Fujitsu Lifebook E558

152x

Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

277,29 €
263,44 €Cena s DPH
219,54 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Fujitsu
Kód:1380861
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 13 €
Notebook Fujitsu Lifebook E558
Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Fotka 1/6Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Fotka 2/6Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Fotka 3/6Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Fotka 4/6Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Fotka 5/6Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

Repasovaný Notebook Fujitsu Lifebook E558 - Výkonnosť a spoľahlivosť pre každodenné použitie

Notebook Fujitsu Lifebook E558 je ideálnym zariadením na každodennú prácu a zábavu. Jeho repasovaná verzia ponúka vysoký výkon a spoľahlivosť za výhodnú cenu. Vďaka dôkladnej kontrole a opravám počas repasovania máte istotu, že vám notebook bude plne fungovať a spĺňať všetky potreby. Notebook Fujitsu Lifebook E558 je vybavený procesorom Intel Core i5 7300 s frekvenciou 2.6 GHz , ktorý poskytuje dostatočný výkon pre každodennú prácu, od surfovania po písanie dokumentov a prácu s grafikou. S 16 GB pamäťou a 512 GB SSD úložiskom máte dostatok priestoru na ukladanie súborov a rýchle spúšťanie aplikácií. Integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 620 vám umožní sledovať filmy a zobrazovať grafiku s vysokou kvalitou na 15.6 palcovom matnom displeji s rozlíšením 1920 x 1080 px . Jedným z hlavných dôvodov prečo vybrať repasovaný Notebook Fujitsu Lifebook E558 je jeho vysoká spoľahlivosť. Počas repasovania bol notebook starostlivo testovaný a prípadne opravený, aby spĺňal všetky požiadavky pôvodného výrobcu. Tým sa zaisťuje, že notebook bude fungovať bez problémov a bude plne vyhovovať všetkým úlohám, ktoré naň budete kladnúť. Repasovaný notebook vám tak ponúkne rovnaký výkon a spoľahlivosť ako nové zariadenie, ale za nižšiu cenu. Repasovaný Notebook Fujitsu Lifebook E558 je vybavený aj mnohými užitočnými funkciami, ktoré zlepšujú vašu produktivitu a pohodlie. Máte k dispozícii porty ako DisplayPort, HDMI a VGA , takže môžete pripojiť zariadenie s rôznymi výstupmi a ľahko sa pripojiť k externým monitorom alebo televízorom. S integrovanou čítačkou kariet máte možnosť ľahko prenášať dáta z rôznych zdrojov. A vďaka numerickej klávesnici na samostatnom číselnom bloku môžete ľahko vykonávať matematické operácie a prácu s číslami. Na repasovanom Notebooku Fujitsu Lifebook E558 je predinštalovaný operačný systém Windows 10 Pro. S Windows 10 Pro získate prístup k všetkým najnovším funkciám a aktualizáciám, ktoré vylepšujú produktivitu a bezpečnosť. Môžete si byť istí, že s týmto operačným systémom budete mať k dispozícii všetko potrebné na vašu prácu a zábavu.

Vybrať si repasované zariadenie, ako je Notebook Fujitsu Lifebook E558, prináša mnoho výhod. Predovšetkým je to nižšia cena oproti novému zariadeniu. Repasované zariadenie je obvykle dostupné za nižšiu čiastku bez toho, aby ste museli obetovať výkon, funkcie alebo kvalitu. Repasované zariadenie tiež pomáha znižovať množstvo elektroniky, ktorá končí na skládkach, čo je ekologicky priaznivé . Navyše, repasované zariadenie často ponúka rovnakú záruku ako nové zariadenie, takže sa nemusíte obávať o jeho spoľahlivosť. Notebook Fujitsu Lifebook E558 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý a výkonný notebook na každodenné použitie. Vďaka svojmu výkonu, funkciám a spoľahlivosti získate zariadenie, ktoré vám bude slúžiť dlhodobo. A rozhodnutím pre repasované zariadenie ušetríte peniaze a prispejete k udržateľnému rozvoju.

