HP Z8 G4 Workstation

25x

Počítač HP Z8 G4 Workstation - Intel Xeon Gold 2x 6134 3.2 GHz, 192 GB, 6512 GB Kombinované, nVidia Quadro P5000, Windows 11 Pro

1 864,07 €Cena s DPH
1 553,39 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1493091
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Počítač HP Z8 G4 Workstation
  Počítač HP Z8 G4 Workstation - Fotka 1/4Počítač HP Z8 G4 Workstation - Fotka 2/4Počítač HP Z8 G4 Workstation - Fotka 3/4Počítač HP Z8 G4 Workstation - Fotka 4/4
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  HP Z8 G4 Workstation

   

  Pracovná stanica HP Z8 G4 Desktop PC

  Pri práci s najzložitejšími simuláciami, strihom videa alebo špičkovými VFX vám postačí iba naša vlajková pracovná stanica Z a najvýkonnejší počítač.

  https://www.youtube.com/shorts/Rzv3c203tS0

  Bez škrtenia, v reálnom čase - Výkon

  Zabudnite na klikanie a čakanie. Vďaka až ohromujúcim 56 jadrám (podľa konfigurácie) , až 1,5 TB vysokorýchlostnej pamäte (podľa konfigurácie) a certifikácii pre náročné aplikácie získate z počítača Z8 workstation PC vždy optimálny výkon.

  Škálovanie - Váš systém

  Posuňte hranice produktivity. S až 56 jadrami s dvoma procesormi Intel® Xeon® (podľa konfigurácie) , duálnou profesionálnou grafikou (podľa konfigurácie) , 1,5 TB vysokorýchlostnej pamäte (podľa konfigurácie) , 56 TB úložiskom (podľa konfigurácie) a 7 sloty pre karty PCIe14- môžete neustále rozširovať svoje možnosti podľa toho, ako sa vyvíja vaša práca.

   

  Špičkové - Teploty a akustika

  Naši inžinieri sa zvnútra vypotili s každým detailom. Strategicky rozmiestnené kanály a ventilátory usmerňujú niekoľko kanálov prúdenia vzduchu a udržujú súčasti chladné a tiché. Prístup bez použitia náradia umožňuje rýchlu a jednoduchú modernizáciu komponentov.

  Chladenie so zmenou fázy - Chladenie procesora so zmenou fázy optimalizuje prenos tepla, čo umožňuje lepší výkon a vyššiu spoľahlivosť ako tradičné riešenie kvapalinového chladenia.

  Ventilátory a odvetrávanie - Senzory a patentované algoritmy detekujú, kedy sa systém začne zahrievať, a aktivujú ventilátory, aby zabránili prehriatiu počas najnáročnejších projektov.

  Neskrátený výkon - Tepelná technológia Z udržuje procesor a grafickú kartu trvalo chladné, takže môžu bežať na maximálny výkon bez škrtenia.

   

  Podľa vašich potrieb

  Široké možnosti rozšírenia Vám umožnia zostaviť pracovného pomocníka presne podľa vašich potrieb. Veľkou výhodou je konektivita, ktorou rad nových staníc dominuje. Či už ste projektant, návrhár, grafik alebo strihač, vaša práca si vyžaduje dokonalý hardvér. Procesor s vysokým kmitočtom je schopný plne zvládnuť požiadavky na 3D CAD a BIM softvér, takže si môžete predstaviť svoju vizualizáciu kedykoľvek počas procesu. Interakcie v reálnom čase, nízka latencia a špičková bezpečnosť, pracovné stanice sú jednoducho tvorcom tohto sveta. HP spolupracuje s partnermi, ako sú Adobe®, Autodesk a Avid, aby zaistili optimalizáciu hardvéru pre softvér, na ktorý sa spoliehate.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  2x Intel Xeon Gold 6134 3.2 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  192 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD + 6000 GB HDD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia Quadro P5000 16 GB 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  10xUSB 3.0, 4xDisplayPort, COM, 2xLAN 
  Výbava 
  bez výbavy 
  Veľkosť 
  Big Tower 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  216 × 445 × 555 (mm)
  Hmotnosť
  24.0 kg