Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

9x

Tablet Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020) - Apple A12 Bionic 2.5 GHz, 3 GB, 32 GB, 10.2 " 2160 x 1620 px, iPadOS 17, 4G (LTE), GPS, Bluetooth, Čtečka otisků prstů

277,29 €
263,44 €Cena s DPH
219,54 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom > 3 ks
Ostrava skladom > 3 ks
Praha skladom > 3 ks
Značka:Apple
Kód:1523796
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 13 €
Tablet Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)
Tablet Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020) - Fotka 1/3Tablet Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020) - Fotka 2/3Tablet Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020) - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

 

Apple iPad 8.generácie

Úžasne schopný. Nečakane dostupný.

Tento iPad ťa zabaví na dlhé hodiny. Jednoduché ovládacie prvky dopĺňa silný procesor A12 Bionic poháňajúci iPadOS 17 nabitý širokou škálou funkcií. Okrem toho tiež podporuje Apple Pencil a Smart Keyboard. Je toho toľko, čo s ním môžeš robiť.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

Vybavené. Upravené. Urobené. Hotovo.

S iPadom máš pol práce hotovo. V užívateľskom prostredí môžeš robiť hneď niekoľko vecí naraz, takže pokojne vytváraj prezentáciu, zatiaľ čo môžeš zbierať inšpiráciu na webe, a ešte pritom zvládneš komunikovať so šéfom po FaceTime. Príjemnejšie písanie ti zaistí Smart Keyboarda, lepšiu presnosť zase Multi-Touch prostredie, ktoré korešponduje s trackpadom alebo myšou.

Čmár, čo ti nápady stačia.

Kresli, píš s Aplle Pencil (predáva sa samostatne) rovnako ako na papier, akurát že máš oveľa viac možností. Zapisovanie poznámok do iPadu je mimoriadne jednoduché rovnako ako podpis dokumentov, úpravy PDF súborov alebo skicovanie. Skrátka prirodzené ako písanie.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

Učenie bude hračka.

Skoč do víru vedomostí s iPadom. V App Store na teba čaká nespočetné množstvo aplikácií, vďaka ktorým si osvojíš znalosti v geometrii, porozumieš novým jazykom alebo pochopíš fyzikálne princípy. Maximálny zážitok ti umožní rozšírená realita, ktorá ťa rovno z izby vrhne do vesmíru, na bojové pole alebo rovno medzi obľúbené knižné postavy.

Uži si život naplno.

Vrhni sa do sveta hier s iPadom, výkonný čip A12 Bionic to nijako nerozhádže. V Apple Arcade môžeš hrať s predplatným viac ako sto hier bez jedinej reklamy. A ďalšie budú len pribúdať. Pohodové hranie bez kosenia dotiahne do úplného luxusu možnosť pripojenia bezdrôtových ovládačov Xbox, PlayStation DualShock alebo iných MFi ovládačov. Hraj ako na konzole.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

Kreslenie ako maľované.

Vlastná predstavivosť má nekonečno ciest realizácie. S Apple Pencil (predáva sa samostatne) môžeš rad z nich zhmotniť priamo pred sebou. Intuitívna práca a jemná presnosť ti umožní plnohodnotne kresliť, navrhovať design, tvoriť poznámky alebo si len tak pre radosť skicovať

Natáčaj od boku. Strihaj prstom.

Či už sa rozhodneš pre zhotovovanie fotiek a videí pomocou 8Mpx zadnej kamery, alebo radšej preferuješ iPhone či samostatný fotoaparát, každú snímku môžeš editovať podľa svojich predstáv, čo ti uľahčí strojové učenie aplikácie. Hotové výsledky môžeš jedným klikom zdieľať medzi svojimi blízkymi.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

Tvoje domáce kino. Doma aj mimo.

Uži si sledovanie videí, seriálov, filmov a relácií na 10,2“ Retina displeji doplneným stereo reproduktormi. Cez aplikáciu Apple TV si užiješ svoje najobľúbenejšie programy a filmy v pohodlí a perfektnej kvalite.

Rob čokoľvek odkiaľkoľvek.

iPad ti príde vhod, kamkoľvek vyrazíš. Je vybavený Wifi pripojením, a dokonca v jednej z konfigurácií zvláda aj 4G LTE Advanced dátové pripojenie. To ti skrátka dáva voľnosť, aby si sa dostal k dokumentom alebo napríklad na web, odkiaľkoľvek chceš.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

iPadOS zvládne ešte viac.

Unikátne vlastnosti iPadu maximalizuje iPadOS. Úplne novým spôsobom teraz môžeš tvoriť poznámky, zmenou tiež prešlo samotné rozhranie, ktoré je teraz jednoduchšie na vyhľadávanie. IPad je jednoducho ešte lepší.

Aplikácia na čokoľvek.

Máš neobmedzené možnosti naplniť iPad aplikáciami, ktoré ťa budú baviť a budú rozvíjať tvoje záľuby a pracovné návyky. App Store disponuje viac ako 1 miliónom aplikácií, ktoré sú prispôsobené priamo na rozmery iPadu. Môže tak komponovať hudobné diela, strihať videá, tvoriť cvičebné plány, posielať správy alebo sa pustiť do bojiska s kamarátmi.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

Ochrana súkromia je mu vlastná.

Apple dlhodobo dbá na ochranu súkromia svojich používateľov. IPad nie je výnimkou. Je dobre zabezpečený a rešpektuje tvoje súkromie. Toto sú postupy, ktorým Apple verí a ide si za nimi.

Navrhnutý pre každého.

Aj tento iPad môže využívať ktokoľvek. Nerobí rozdiely medzi užívateľmi, a preto disponuje funkciami sprístupnenia pre jedincov, ktorí trpia zrakovým, sluchovým, motorickým handicapom alebo špecifickými študijnými potrebami. Perfektnou ukážkou je uprednostnenie znakovej reči vo FaceTime, kedy automaticky rozozná hovorcu znakovou rečou a dá mu viac priestoru na displeji.

Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020)

 

Obsah balenia:

  • Tablet
  • Kompatibilný nabíjací adaptér
  • Nabíjací a dátový kábel

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A12 Bionic 2.5 GHz 
Operačná pamäť 
3 GB 
Pevný disk 
32 GB 
Displej 
10.2" LCD IPS s rozlišením 2160 x 1620 
Operačný systém 
iPadOS 17 
Rozhranie 
1xLightning, 1x Jack 3,5mm 
Výbava 
Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Čítačka odtlačkov prstov, 4G (LTE), GPS, Bluetooth, WiFi 
Farba 
šedá 
Typ karty 
bez podpory paměťových karet 
Rozmery
174 × 251 × 8 (mm)
Hmotnosť
490 g

Tablet Apple iPad 8 32GB WiFi + Cellular Space Gray (2020) je zaradený tiež v týchto kategóriách: