Dell Precision 7820 Tower

53x

Počítač Dell Precision 7820 Tower - Intel Xeon Silver 2x 4214 2.2 GHz, 64 GB, 1512 GB Kombinované, DVD-RW, nVidia Quadro RTX 4000, Windows 11 Pro

1 706,91 €Cena s DPH
1 410,67 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1435282
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Počítač Dell Precision 7820 Tower
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dell Precision 7820 Tower


  Sila k rastu

  Rozšírte hranice svojich nápadov pomocou pracovnej stanice Precision 7820 Tower. S dvojsocketovou architektúrou pre maximálny výkon v kompaktnom prevedení.

  Dell Precision 7820 Tower

  Inteligentný výkon

  Rovnaký výkon, aký pri premýšľaní odvádzate vy: Najnovší procesor Intel Xeon zvládne aj najnáročnejšie aplikácie. Teraz s novou generáciou architektúry s až dvoma socketmi, teda môžete získať maximálny výkon pre svoje najlepšie vízie.
  Špičkový výkon: Procesory Intel Core a XeonvPro až 10. generácie ponúkajú firmám výkon, možnosti správy, vstavané funkcie zabezpečenia aj stabilitu architektúry Intel a sú pripravené na budúcnosť.
  Zrýchlite každý projekt: Prevádzkujte svoj softvér čo najrýchlejšie a získajte výsledky v reálnom čase vďaka počítaču až so 768 GB pamäte RAM.
  Odstráňte rušivé podnety: Zamerajte sa na svoje úlohy s pracovnou stanicou, ktorá je tichšia ako kedykoľvek predtým. Nová viackanálová tepelná konštrukcia ponúka pokročilé chladenie a zvukové parametre pre lepšie chladenie a tichú prevádzku, keď systém plní náročné úlohy.

  Dell Precision 7820 Tower

  Navrhnutá pre vašu budúcnosť

  Zostáva chladný: Počítač Precision 7820 Tower s konštrukciou FlexBay, prístupom spredu, úložiskom s možnosťou výmeny počas prevádzky a viackanálovým chladením, ktoré udrží systém v chlade aj v náročných podmienkach, porastie spoločne s vašou víziou, nech už vás táto vízia zavedie kamkoľvek.
  Prispôsobí sa inováciám: Pracovná stanica Precision 7820 Tower je pripravená na zložité projekty vrátane virtuálnej reality a umelej inteligencie vďaka novej generácii grafiky AMD Radeon Pro a najvýkonnejším grafickým kartám NVIDIA Quadro RTX.

  Žiadny projekt nie je príliš veľký: Je možné nakonfigurovať až šesť 2,5" alebo päť 3,5" diskov a úložisko s prístupom spredu, vrátane disku SSD SATA, SAS a PCIe M.2/U.2 NVMe. S možnosťou výmeny diskov SSD M.2 a U.2 NVMe PCIe počas prevádzky môžete disky odoberať bez toho, aby bolo nutné pracovnú stanicu vypínať.

  Inteligencia zodpovedajúca tej vašej

  Dell Optimizer for Precision je vstavaná platforma s umelou inteligenciou, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejšie, osobitejšie a produktívnejšie prostredie.

  ExpressResponse: rýchlejšie spúšťanie najčastejšie používaných aplikácií Používame vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel Adaptix, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde ich najviac potrebujete.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  2x Intel Xeon Silver 4214 2.2 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  64 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD + 1000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  DVD-RW 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro RTX 4000 8 GB 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  8xUSB 3.0, 3xDisplayPort, COM, LAN 
  Výbava 
  Čítačka pamäťových kariet 
  Veľkosť 
  Midi Tower 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  176 × 418 × 518 (mm)
  Hmotnosť
  15.9 kg