Fujitsu LifeBook U748 Touch

53x

Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Intel Core i7 8650U 1.9 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

336,79 €Cena s DPH
280,66 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1489741
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
  Dotykový displej
  Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch
  Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 1/4Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 2/4Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 3/4Notebook Fujitsu LifeBook U748 Touch - Fotka 4/4
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Fujitsu LifeBook U748 Touch

   

  Fujitsu Lifebook U748 Touch

  Hlavný dôraz je v prípade Ultrabookov kladený na ich mobilitu a atraktívnosť. Ani Fujitsu Lifebook nie je v tomto prípade výnimkou a svojich potenciálnych užívateľov láka nielen nízkou hmotnosťou, ale aj precíznosťou spracovania v kombinácii s moderne vyzerajúcim dizajnom. Nechýba ani displej s až ohromujúcim rozlíšením alebo možnosť rýchleho mobilného pripojenia kedykoľvek a kdekoľvek pri vybraných modeloch. Ani to ale zďaleka nie je všetko. Keďže je väčšina dôležitých informácií poslednej doby digitálneho typu je potrebné myslieť aj na zabezpečenie týchto dát . Aj tu ide rad notebookov U748 až na hranicu dnes možného.

  Výkonná mobilná kancelária

  Pohodlná práca kdekoľvek vďaka celému radu funkcií pre najnáročnejších mobilných užívateľov, to sú Ultrabooky Fujitsu Lifebook U748. Moderné procesory Intel Core , v kombinácii s dostatkom operačnej pamäte, zaručujú vynikajúci výkon pre náročné aplikácie. Ďalej si môžete vybrať model s hybridným alebo SSD pevným diskom a niekoľko variantov rozlíšenia displeja siahajúce až k Full HD s dotykovou obrazovkou (podľa konfigurácie) . Možností je celý rad, stačí si len vybrať.

  Zvoľte si to správne zabezpečenie

  V podnikovej sfére je zabezpečenie a správa jedným zo základných parametrov pre investíciu do informačných technológií. V prípade rady Lifebook si môžete vybrať z radu možností zabezpečenia v konfigurácii aká vám bude vyhovovať. K dispozícii sú modely s voliteľným snímačom dlaňových ciev alebo odtlačkov prstov, služby Zdokonalená ochrana proti krádeži (ATP) a Šifrovanie celého disku (FDE), voliteľná čítačka čipových kariet SmartCard, alebo voliteľný modul TPM (Trusted Platform Module). Je len na vás akú bezpečnosť vyžadujete.

  Skvelá konektivita

  Ako už bolo spomenuté Ultrabooky Lifebook U748 podporujú celú škálu možností pripojenia k internetu. Samozrejmosťou je WiFi , alebo výsuvný konektor LAN. ale nechýba ani rozhranie Bluetooth . Medzi voliteľné vlastnosti ďalej patria napríklad moduly 3G a 4G pripojenie k mobilným sieťam (podľa konfigurácie) . Dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rad Lifebook E vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii as portami VGA a Display Port ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

  Pohodlný a napriek tomu nadčasový design

  Mnohé zaiste poteší tenké prevedenie, kde výrobca uvádza hrúbku iba 19 mm v kombinácii s nepatrnou hmotnosťou od 1.55 kg . To so sebou však prináša riziká pre egronomickosť zariadenia ako celku. Nemusíte sa obávať, aj táto stránka použitia bola braná do úvahy. Navyše je potrebné tu uviesť napríklad voliteľné podsvietenie klávesnice, prevedenie displeja s magnéziovým krytom vrátane podpory dotykového ovládania pri vybraných modeloch a hliníkovú opierku zápästia.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8650U 1.9 GHz Kaby Lake R 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, DisplayPort, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, 4G modem 
  Farba 
  černá 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  332.6 × 19 × 234 (mm)
  Hmotnosť
  1.6 kg