Dell Precision 7550

110x

Notebook Dell Precision 7550 - Intel Core i7 10750H 2.6 GHz, 64 GB, 3072 GB SSD, nVidia Quadro RTX 3000, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

1 268,63 €Cena s DPH
1 057,19 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1497133
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Dell Precision 7550
  Notebook Dell Precision 7550 - Fotka 1/2Notebook Dell Precision 7550 - Fotka 2/2
  Fotografia má ilustratívny charakter.
  Na výber 9 variant
  820,8 € až 1 348,36 €

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Repasovaný notebook Dell Precision 7550: Prenosná a výkonná pracovná stanica pre náročné nasadenie

  Dell Precision 7550 je výkonný, ale napriek tomu prenosný notebook, ktorý ponúka výkon a spoľahlivosť potrebnú pre náročné nasadenie. Je ideálnym nástrojom na prácu, štúdium alebo beh náročných programov, ktoré často vyžadujú veľkú rýchlosť a výkon. Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7 10750H s frekvenciou 2,6 GHz , čo zaisťuje rýchly výkon pre beh náročných aplikácií. S 64 GB RAM sa nebudete musieť starať o nedostatok pamäte a 3072GB SSD poskytuje dostatočný priestor na ukladanie súborov. To všetko umožňuje jednoducho a rýchlo bežať viac aplikácií naraz a zaistiť hladký chod aj pre náročné programové kódy. Grafickú časť zabezpečuje nVidia Quadro RTX 3000 , ktorá dokáže spracovať aj najzložitejšiu a najnáročnejšiu grafiku. Okrem obrovského výkonu, ponúka tento notebook aj matný displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov a uhlopriečkou 15,6 palcov , čo zaisťuje perfektný detail grafiky. Na rozdiel od iných modelov na trhu, sa pritom nemusíte obávať aspoň nie zbytočne dlhého trvania, ktoré je možné pozorovať u konkurenčných produktov. Notebook Dell Precision 7550 sa môže pochváliť optimálnym chladením, ktoré zabraňuje prehrievaniu a zlepšuje celkovú výdrž zariadenia. To zaisťuje bezproblémový chod aj pri dlhšom využívaní. Vďaka čo najlepšiemu chladeniu a prepojeniu s nVidiou Quadro RTX 3000 sa tiež nestrachujete pred náhlym vypnutím a poškodením notebooku z preťaženia. Medzi ďalšie výhody tohto notebooku patrí čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica a podsvietená klávesnica. To dovoľuje jednoduchú a rýchlu prácu a zlepšuje celkovú produktivitu. Tiež sú tu HDMI a MiniDisplayPort výstupy , čo umožňuje jednoduché pripojenie k externému monitoru alebo videoprojektoru. Pripojenie k internetu zaistí Ethernetový port LAN. Notebook je dodávaný s operačným systémom Windows 11 Pro , čo je najnovšia verzia OS, ponúkajúca jednoduché a prehľadné užívateľské rozhranie. S hmotnosťou iba 2,6 kg sa tento notebook veľmi ľahko prenáša. Napriek svojmu výkonu a výdrži ponúka Dell Precision 7550 aj odolné šasi , ktoré je podrobené náročným testom výdrže spoločnosti Dell, takže je pripravený na časté presuny a výkonné práce v každom prostredí. Jeho ergonomický a ľahký dizajn tiež zaisťuje, že ho možno ľahko uchovať v batohu alebo kufríku. Celkovo je Dell Precision 7550 najlepšou voľbou pre užívateľov, ktorí hľadajú výkonnú pracovnú stanicu, ktorá zvládne náročné používanie. Je to ideálny notebook na profesionálne účely, ako sú CAD a návrh produktov, strih videa či rendering, ale aj pre kancelársku prácu, štúdium a bežné použitie. Celkom ide o vysoko kvalitnú a spoľahlivú prácu stanicu, ktorá ponúka perfektný pomer ceny a výkonu v režime trochu vyššieho nastavenia ceny.

  Existuje niekoľko dôvodov, prečo zvoliť repasovaný notebook. Prvým z nich je cena. Repasované notebooky sú obvykle dostupné za nižšiu cenu ako nové modely , čo je ideálne pre užívateľov s obmedzeným rozpočtom. Druhým dôvodom je udržateľnosť. Tým, že sa rozhodnete pre repasovaný notebook, pomáhate znížiť množstvo elektronického odpadu , ktorý končí na skládkach. Repasované notebooky sú tiež často starostlivo opravené a testované, čo zaisťuje ich spoľahlivosť a dlhú životnosť. Ďalším dôvodom je širší výber. Repasované notebooky často ponúkajú možnosť výberu medzi rôznymi modelmi a konfiguráciami, čo umožňuje nájsť notebook, ktorý plne vyhovuje vašim potrebám. Nakoniec, repasované notebooky často zahŕňajú záruku, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu a pokoj v duši pri nákupe. Vzhľadom na tieto výhody je voľba repasovaného notebooku skvelou alternatívou k nákupu nového zariadenia.