Fujitsu Lifebook E558

 

Repasovaný Fujitsu Lifebook E558

Notebooky Fujitsu Lifebook rady E5 ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a veľmi dobrým výkonom. Fujitsu Lifebook E558 patrí medzi ľahké, ľahko konfigurovateľné notebooky s možnosťou voľby výbavy podľa konkrétneho zamerania. Komplexná sada podnikových funkcií so spoločným replikátorom portov, zabezpečenie na vysokej úrovni a možnosti pripojenia vám umožnia ľahko a efektívne pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Vychutnajte si nové elegantné prevedenie s plastickým povrchom a pokročilými funkciami zabezpečenia.

Fujitsu Lifebook E558

Spoľahlivý výkon podľa potreby

Notebooky Lifebook E558 za pomoci 7. alebo 8. generácie procesorov Intel Core a operačnej pamäte typu DDR4 poskytujú vysoký výkon aj pre náročné aplikácie. Rozšíriteľná operačná pamäť a možnosť výberu konfigurácie vysokokapacitného disku HDD, alebo rýchleho pevného disku SSD vám dáva možnosť voľby optimálneho systému.

Fujitsu Lifebook E558

Spoľahlivosť podnikovej triedy

Bezpečná a efektívna práca aj pre najnáročnejších užívateľov vo všetkých situáciách, to je základné heslo pre rad notebookov Lifebook E. Spoľahlivá mobilita, jednoduché použitie a moderný vzhľad splnia každodenné požiadavky firemného prostredia. K dispozícii môžete mať celý rad praktických funkcií v závislosti od konkrétnej konfigurácie daného modelu, ako napríklad snímač odtlačkov prstov, čítačka čipových kariet SmartCard, modul TPM a ďalšie možnosti zabezpečenia na ochranu vašich dát a celého zariadenia.

Fujitsu Lifebook E558

Univerzálny dokovací konektor

Univerzálny dokovací konektor pre replikátor portov je spoločný s notebookmi radu Lifebook U7. Jedinečný replikátor portov je možné použiť s rôznymi zariadeniami Ultrabook a notebookmi Lifebook, zariadeniami 2v1 a mobilnými pracovnými stanicami. Koncepcia výrobných radov ponúka rovnakú konštrukciu a štandardizované príslušenstvo čo uľahčuje správu firemných výpočtových zariadení. Tým sa týmto radom notebookov otvára možnosť nasadenia v podnikovej sfére, kde je zaistená kompatibilita medzi zariadeniami a ich príslušenstvom .

Fujitsu Lifebook E558

Jednoduchý upgrade

Lifebook E558 vám poskytuje ľahký prístup k najdôležitejším komponentom, takže je možné ľahko vymeniť batériu, pamäť, interné úložisko aj adaptéry sietí LTE a WLAN. Táto praktická konštrukcia skracuje čas a znižuje náklady súvisiace s rozšírením.

Konektivita pre vaše potreby

Vďaka integrovaným bezdrôtovým rozhraniam WiFi ac, Bluetooth a káblovému pripojeniu k sieťam Gigabit Ethernet, v kombinácii s HD kamerou spolu s digitálnym mikrofónom môžete byť online kedykoľvek a kdekoľvek. Prípadne komunikovať s priateľmi, alebo kolegami a obchodnými partnermi. Samozrejme s vysokým komfortom mobilného zariadenia. Oceníte tiež funkciu trvale dostupného nabíjania z portu USB, vďaka ktorej môžete nabíjať svoj telefón alebo ostatné USB napájané zariadenia, aj keď je váš Lifebook vypnutý. S portami VGA, DisplayPort a HDMI ľahko pripojíte ďalšie zobrazovacie zariadenia kdekoľvek budete potrebovať.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, DisplayPort, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
Rozmery
379 × 23.9 × 256 (mm)
Hmotnosť
2.04 kg