený tiež v týchto kategóriách: