Lenovo ThinkCentre M70q Tiny

4x

Počítač Lenovo ThinkCentre M70q Tiny - Intel Core i5 10400T 2.0 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 630, Windows 11 Pro

316,96 €
285,26 €Cena s DPH
237,72 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Lenovo
Kód:1483799
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 31 €
Počítač Lenovo ThinkCentre M70q Tiny
Počítač Lenovo ThinkCentre M70q Tiny - Fotka 1/1
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Unikátna samolepka cez RSL

Lenovo ThinkCentre M70q Tiny

 

Vysoký výkon v malom prevedení

V rade Tiny je kompaktný stolný počítač ThinkCentre M70q dostatočne výkonný, aby zvládol každodennú pracovnú záťaž bežného počítača a zaberal pritom zlomok miesta. Je tiež konfigurovateľný a rozšíriteľný, s nízkou spotrebou energie a množstvom ďalších funkcií, vďaka ktorým sa stane obľúbeným zariadením v každej kancelárii.

Lenovo ThinkCentre M70q Tiny

Malé prevedenie a vysoký výkon

ThinkCentre M70q je firemný počítač s objemom len 1 liter s dostatočným výkonom a kompaktným prevedením. 10. generácia procesorov Intel® Core™ a rýchla pamäť DDR4 zaisťujú efektívne splnenie každej úlohy. Navyše má toto zariadenie niekoľko možností úložiska. Prepojte ho s modulárnym displejom Tiny-in-One a vytvorte si vlastné all-in-one zariadenie.

Skvelé zabezpečenie

Zabezpečenie ThinkShield chráni vaše zariadenia a dáta pomocou spolupráce hardvéru a softvéru. Čip TPM 2.0 šifruje vaše heslá, zatiaľ čo Smart USB Protection, založený na systéme BIOS, zabraňuje neoprávnenému prístupu do zariadenia. Toto zariadenie je tiež vybavené slotom pre zámok Kensington, takže ho môžete fyzicky pripevniť k stolu.

Lenovo ThinkCentre M70q Tiny

Maximálna spoľahlivosť

Zariadenie ThinkCentre testujeme podľa 10 armádnych noriem a vykonávame viac ako 200 testov kvality, ktoré zaisťujú funkčnosť týchto produktov aj v extrémnych podmienkach. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že zariadenie M70q zvládnu všetky prekážky, ktoré vám život postavia do cesty – od arktickej divočiny cez púštne piesočné búrky, od stavu bez tiaže až po zasiahnutí tekutinou a pádmi.

Pohodlie a rôzne možnosti nastavenia

M70q ponúka možnosť spúšťania na diaľku a podporuje pripojenie až 3 samostatných displejov. Štyri USB porty - jeden s funkciou rýchleho nabíjania - a množstvo USB portov umožňuje pripojenie niekoľkých periférií. Vďaka slotom a doplnkom ho môžete nakonfigurovať tak, ako chcete, a beznástrojový prístup uľahčuje rozširovanie a rast vašej firmy.

Lenovo ThinkCentre M70q Tiny

Hodí sa kamkoľvek - a vyzerá dobre všade

ThinkCentre M70q, ktorý nie je oveľa väčší ako brožovaná kniha, je ľahko zapojiteľný na akomkoľvek mieste a jeho voliteľný vertikálny stojan ThinkCentre poskytuje mimoriadnu stabilitu, nech už je kdekoľvek. K dispozícii je viac montážnych sád, alebo ho jednoducho môžete nechať na polici alebo stole, vodorovne alebo zvisle. Jeho modernizované šasi vo farbe Raven Black bude vyzerať skvele, kamkoľvek ho umiestnite.

Udržateľný dizajn a použitie

M70q spĺňa globálne štandardy pre udržateľnosť, vrátane Energy Star® 8.0, EPEAT® Gold, RoHS a ešte viac. Je certifikovaný pre nízku hladinu hluku od TÜV Rheinland a jeho vysoko účinný adaptér zaisťuje nízku spotrebu energie. Je tiež vybavený protiprachovým filtrom, ktorý zvyšuje ochranu životného prostredia a predlžuje životnosť.

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 10400T 2.0 GHz Comet Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 630 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
5xUSB 3.0, 1xUSB Type-C, 2xDisplayPort, HDMI, LAN 
Výbava 
bez výbavy 
Veľkosť 
Mini PC 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
179 × 36.5 × 182.9 (mm)
Hmotnosť
1.32 kg