HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module

14x

Počítač HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module - Intel Core i5 7500T 2.7 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 630, 10 Enterprise

237,62 €
213,86 €Cena s DPH
178,22 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:1479518
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 23 €
Počítač HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module
Počítač HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module - Fotka 1/4Počítač HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module - Fotka 2/4Počítač HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module - Fotka 3/4Počítač HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module - Fotka 4/4
Fotografia má ilustratívny charakter.

HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module

 

Systém pre konferenčné miestnosti HP Elite Slice G2

HP Elite Slice G2 sú inovatívne systémy, ktoré vám umožnia spolupracovať a komunikovať jediným stlačením tlačidla. Zjednodušte správu konferenčných hovorov vo vašej firme vďaka bezproblémovému nastaveniu, technológii Intel Unite a kvalitnému zvuku na tomto všestrannom systéme. Rozhranie Microsoft Teams Rooms všestranné zariadenie Microsoft Teams Rooms pre konferenčné miestnosti všetkých veľkostí. Zjednodušte schôdzky a pripojte sa bezproblémovo k zariadeniu Center of Room Control.

Hlavné prednosti

  • Optimalizovaný systém pre konferenčné miestnosti.
  • Funkcia pokročilej eliminácie hluku na zreteľnú komunikáciu.
  • Vďaka jasnému trojfarebnému kruhovému svetlu bude každý v miestnosti vidieť stav hovoru.

HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module

Navrhnutý pre konferencie

HP Elite Slice G2 je kombináciou kompaktnosti, štýlu a inovatívnej konštrukcie. Oslobodí vás od spleti káblov v tradičnej konferenčnej miestnosti a uľahčí a zrýchli spoluprácu vďaka jednodotykovému ovládaniu a technológii Intel Unite pre bezdrôtové zdieľanie.

Kvalitný a spoľahlivý základ

Systémy HP radu Elite Slice G2 sú postavené na overenej technológii čipových sád a procesorov Intel disponujúcich kvalitou, spoľahlivosťou a funkčnosťou. Zostavy obsahujú porty USB 3.1 Type-C aj Type-A, ktoré majú vyššiu prenosovú rýchlosť ako porty USB 2.0, av prípade Type-C tiež praktické obojstranné prevedenie s maximálnou univerzálnosťou pre pripojenie periférií. HP Elite Slice G2 spája výkon a krásu.

HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module

Počítač podnikovej triedy

HP Elite Slice G2 sú bezpečné pre vaše podnikanie, pretože využívajú pokročilé funkcie zabezpečenia triedy HP Elite, aby vás ochránili pred dnešnými bezpečnostnými hrozbami a maximalizovali produktivitu a možnosti správy pre vaše podnikanie. Absolvoval proces komplexného testovania HP a Neboli zabudnuté ani možnosti zabezpečenia a správy s radom praktických aplikácií, ako napríklad HP Sure Start s funkciou Dynamic Protection, HP Recovery Manager, HP Support Assistant, HP Connection Optimizer a ďalšími.

HP Elite Slice G2 for Meeting Rooms + HP Video Ingest Module

Kľúčové vlastnosti

Tento model počítača HP Elite Slice G2 je vybavený 4-jadrovým procesorom Intel Core i5-7500T s frekvenciou 2.7 GHz, alebo až 3.3 GHz v režime TurboBoost. Operačná pamäť DDR4 disponuje kapacitou 8 GB (2 moduly/2 sloty). Pre systém, dáta a aplikácie je určený pevný disk až 500 GB SSD M.2 PCIe NVMe . Výstup na zobrazovacie zariadenie zaistí integrovaná grafická karta Intel HD Graphics s výstupmi DisplayPort a HDMI . Integrovaná je zvuková karta s vnútornými reproduktormi, sieťová karta Gigabit Ethernet a bezdrôtová konektivita WiFi ac (podľa konfigurácie) a Bluetooth (podľa konfigurácie) . Na pripojenie externých periférií či iných zariadení sa ponúka dostatok portov USB, vrátane 3.1/3.2 Type-C, a univerzálny zvukový konektor. Tlačidlá pre ovládanie hlasových hovorov a podpora Microsoft Teams Rooms. Počítač je dodávaný s operačným systémom Windows 10 Enterprise.

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 7500T 2.7 GHz Kaby Lake 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 630 
Operačný systém 
Windows 10 Enterprise 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 2xUSB Type-C, DisplayPort, HDMI, LAN 
Výbava 
WiFi 
Veľkosť 
Mini PC 
Rozmery
165 × 140 × 165 (mm)
Hmotnosť
2.0 kg