Fujitsu Lifebook E548

45x

Notebook Fujitsu Lifebook E548 - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

277,29 €
237,62 €Cena s DPH
198,02 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1415126
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 39 €
Notebook Fujitsu Lifebook E548
Fotografia má ilustratívny charakter.

Všestranný manažérsky repasovaný notebook Fujitsu Lifebook E548 zvládne každú prácu na jedničku

Výkon, rýchlosť, pohodlie a praktickosť - to sú hlavné vlastnosti repasovaného notebooku Fujitsu Lifebook E548. Notebook je vybavený výkonným procesorom Intel Core i5 7300U , ktorý zaistí hladký chod aplikácií a multitaskingu. S kapacitou 16 GB RAM si môžete byť istí, že váš notebook zvládne náročné úlohy bez problémov. A s diskom o veľkosti 512 GB SSD budete mať dostatok priestoru na uloženie svojich súborov a dokumentov. Displej o veľkosti 14" s rozlíšením 1920 x 1080 prináša skvelé vizuálne zobrazenie. Navyše matná úprava proti odleskom umožňuje prácu aj vo svetlejších prostrediach bez rušivých odleskov na obrazovke. S kompaktnými rozmermi a hmotnosťou necelých dvoch kilogramov je tento notebook ľahko prenosný. Môžete ho vziať kamkoľvek so sebou - do práce, na cesty alebo do školy.Univerzálny dokovací konektor umožňuje jednoduché pripojenie k ďalším zariadeniam, ako sú externé monitory alebo tlačiarne.A s konektormi USB, HDMI a VGA máte možnosť pripojiť rôzne zariadenia a rozšíriť tak svoje možnosti. vybavený tiež čítačkou pamäťových kariet pre ľahký prístup k vašim fotografiám a dokumentom uloženým na kartách.A ak potrebujete pripojenie k internetu, môžete využiť LAN port, WiFi alebo dokonca 4G modem.Repasovaný Notebook Fujitsu Lifebook E548 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný notebook so všetkými potrebnými funkciami, s jeho pomocou budete schopní efektívne pracovať aj si užiť zábavu bez akýchkoľvek kompromisov.

Fujitsu Lifebook E548

 

Fujitsu Lifebook E548

Notebooky Fujitsu Lifebook radu E5 ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a veľmi dobrým výkonom. Fujitsu Lifebook E548 patrí medzi ľahké, ľahko konfigurovateľné notebooky s možnosťou voľby výbavy podľa konkrétneho zamerania. Komplexná sada podnikových funkcií so spoločným replikátorom portov, zabezpečenie na vysokej úrovni, batérie s dlhou výdržou a možnosti pripojenia vám umožnia ľahko a efektívne pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Vychutnajte si nové elegantné prevedenie s plastickým povrchom a pokročilými funkciami zabezpečenia.

Fujitsu Lifebook E548

Spoľahlivý výkon podľa potreby

Notebooky Lifebook E548 za pomoci 7. alebo 8. generácie procesorov Intel Core a operačnej pamäte typu DDR4 poskytujú vysoký výkon aj pre náročné aplikácie. Rozšíriteľná operačná pamäť a možnosť výberu konfigurácie rýchleho pevného disku SSD vám dáva možnosť voľby optimálneho systému.

Spoľahlivosť podnikovej triedy

Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základné heslo pre rad notebookov Lifebook E. Spoľahlivá mobilita, jednoduché použitie a moderný vzhľad splnia každodenné požiadavky firemného prostredia. K dispozícii môžete mať celý rad praktických funkcií v závislosti od konkrétnej konfigurácie daného modelu, ako napríklad snímač odtlačkov prstov, čítačka čipových kariet SmartCard, modul TPM a ďalšie možnosti zabezpečenia na ochranu vašich dát a celého zariadenia.

Fujitsu Lifebook E548

Univerzálny dokovací konektor

Univerzálny dokovací konektor pre replikátor portov je spoločný s notebookmi radu Lifebook U7. Jedinečný replikátor portov je možné použiť s rôznymi zariadeniami Ultrabook a notebookmi Lifebook, zariadeniami 2v1 a mobilnými pracovnými stanicami. Koncepcia výrobných radov ponúka rovnakú konštrukciu a štandardizované príslušenstvo čo uľahčuje správu firemných výpočtových zariadení. Tým sa týmto radom notebookov otvára možnosť nasadenia v podnikovej sfére, kde je zaistená kompatibilita medzi zariadeniami a ich príslušenstvom .

Jednoduchý upgrade

Lifebook E548 vám poskytuje ľahký prístup k najdôležitejším komponentom, takže je možné ľahko vymeniť batériu, pamäť, interné úložisko aj adaptéry sietí LTE a WLAN. Táto praktická konštrukcia skracuje čas a znižuje náklady súvisiace s rozšírením.

Fujitsu Lifebook E548

Konektivita pre vaše potreby

Vďaka integrovaným bezdrôtovým rozhraniam WiFi ac, Bluetooth a káblovému pripojeniu k sieťam Gigabit Ethernet, v kombinácii s HD kamerou spolu s digitálnym mikrofónom môžete byť online kedykoľvek a kdekoľvek. Prípadne komunikovať s priateľmi, alebo kolegami a obchodnými partnermi. Samozrejme s vysokým komfortom mobilného zariadenia. Oceníte tiež funkciu trvalo dostupného nabíjania z portu USB, vďaka ktorej môžete nabíjať svoj telefón alebo ostatné USB napájané zariadenia, aj keď je váš Lifebook vypnutý. S portami VGA a HDMI ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, 4G modem, čítačka kariet 
Farba 
čierna 
Rozmery
333.6 × 23.9 × 234 (mm)
Hmotnosť
1.79 kg