Fujitsu Esprimo D738 E94+ SFF

15x

Počítač Fujitsu Esprimo D738 E94+ SFF - Intel Core i5 8500 3.0 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Windows 11 Pro

309,97 €
291,38 €Cena s DPH
242,81 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad 1 skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1534511
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 18 €
Počítač Fujitsu Esprimo D738 E94+ SFF
Fotografia má ilustratívny charakter.

Fujitsu Esprimo D738 E94+ SFF

 

PC FUJITSU ESPRIMO D738

Stolný počítač FUJITSU ESPRIMO D738 poskytuje pokročilé funkcie rozšíriteľnosti v menšom tele. Výkonné procesory Intel Core 8. a 9. generácie (s až 6 jadrami a 12 vláknami), prepínateľná zásuvka pre monitor a napájací zdroj s 94% účinnosťou (voliteľne) zaisťujú najlepšiu energetickú účinnosť v spojení s vysokým výkonom. Na splnenie požiadaviek na upgrade systému ponúka vysokú flexibilitu s priestorom až pre tri disky veľkokapacitného úložiska. Voliteľná správa Intel® Standard Manageability pomáha udržať nízke náklady na správu a zavádzanie. Voliteľné bezpečnostné funkcie, ako je integrovaný zámok skrine, EraseDisk a čítačka kariet SmartCard, pomáhajú zabezpečiť cenné firemné dáta a hardvérové komponenty.

 

Bohaté možnosti a spoľahlivý výkon

Tento počítač je prepracované a inteligentné zariadenie, ktoré s vami ľahko udrží krok vďaka výkonným procesorom Intel Core 8. a 9. generácie as operačnou pamäťou DDR4. Vďaka tomuto procesoru a celkovej hardvérovej kontinuite je zaistená vysoká flexibilná logistická koncepcia. O vaše dáta sa stará disk typu HDD alebo SSD (podľa konfigurácie). Vďaka tomuto úložisku si môžete v kľude uložiť do počítača všetky vaše súbory, dáta, programy, dokumenty, jednoducho všetko čo budete potrebovať a čo využívate. Nechýba ani integrovaná grafická karta Intel UHD.

Vysoký výkon a najlepší pomer ceny a výkonu

Výkonný a cenovo výhodný projektový počítač. Šiesta generácia procesorov Intel Core Správa systému - Perfektné riešenie pre uľahčenie práce správcov IT. Softvér DeskView Admin zlepšuje správu zariadení v infraštruktúre IT počas produktívnej prevádzky – dokonca aj vzdialene a po pracovnej dobe. Výroba v Nemecku - Špičková kvalita a stabilná funkcia vďaka nemeckým výrobným štandardom. Vývoj, výroba a testy funkčnosti – všetko pod jednou strechou v Nemecku

Perfektná konektivita s USB 3.0

Počítač je vybavený radom konektorov, ktoré vám umožnia pripojiť k počítaču rad ďalších zariadení, ktoré vám uľahčia prácu a zvýšia tak vašu flexibilitu a tým aj produktivitu. Medzi konektormi tohto počítača nájdete aj 6x USB konektor typu 3.0.

Vysoká energetická úspora

Fujitsu Esprimo D738 je spoľahlivý počítač vyrobený v Nemecku. Počítač spĺňa požiadavky špecifikácie ENERGY STAR vďaka vybaveniu napájacím zdrojom s vysokou účinnosťou. Vďaka vysokej účinnosti je tak zaistený stabilný výkon a nižšia spotreba energie čo sa veľmi pozitívne odrazí nielen na nízkych prevádzkových nákladoch ale aj na šetrnejšom dopade na životné prostredie.

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 8500 3.0 GHz Coffee Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 630 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
4xUSB 2.0, 6xUSB 3.0, 2xDisplayPort, DVI, LAN 
Výbava 
bez výbavy 
Veľkosť 
Mini PC 
Rozmery
313 × 89 × 286 (mm)
Hmotnosť
5.0 kg