Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny

18x

Počítač Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny - Intel Core i5 8500T 2.1 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Windows 11 Pro

316,96 €Cena s DPH
264,13 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1523633
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny

   

  Malý, ale výkonný počítač

  Kompaktný ThinkCentre M920 Tiny zvládne aj náročné úlohy, a vy tak budete o krok napred. Je testovaný podľa armádnych noriem MIL-SPEC pre odolnosti a spoľahlivosť, je poháňaný ôsmou generáciou procesorov Intel®, prichádza s pamäťou s vynikajúcou odozvou a možnosťou rýchleho úložiska. Vďaka svojej veľkosti a všestrannosti uvoľní aj miesto na vašom stole.

   

  Perfektný pre užívateľov a ešte lepší pre IT manažérov

  Zariadenia ThinkCentre rady M, medzi ktoré patrí prevedenie tower, SFF a Thin Client, sú perfektnou voľbou pre progresívnych IT manažérov, ktorí hľadajú vysoko výkonné, spoľahlivé a zabezpečené počítače. Sú ľahko nastaviteľné, zapojiteľné a spravovateľné v akomkoľvek kancelárskom prostredí. Disponujú vysoko výkonnými procesormi, pamäťou a technológiou úložiska a možnosťou veľkej kapacity úložiska. Navyše prichádzajú so skvelým zabezpečením na ochranu citlivých dát a sú veľmi spoľahlivé.

  Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny

  Pre skutočné výsledky potrebujete vysoký výkon

  S najnovšou generáciou procesorov Intel®, najmodernejšou pamäťou DDR4 a možnosťou SSD úložiska je kompaktný ThinkCentre M920 Tiny rovnako výkonný a rýchly ako tradičný počítač. Umožňuje vám dokončiť prácu rýchlejšie a efektívnejšie.

  Na čo čakáte?

  Pre ešte rýchlejšie a plynulejšie používanie zvoľte pevný disk typu SSD. Táto múdra technológia rozpozná spôsob vašej práce a zrýchli všetky procesy - od spúšťania a otvárania aplikácií cez vyhľadávanie zložiek až po ľahký multitasking.

  Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny

  Skvelé pripojenie

  Pokiaľ ide o porty, ThinkCentre M920 Tiny ich má veľa. Medzi ne patrí USB 3.1 2. gen. pre rýchle nabíjanie a prenos dát aj v režime spánku alebo pri vypnutí. Porty sú pohodlne umiestnené a umožňujú vám pripojiť externý disk alebo monitor počas pár sekúnd.

  Zmestí sa kamkoľvek

  Na poličku, za monitor, pod stôl - ThinkCentre M920 Tiny sa zmestí kamkoľvek. Navyše prešiel prísnymi testami podľa MIL-SPEC, aby vydržal pracovať v takmer akomkoľvek prostredí – v arktickej zime, v púšti a všade medzitým.

  Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny

  Ľahko použiteľný, nastaviteľný as ľahkým upgradom

  Ak je počítač mierne z dosahu, môžete ho vypnúť na diaľku pomocou jednoduchej skratky na klávesnici, Alt+P. ThinkCenter M920 v prevedení Tiny má tiež niekoľko rozširujúcich slotov, aby sa prispôsobil potrebám vášho podnikania. Navyše môžete jednoducho vymeniť komponenty bez použitia nástrojov - stačí odňať bočný panel.

  Ekologická voľba

  S certifikátmi Energy Star 7.0 a EPEAT Gold je ThinkCenter M920 v prevedení Tiny preukázateľne výnimočne energeticky efektívny a ušetrí vám náklady. Navyše je tiež výnimočne tichý a bol ocenený prvým certifikátom Ultra Low Noise Certificate od TUV Rheinland na svete.

  Lenovo ThinkCentre M920q 10V8 Tiny

  A vy máte o starosť menej

  ThinkCentre M920 Tiny chráni vaše dáta pomocou technológie Smart USB Protection. Umožní vám zakázať prístup USB zariadením do počítača a zabráni vniknutiu škodlivého softvéru do systému alebo do siete prostredníctvom portov USB. Navyše je tu TPM, alebo Trusted Platform Module, čo vám umožňuje chrániť váš hardvér vrátane generovania a ukladania šifrovacích kódov a port pre zámok Kensington vám umožní fyzicky uzamknúť vaše zariadenie Tiny.

  https://data.gigacomputer.cz/Lenovo/ThinkCentre%20M920q%20Tiny/lenovo-thinkcentre-m920x-tiny-feature-4.jpg

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 8500T 2.1 GHz Coffee Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 630 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 2xDisplayPort, HDMI, LAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Mini PC 
  Rozmery
  179 × 36.5 × 182.9 (mm)
  Hmotnosť
  1.32 kg