Fujitsu LifeBook U749

100x

Notebook Fujitsu LifeBook U749 - Intel Core i5 8265U 1.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

236,83 €Cena s DPH
197,36 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1525052
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Fujitsu LifeBook U749
  Notebook Fujitsu LifeBook U749 - Fotka 1/3Notebook Fujitsu LifeBook U749 - Fotka 2/3Notebook Fujitsu LifeBook U749 - Fotka 3/3
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 17 variant
  183 € až 352,5 €

  Fujitsu LifeBook U749

   

  Fujitsu Lifebook U749

  Hlavný dôraz je v prípade Ultrabookov kladený na ich mobilitu a atraktívnosť. Ani Fujitsu Lifebook nie je v tomto prípade výnimkou a svojich potenciálnych užívateľov láka nielen nízkou hmotnosťou, ale aj precíznosťou spracovania v kombinácii s moderne vyzerajúcim dizajnom. Nechýba ani displej s až ohromujúcim rozlíšením alebo možnosť rýchleho mobilného pripojenia kedykoľvek a kdekoľvek pri vybraných modeloch. Ani to ale zďaleka nie je všetko. Keďže je väčšina dôležitých informácií poslednej doby digitálneho typu je potrebné myslieť aj na zabezpečenie týchto dát . Aj tu ide rad notebookov U749 až na hranicu dnes možného.

  Fujitsu LifeBook U749

  Výkonná mobilná kancelária

  Pohodlná práca kdekoľvek vďaka celému radu funkcií pre najnáročnejších mobilných užívateľov, to sú Ultrabooky Fujitsu Lifebook U749. Moderné procesory Intel Core , v kombinácii s dostatkom operačnej pamäte, zaručujú vynikajúci výkon pre náročné aplikácie. Ďalej si môžete vybrať model s hybridným alebo SSD pevným diskom a niekoľko variantov rozlíšenia displeja siahajúce až k Full HD s dotykovou obrazovkou (podľa konfigurácie) . Možností je celý rad, stačí si len vybrať.

  Fujitsu LifeBook U749

  Zvoľte si to správne zabezpečenie

  V podnikovej sfére je zabezpečenie a správa jedným zo základných parametrov pre investíciu do informačných technológií. V prípade rady Lifebook si môžete vybrať z radu možností zabezpečenia v konfigurácii aká vám bude vyhovovať. K dispozícii sú modely s voliteľným snímačom dlaňových ciev alebo odtlačkov prstov, služby Zdokonalená ochrana proti krádeži (ATP) a Šifrovanie celého disku (FDE), voliteľná čítačka čipových kariet SmartCard, alebo voliteľný modul TPM (Trusted Platform Module). Je len na vás akú bezpečnosť vyžadujete.

  Fujitsu LifeBook U749

  Skvelá konektivita

  Ako už bolo spomenuté Ultrabooky Lifebook U748 podporujú celú škálu možností pripojenia k internetu. Samozrejmosťou je WiFi , alebo výsuvný konektor LAN. ale nechýba ani rozhranie Bluetooth . Medzi voliteľné vlastnosti ďalej patria napríklad moduly 3G a 4G pripojenie k mobilným sieťam (podľa konfigurácie) . Dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rad Lifebook E vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii as portami VGA a Display Port ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

  Fujitsu LifeBook U749

  Pohodlný a napriek tomu nadčasový design

  Mnohé zaiste poteší tenké prevedenie, kde výrobca uvádza hrúbku iba 19 mm v kombinácii s nepatrnou hmotnosťou od 1.55 kg . To so sebou však prináša riziká pre egronomickosť zariadenia ako celku. Nemusíte sa obávať, aj táto stránka použitia bola braná do úvahy. Navyše je potrebné tu uviesť napríklad voliteľné podsvietenie klávesnice, prevedenie displeja s magnéziovým krytom vrátane podpory dotykového ovládania pri vybraných modeloch a hliníkovú opierku zápästia.

  Fujitsu LifeBook U749

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 8265U 1.6 GHz Whiskey Lake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 1xThunderbolt 3, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  černá 
  Rozmery
  332.6 × 19 × 234 (mm)
  Hmotnosť
  1.6 kg