Dell Latitude 5580

620x

Notebook Dell Latitude 5580 - Intel Core i5 7300U 2.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 620, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

304,26 €
268,56 €Cena s DPH
223,8 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1364146
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 35 €
Notebook Dell Latitude 5580
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Dell Latitude 5580


Multifunkčný a všestranný Dell

Notebook v malom, 15,6“ prevedení s neuveriteľným výkonom a škálovateľnosťou. Zahŕňa špičkové funkcie zabezpečenia a flexibilné možnosti dokovania.

Dell Latitude 5580

Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Jednoduché prihlásenie: Aktivujte funkciu Windows Hello (podľa konfigurácie) pomocou voliteľnej infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.

Dôveryhodné overovanie: Notebook Latitude 5480 ponúka viac možností zabezpečenia, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Funkcie zahŕňajú základný hardvér na ochranu pred neoprávneným prístupom pomocou viacfaktorového overovania, ako je dotyková čítačka odtlačkov prstov, kontaktná čítačka čipových kariet s certifikáciou FIPS 201 a bezkontaktná čítačka čipových kariet NFC s certifikáciou Control Vault 2 Fips 140-2 úrovne 3.

Ochrana pred útokmi: Riešenie Dell ControlVault poskytuje bezpečnejšiu alternatívu k uchovávaniu a spracovaniu hesiel, biometrickým šablónam a kódom zabezpečenia.

Jednoduchá správa: Pomocou jedinečných rozšírení vPro spoločnosti Dell môžete vzdialene spravovať skupinu zapnutých i vypnutých zariadení, vrátane diagnostiky.

Dell Latitude 5580

Dokáže držať krok s vami aj s prácou

Vysoký výkon: Využite výhody škálovateľného výkonu vďaka najnovším procesorom spoločnosti Intel Core i Dual (U) alebo Quad Core (H) 7. generácie, grafike NVIDIA a rozsiahlemu radu variantov úložiska od pevného disku po disk SSD s rozhraním M.2 PCIe NVMe.

Navrhnutý na konkrétny účel: V pokoji pracujte na notebooku vybavenom celodennou životnosťou batérie a keby ste potrebovali pracovať ešte dlhšie, môžete využiť zariadenie Dell Power Companion.

Sústreďte sa na prácu, nie na notebook: Naše neuveriteľne odolné systémy sú testované 15 benchmarkmi MIL STD 810G, dokážu vám teda zaistiť bezpečnú prácu, nech ste kdekoľvek.

Dell Latitude 5580

Flexibilné možnosti dokovania

Dok Dell | WD15
Napájajte notebook Latitude a pripojte až dva monitory s rozlíšením Full HD a ďalšie periférne zariadenia jedným káblom DisplayPort cez USB typu C.

Dok Dell so stojanom na monitor | DS1000
Zjednodušte pracovný priestor vďaka integrovanému doku a stojanu na monitor s prístupom k dvom monitorom s rozlíšením Full HD prostredníctvom pripojenia USB-C z notebooku Latitude.

Bezdrôtový dok Dell
Bezdrôtovo rozšírte svoje pracovisko vďaka technológii Intel WiGig a pripojte notebook k viacerým monitorom a príslušenstvu.

Zabezpečený
Iba spoločnosť Dell ponúka špičkové šifrovanie a overovanie vrátane voliteľnej dotykovej čítačky odtlačkov prstov a ochrany pred malwarom z jediného zdroja dodávanej priamo s produktom. Navyše vďaka riešeniu Dell Data Protection | Protected Workspace budú vaše dáta v bezpečí na všetkých koncových bodoch, vrátane externých médií, samošifrovacích diskov i verejných cloudových úložísk.

Dell Latitude 5580

Spravovateľný

Tento najlepšie spravovateľný notebook na svete umožňuje flexibilnú a automatizovanú konfiguráciu systému BIOS a systému prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell Client Command Suite. S nami sú nasadenie, monitorovanie a aktualizácia všetkých zariadení Latitude ľahké.

Spoľahlivý

Odolné šasi s dlhodobou výdržou, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G, zaisťuje, že systém obstojí v reálnych podmienkach.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7300U 2.6 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 620 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, VGA, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica 
Farba 
čierna 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
376 × 23.3 × 251 (mm)
Hmotnosť
1.95 kg