Dell Latitude 5511

64x

Notebook Dell Latitude 5511 - Intel Core i5 10310U 1.7 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

594,25 €Cena s DPH
495,21 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1510362
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Dell Latitude 5511
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Dell Latitude 5511

   

  DELL Latitude 5511

  Tento menší, elegantnejší 15-palcový notebook umožňuje pustiť sa do práce rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka možnostiam škálovania a vysokému výkonu.


  Pozná vás váš počítač?

  Dell Optimizer je prvá platforma s umelou inteligenciou svojho druhu, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejšie, osobitejšie a produktívnejšie prostredie.

  • ExpressResponse: rýchlejšie spúšťanie najčastejšie používaných aplikácií. Používa vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel® Adaptix™, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde ich najviac potrebujete.
  • Inteligentný zvuk: Inteligentné riadenie zvuku v nástroji Dell Optimizer automaticky upravuje hlučnosť pozadia, riadi hlasitosť reči a vyladí celkový zvuk, aby ste lepšie počuli a bolo vás lepšie počuť, nech pracujete kdekoľvek.


  Produktívny, škálovateľný ťahúň

  • Spoľahlivé pripojenie: Technológia Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) zaručuje takmer 3× vyššiu rýchlosť a zabezpečenie novej generácie pre počítače aj bezdrôtové siete. Na cestách bez siete Wi-Fi môžete zostať pripojenie pomocou mobilného širokopásmového pripojenia LTE (podľa konfigurácie) s rýchlosťou až 450 Mb/s. Cestujte bez problémov vďaka novej technológii eSIM, ktorá sa pripojí k viacerým globálnym operátorom bez nutnosti prepínať karty SIM.
  • Grafická hojnosť: Streamujte video, sťahujte a plynule spúšťajte aplikácie s integrovanou grafikou.
  • Porty na všetky účely: Rýchlo sa pripojte k periférnym zariadeniam pomocou celého radu dostupných portov, vrátane USB Type-C™, rozhrania Thunderbolt™3 a starších portov ako HDMI a RJ45.


  Krása v každom detaile

  • Svieži nový vzhľad: Notebook Latitude 5511 sa vďaka elegantnému, modernému prevedeniu v novom, svetlejšom odtieni alebo s voliteľným hliníkovým povrchom dokonale hodí pre produktivitu.
  • Dokonalé zobrazenie: Displej je plný funkcií, vďaka ktorým sa môžete sústrediť na prácu, napríklad štvorstranný úzky čelný kryt, antireflexná obrazovka a clona kamery, ktorá ochráni vaše súkromie.
  • Vyrobené s ohľadom na udržateľnosť: Naše notebooky Latitude radu 5000 ako prvé vo svojej konštrukcii využívali uhlíkové vlákna a obsahovali až 18 % recyklovaných materiálov. Používame súčasti lakované farbami na báze vody, čo vytvára zdravšie pracovné prostredie. Spoločnosť Dell zabránila tomu, aby viac ako 2 milióny libier uhlíkových vlákien skončili na skládkach.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 10310U 1.7 GHz Comet Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel UHD Graphics 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  strieborná 
  Rozmery
  359.1 × 15 × 236.3 (mm)
  Hmotnosť
  1.82 kg