27" LCD HP EliteDisplay E271i Silver

7x

Monitor 27" LCD HP EliteDisplay E271i Silver - 27 " 1920 x 1080 px IPS

118,61 €Cena s DPH
98,84 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1509572
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
  Monitor 27" LCD HP EliteDisplay E271i Silver
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  27" LCD HP EliteDisplay E271i Silver

   

  LCD HP EliteDisplay

  Displej HP EliteDisplay E271 vďaka pokročilej nastaviteľnosti umožňuje zvýšenie produktivity. Jeho technológia LED zvyšuje recyklovateľnosť a rozlíšenie Full HD u neho zaisťuje vyššiu kvalitu obrazu. Jemné farebné detaily a ostrý obraz na veľkoformátovej obrazovke s dynamickým kontrastom 5 000 000:1, rozlíšením Full HD, pozorovacím uhlom až 178 ° a rýchlou odozvou 7 ms . Integrovaný rozbočovač USB s dvoma portami navyše umožňuje ľahký prístup pre disky flash.

  27" LCD HP EliteDisplay E271i Silver

  Zlepšite svoj výhľad, rozšírte svoje možnosti pripojenia

  • Prebuďte svoj obsah pomocou rozlíšenia Full-HD. Prezerajte si zreteľný text a živé prezentácie na monitore s LED podsvietením, ktorý je zároveň tenký a ľahký a ľahko ho umiestnite do vhodnej polohy na pracovnom stole.
  • Vďaka vysokému kontrastnému pomeru a rýchlej odozve zostane váš obsah zreteľný a čitateľný a so širokými pozorovacími uhlami budete mať jasný výhľad.
  • Jednoduché pripojenie k radu zariadení pomocou pohodlných vstupov VGA, DVI a DisplayPort a pomocou integrovaného rozbočovača USB.
  • V jednom segmente môžete pracovať s dokumentom, v druhom s tabuľkovým procesorom av ďalšom prezerať e-maily – to všetko súčasne vďaka aplikácii HP Display Assistant. Prispôsobte si pracovný priestor pomocou obrazovkových segmentov s meniteľnou veľkosťou – to všetko prostredníctvom ľahko ovládateľného, centralizovaného rozhrania.
  • Pomocou nového rozšíreného panela nástrojov aplikácie HP Display Assistant získate prehľad o otvorených aplikáciách na všetkých pripojených monitoroch. Chráňte sa proti krádeži pomocou užívateľsky nastaviteľného kódu PIN, ktorý deaktivuje monitor, ak dôjde k jeho neoprávnenému odpojeniu od počítača.

  Urobte si pohodlie v prevedení HP s maximálnou nastaviteľnosťou

  • Nájdite si najpohodlnejšiu pozíciu, aby ste mali dostatok energie po celý deň. Môžete prispôsobiť nastavenie náklonu, výšky, natočenia a otočenia okolo osi – maximálne možnosti nastavenia pri podnikových monitoroch HP – a nájsť si svoje miestečko.

  Majte pod kontrolou váš vplyv na životné prostredie

  • Znížte spotrebu energie a pomôžte znížiť vaše náklady pomocou premysleného energeticky efektívneho prevedenia, ktoré spĺňa certifikácie ENERGY STAR, EPEAT Gold a TCO.
  • Pomôžte znížiť svoj dopad na životné prostredie s monitorom majúcim LED podsvietenie displeja bez obsahu ortuti, nízky obsah halogénov a sklo displeja bez obsahu arzénu.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  27" LCD IPS FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Rozhranie 
  DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Farba 
  strieborná 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  642 × 532 × 278 (mm)
  Hmotnosť
  7.7 kg

  Monitor 27" LCD HP EliteDisplay E271i Silver je zaradený tiež v týchto kategóriách: