Dell Optiplex 7070 Ultra

13x

Počítač Dell Optiplex 7070 Ultra - Intel Core i7 8565U 1.8 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, Windows 11 Pro

388,53 €
310,74 €Cena s DPH
258,95 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad 1 skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1471620
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 77 €
Počítač Dell Optiplex 7070 Ultra
Počítač Dell Optiplex 7070 Ultra - Fotka 1/2Počítač Dell Optiplex 7070 Ultra - Fotka 2/2
Fotografia má ilustratívny charakter.

Repasovaný počítač Dell Optiplex 7070 Ultra - Ideálna voľba pre výkonný a kompaktný systém

Počítače Dell Optiplex sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokým výkonom, a model 7070 Ultra nie je výnimkou. Tento repasovaný počítač ponúka kombináciu výkonných hardvérových komponentov s kompaktným a inovatívnym dizajnom, ktorý umožňuje umiestnenie vo vnútri tenkého stojana monitora. Vďaka procesoru Intel Core i7 8565U s frekvenciou 1,8 GHz, 16 GB pamäte a 256 GB SSD disku si tento počítač dokáže poradiť s náročnými úlohami a aplikáciami. Grafický výkon je zaistený integrovanou kartou Intel UHD Graphics 620 , ktorá môže poháňať moderné aplikácie a poskytuje plynulý zážitok z multimediálneho obsahu. Repasovaný počítač Dell Optiplex 7070 Ultra je dodávaný s operačným systémom Windows 11 Pro, ktorý prináša moderné používateľské prostredie a vylepšené bezpečnostné prvky. Čo sa týka konektivity, tento počítač je vybavený 3x USB 3.0 portami pre rýchle pripojenie periférií, 2x USB Type-C porty pre moderné zariadenia, LAN portom pre káblové pripojenie k sieti, a tiež funkciami WiFi a Bluetooth pre jednoduché bezdrôtové prepojenie so zariadeniami a sieťami . Kompaktné prevedenie tohto počítača a možnosť umiestnenia vo vnútri stojana monitora prináša mnoho výhod pre užívateľov. Vďaka tomuto designu je možné vytvoriť efektívny a minimalistický pracovný priestor, ktorý nezaberá zbytočný priestor na stole. Týmto spôsobom je možné optimalizovať priestor v kancelárii či domácnosti a vytvoriť moderné a esteticky príjemné prostredie. Ďalej poskytuje ľahký prístup ku všetkým portom a konektivite bez toho, aby boli tienené káble či neusporiadané príslušenstvo.

Dôvodom na výber repasovaného počítača je predovšetkým znižovanie vplyvu na životné prostredie. Repasovaný počítač Dell Optiplex 7070 Ultra ponúka vynikajúci výkon a spoľahlivosť za nižšiu cenu v porovnaní s novými modelmi, čo predstavuje skvelú príležitosť pre užívateľov, ktorí chcú kvalitný hardvér za rozumnú cenu. Vďaka repasovanému počítaču je možné tiež prispieť k znižovaniu množstva elektronického odpadu a predĺžiť životnosť hardvéru, čo je dobročinné ako pre užívateľov, tak pre životné prostredie. Repasovaný počítač Dell Optiplex 7070 Ultra prináša vysoký výkon a spoľahlivosť v kompaktnom a inovatívnom dizajne, ktorý umožňuje efektívne využitie priestoru a prispieva k zníženiu environmentálneho dopadu elektroniky . Vďaka svojej vysokej výkonovej a konektívnej kapacite sa jedná o ideálnu voľbu pre užívateľov hľadajúcich výkonné a kompaktné riešenie pre ich pracovné alebo domáce prostredie.

Dell Optiplex 7070 Ultra


Dell OptiPlex 7070 Ultra UFF

Inovatívny stolný počítač v kompaktnom prevedení pre umiestnený vo vnútri tenkého a ľahkého stojana. Základom počítača je štvorjadrový procesor Intel Core i7-8565U, pracujúci na frekvencii 1,8 GHz, doplnený 16 GB operačnou pamäťou. Obrazové dáta má na starosť integrovaná grafická karta Intel UHD 620. Pre užívateľské dáta je k dispozícii SSD disk s kapacitou 256 GB. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. Dodávaný je s operačným systémom Windows 11 Pro.

Ide o počítač, ktorý je možné kompletne ukryť v stojane monitora (stojan na to určený sa predáva samostatne) . Vďaka tomu nezaberie žiadne miesto navyše, čo ocenia všetci používatelia, ktorí majú aktuálne na pracovnom stole neporiadok.

Dell Optiplex 7070 Ultra

Stojan nie je súčasťou produktu – je potrebné ho zakúpiť samostne.

Napriek kompaktnému prevedeniu je OptiPlex 7070 Ultra pripravený podávať nadštandardný kancelársky výkon. Ostatne výborne ťaží z výhod mobilných procesorov Intel. Dell tak dáva k dispozícii väčšie množstvo konfigurácií, ktoré môžu zahŕňať až procesory Intel Core vPro i7 , až 64 GB pamäte RAM, až 1TB jednotku NVMe SSD . Samozrejmosťou je predinštalovaný operačný systém Windows 11 Pro . To je pre zariadenie s rozmermi 256 × 96 × 27 mm s hmotnosťou 525 gramov úplne skvelá vizitka.

 

Dell Optiplex 7070 Ultra je pochopiteľne vybavený aj bezdrôtovou konektivitou, ktorá zahŕňa dvojpásmovú WiFi a technológiu Bluetooth napríklad na pripojenie slúchadiel.

Potrebujete na svoju prácu dva, alebo dokonca tri monitory? To nebude žiadny problém, napokon z nedávnej štúdie spoločnosti Dell tiež vyplýva, že používanie dvoch monitorov môže zvýšiť výkonnosť zamestnancov až o krásnych 21 %. Riešenie počítača Optiplex 7070 Ultra zvyšuje produktivitu v tom smere, že podporuje dohromady tri displeje s rozmermi 19 až 27 palcov. V prípade použitia s monitormi vybavenými konektormi USB-C je možné napájanie a prenos dát, videa a zvuku realizovať pomocou jediného kábla.

Dell Optiplex 7070 Ultra

1. Kombinovaný zvukový konektor | 2. Kontrolka aktivity úložiska | 3. Port USB 3.1 Type-C 2. generácie s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime | 4. Port USB 3.1 typu A 2. generácie | 5. Port USB 3.1 typu A 1. generácie s funkciou Smart Power-On | 6. Port USB 3.2 typu A 2. generácie s funkciou Smart Power-On | 7. Port RJ-45 | 8. Pripojenie napájacieho adaptéra | 9. Port USB 3.1 Type-C 2. generácie s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime a napájaním | 10. Bezpečnostná skrutka | 11. Slot pre kartu K-Lock.

 

Súčasťou balenia je jeden USB-C - HDMI kábel na pripojenie k monitoru s HDMI portom

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 8565U 1.8 GHz Whiskey Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, 2xUSB Type-C, LAN 
Výbava 
WiFi 
Veľkosť 
Mini PC 
Rozmery
256 × 96 × 27 (mm)
Hmotnosť
525 g