Fujitsu LifeBook U758

95x

Notebook Fujitsu LifeBook U758 - Intel Core i5 8250U 1.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

356,63 €Cena s DPH
297,19 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1488136
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
  Notebook Fujitsu LifeBook U758
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Fujitsu LifeBook U758

   

  Fujitsu Lifebook U758

  Ultrabook Fujitsu Lifebook U758 nadväzuje na svojich predchodcov so skvelou mobilitou, atraktívnym prevedením a širokou funkčnou výbavou. Osloví vás nízkou hmotnosťou, precíznym spracovaním v kombinácii s moderným dizajnom. Predstavuje ultramobilný notebook pre profesionálov, ktorí vyžadujú optimálnu mobilitu na služobných cestách a ergonómiu v kancelárii. Keďže je väčšina dôležitých informácií poslednej doby digitálneho typu je potrebné myslieť aj na zabezpečenie týchto dát . Aj tu ide rad notebookov U758 až na hranicu dnes možného.

  Fujitsu LifeBook U758

  Výkonná mobilná kancelária

  Pohodlná práca kdekoľvek vďaka celému radu funkcií pre najnáročnejších mobilných užívateľov, to sú ultrabooky Fujitsu Lifebook U758. Moderné procesory Intel Core 7. alebo 8. generácie , v kombinácii s rýchlou operačnou pamäťou DDR4 , zaručujú vynikajúci výkon pre náročné aplikácie. Ďalej si môžete vybrať SSD M.2 pevný disk s rozhraním SATA III alebo dokonca PCIe NVMe a technológiami SED či OPAL. K dispozícii je tiež niekoľko variant displeja siahajúci od HD až po Full HD s dotykovým ovládaním, alebo dokonca Ultra HD. Možností je celý rad, stačí si len vybrať.

  Fujitsu LifeBook U758

  Zvoľte si to správne zabezpečenie

  V podnikovej sfére je zabezpečenie a správa jedným zo základných parametrov pre investíciu do informačných technológií. V prípade rady Lifebook U758 si môžete vybrať z radu možností zabezpečenia v konfigurácii aká vám bude vyhovovať. K dispozícii sú modely s voliteľným snímačom dlaňových ciev alebo odtlačkov prstov, so šifrovaním disku SED či technológiou OPAL, voliteľnou čítačkou čipových kariet SmartCard, alebo voliteľným modulom TPM 2.0 (Trusted Platform Module). Zvoľte zabezpečenie, ktoré najlepšie ochráni váš notebook a firemné dáta pred neoprávneným prístupom.

  Fujitsu LifeBook U758

  Skvelá konektivita

  Ultrabooky Lifebook U758 podporujú celú škálu možností pripojenia periférií a sieťovej konektivity. Samozrejmosťou je WiFi ac , alebo Gigabit Ethernet. ale nechýba ani rozhranie Bluetooth . Medzi voliteľné vlastnosti ďalej patria napríklad moduly 4G LTE na pripojenie k mobilným sieťam. Dokovací konektor pre replikátor portov spoločný pre rad Lifebook U vám uľahčí pripojenie periférií v kancelárii as portami VGA, HDMI a DisplayPort ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať. Okrem bežného konektora USB Type-A nechýba ani USB Type-C .

  Fujitsu LifeBook U758

  Pohodlný a napriek tomu nadčasový design

  Mnohé zaiste poteší tenké prevedenie, kde výrobca uvádza hrúbku iba 19,2 mm v kombinácii s veľmi príjemnou hmotnosťou začínajúcou na 1.75 kg . To so sebou prináša riziko pre ergonomické použitie a odolnosť zariadenia ako celku. Nemusíte sa obávať, aj táto stránka použitia bola braná do úvahy. Šasi z hliníka a horčíka je zárukou skvelej odolnosti a navyše treba tu uviesť napríklad voliteľné podsvietenie klávesnice.

  Fujitsu LifeBook U758

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 8250U 1.6 GHz Kaby Lake R 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 620 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, DisplayPort, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, 4G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  černá 
  Rozmery
  378 × 19.2 × 256 (mm)
  Hmotnosť
  1.75 kg