  Tento notebook patrí do kategórie B, čo znamená, že by mohol mať drobné známky používania. Po vykonaní objednávky vás budeme kontaktovať prostredníctvom nášho zákazníckeho centra, aby sme vám poskytli presný stav daného kusu. Na základe týchto informácií budete mať možnosť vybrať si, či chcete potvrdiť svoju objednávku, zrušiť ju alebo vybrať iný notebook. Pokiaľ si prajete, môžete tiež prísť osobne na jednu z našich pobočiek a prezrieť si zariadenie pred jeho zakúpením.

  Dell Precision 7550


  Notebook Dell Precision 7550

  Mobilné pracovné stanice Dell Precision 15 (7550) sú navrhnuté predovšetkým pre náročných profesionálov , ktorí na svoju prácu vyžadujú špičkový výkon a technológie, ktoré využívajú na svojich stolných pracovných staniciach. Vyskúšajte nové možnosti s umelou inteligenciou, ktoré ponúka mobilnými pracovnými stanicami Precision v prvotriednom prevedení.

  • Výkonný mobilný procesor Intel Core 10. generácie alebo Xeon W.
  • Profesionálna grafická karta .
  • Optimalizované chladenie.
  • Odolné šasi bolo podrobené náročným testom výdrže spoločnosti Dell.
  • Nástroj Dell Precision Optimizer automaticky vyladí vašu pracovnú stanicu na spúšťanie najobľúbenejších aplikácií nezávislých dodávateľov softvéru (ISV).
  • Vstavaná platforma s umelou inteligenciou sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejšie, osobitejšie a produktívnejšie prostredie.
  • Umelá inteligencia sa prispôsobí vašej obvyklej spotrebe energie a spôsobom nabíjania.
  • Inteligentné riadenie zvuku, rýchlejšie prihlásenie aj spustenie.

  Dell Precision 7550

  Mobilná pracovná stanica s výkonom desktopovej

  Notebooky Dell Precision 15 (7550) ponúkajú výkon pracovných staníc a mobilitu notebookov v jedinom zariadení. Ide teda o produkt bez kompromisov medzi mobilitou a výkonom. Potrebný výkon poskytujú najnovšie procesory Intel Core 10. generácie alebo Xeon W v kombinácii s operačnou pamäťou DDR4 a pevnými diskami SSD až PCIe NVMe. Samozrejmosťou je možnosť voľby modelu s profesionálnou grafickou kartou pre profesionálne aplikácie.

   

  Produktivita s nástrojom Dell Precision Optimizer

  Bezplatný doplnok Dell Precision Optimizer pre pracovné stanice Precision upravuje nastavenia systému za vás a automaticky prispôsobí pracovnú stanicu pre najobľúbenejšie aplikácie nezávislých dodávateľov softvéru. Každá aplikácia vyžaduje trochu iné nastavenie systému a pracovná stanica Precision sa dokáže prispôsobiť. Tento program sa naučí chovaniu akejkoľvek užívateľskej aplikácie, odhalí možnosti optimalizácie pomocou strojového učenia a nasadí výkonové vylepšenia.

  Dell Precision 7550

  Stála spoľahlivosť ruka v ruke so službami a výhodami nad očakávania

  Koncepcia profesionálneho notebooku vyžaduje precíznosť vo všetkých smeroch, a preto boli najpopulárnejšie profesionálne aplikácie testované a certifikované poprednými nezávislými predajcami softvéru (ISV) pre bezproblémové použitie s pracovnou stanicou Dell Precision 15 (7550).

   

  Potrebné možnosti konektivity

  Predovšetkým bolo integrované veľmi univerzálne rozhranie USB Type-C/Thunderbolt 3 , ktoré umožní nielen rýchle prenosy, ale aj nabíjanie ďalších zariadení, dokovanie alebo výstup na ďalšie zobrazovacie zariadenia. Samozrejmosťou je potom integrácia rozhrania USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1, Bluetooth, Wi-Fi pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam a Gigabit Ethernet pre káblovú konektivitu. Nechýba ani rozhranie HDMI a mini DisplayPort pre pohodlné pripojenie externého monitora a celý rad ďalších prémiových vlastností.

  Dell Precision 7550

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 10750H 2.6 GHz Comet Lake 
  Operačná pamäť 
  64 GB DDR4 
  Pevný disk 
  3072 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro RTX 3000 6 GB 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 2xThunderbolt 3, HDMI, MiniDisplayPort, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  strieborná 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  337.6 × 30 × 251.3 (mm)
  Hmotnosť
  2.6 kg