Dell Precision 7820 Tower

61x

Počítač Dell Precision 7820 Tower - Intel Xeon Silver 2x 4210 2.2 GHz, 64 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro P4000, Windows 11 Pro

1 467,37 €
867,29 €Cena s DPH
722,74 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha skladom 1 ks
Značka:Dell
Kód:1435269
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 600 €
Počítač Dell Precision 7820 Tower
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Dell Precision 7820 Tower


Sila k rastu

Rozšírte hranice svojich nápadov pomocou pracovnej stanice Precision 7820 Tower. S dvojsocketovou architektúrou pre maximálny výkon v kompaktnom prevedení.

Dell Precision 7820 Tower

Inteligentný výkon

Rovnaký výkon, aký pri premýšľaní odvádzate vy: Najnovší procesor Intel Xeon zvládne aj najnáročnejšie aplikácie. Teraz s novou generáciou architektúry s až dvoma socketmi, teda môžete získať maximálny výkon pre svoje najlepšie vízie.
Špičkový výkon: Procesory Intel Core a XeonvPro až 10. generácie ponúkajú firmám výkon, možnosti správy, vstavané funkcie zabezpečenia aj stabilitu architektúry Intel a sú pripravené na budúcnosť.
Zrýchlite každý projekt: Prevádzkujte svoj softvér čo najrýchlejšie a získajte výsledky v reálnom čase vďaka počítaču až so 768 GB pamäte RAM.
Odstráňte rušivé podnety: Zamerajte sa na svoje úlohy s pracovnou stanicou, ktorá je tichšia ako kedykoľvek predtým. Nová viackanálová tepelná konštrukcia ponúka pokročilé chladenie a zvukové parametre pre lepšie chladenie a tichú prevádzku, keď systém plní náročné úlohy.

Dell Precision 7820 Tower

Navrhnutá pre vašu budúcnosť

Zostáva chladný: Počítač Precision 7820 Tower s konštrukciou FlexBay, prístupom spredu, úložiskom s možnosťou výmeny počas prevádzky a viackanálovým chladením, ktoré udrží systém v chlade aj v náročných podmienkach, porastie spoločne s vašou víziou, nech už vás táto vízia zavedie kamkoľvek.
Prispôsobí sa inováciám: Pracovná stanica Precision 7820 Tower je pripravená na zložité projekty vrátane virtuálnej reality a umelej inteligencie vďaka novej generácii grafiky AMD Radeon Pro a najvýkonnejším grafickým kartám NVIDIA Quadro RTX.

Žiadny projekt nie je príliš veľký: Je možné nakonfigurovať až šesť 2,5" alebo päť 3,5" diskov a úložisko s prístupom spredu, vrátane disku SSD SATA, SAS a PCIe M.2/U.2 NVMe. S možnosťou výmeny diskov SSD M.2 a U.2 NVMe PCIe počas prevádzky môžete disky odoberať bez toho, aby bolo nutné pracovnú stanicu vypínať.

Inteligencia zodpovedajúca tej vašej

Dell Optimizer for Precision je vstavaná platforma s umelou inteligenciou, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejšie, osobitejšie a produktívnejšie prostredie.

ExpressResponse: rýchlejšie spúšťanie najčastejšie používaných aplikácií Používame vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel Adaptix, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde ich najviac potrebujete.

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
2x Intel Xeon Silver 4210 2.2 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
64 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia Quadro P4000 8 GB 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
8xUSB 3.0, 4xDisplayPort, COM, LAN 
Výbava 
Čítačka pamäťových kariet 
Veľkosť 
Midi Tower 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
176 × 418 × 518 (mm)
Hmotnosť
15.9 kg