SSD Samsung 980-500GB M.2 2280 NVMe

3x

SSD Samsung 980-500GB M.2 2280 NVMe -

51,53 €Cena s DPH
42,94 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Samsung
Kód:1311061
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    SSD Samsung 980-500GB M.2 2280 NVMe
   Fotografia má ilustratívny charakter.

    

   Upgradujte na dych vyrážajúcu rýchlosť NVMe™

   Je čas maximalizovať potenciál vášho počítača s 980 NVMe™ M.2 SSD. Či už potrebujete podporu pre hranie hier alebo plynulé workflow pre náročnú grafiku, 980 je správnou voľbou pre vynikajúci výkon SSD. Všetko je podporované rozhraním NVMe™ a technológiou PCIe 3.0.

   Nevídaná rýchlosť

   Pusťte sa do toho. Model 980 využíva takmer všetky rýchlostné výhody rozhrania PCIe 3.0 prostredníctvom technológie HMB a dramatickej účinnosti NVMe™. Dizajn bez DRAM prináša výnimočnú hodnotu a dosahuje neuveriteľné rýchlosti sekvenčného čítania/zápisu až 3 500/3 000 MB/s*, čo je viac ako 6,2 násobok rýchlosti diskov SATA SSD.

   Pokračujte v akcii s režimom Full Power

   Udržujte svoj SSD na špičkovej úrovni pre nepretržitý, konzistentný a vysoký výkon s režimom Full Power. Zapnite ho pomocou softvéru Samsung Magician, aby bol váš disk SSD vždy v aktívnom režime. Ponorte sa do intenzívnej práce s veľkými súbormi, graficky náročných hier alebo do bežného používania počítača.

   Stvorený pre dlhodobú prevádzku

   Uchovávajte svoje súbory v bezpečí vďaka SSD, ktorý vám vydrží skutočne dlhú dobu. S až 600 TBW a päťročnou limitovanou zárukou prináša optimalizovaná výdrž modelu 980 overenú spoľahlivosť vďaka interným riešeniam spoločnosti Samsung, od najmodernejšieho ovládača po V-NAND a najnovší firmware.

   Spoľahlivá tepelná regulácia

   Vysoko výkonná SSD obvykle vyžadujú vysoko výkonnú tepelnú kontrolu. V záujme zabezpečenia stabilného výkonu využíva model 980 potiahnutie niklom, ktoré pomáha riadeniu úrovne tepla radiča, a štítok rozdeľujúci teplo, ktorý zaisťuje účinnú tepelnú kontrolu čipu NAND.

   Inteligentné tepelné riešenie

   Model 980 je vybavený najmodernejším algoritmom tepelnej kontroly spoločnosti Samsung a sám reguluje teplo, aby zaistil odolný a spoľahlivý výkon. Aby sa dlhodobo minimalizovali výkyvy výkonu, udržuje technológia Samsung Dynamic Thermal Guard teplotu modelu 980 na optimálnej úrovni.

   Softvér Samsung Magician

   Odomknite plný výkon disku 980 pomocou intuitívnych, ale zároveň pokročilých optimalizačných nástrojov Samsung Magician. Monitorujte zdravie disku, optimalizujte výkon, chráňte cenné dáta a prijímajte dôležité aktualizácie s programom Magician, aby ste zo svojho SSD vyťažili vždy najlepší výkon.

   Svetová jednotka medzi flash pamätami

   Vyskúšajte vynikajúci výkon a spoľahlivosť svetovej jednotky medzi flash pamätami od roku 2003. Všetok firmware a komponenty, vrátane svetoznámych DRAM a NAND od spoločnosti Samsung, sú vyrábané interne, čo umožňuje komplexnú integráciu pre kvalitu, ktorej môžete dôverovať.

   Parametre a špecifikácie

   Pevný disk 
   Interní SSD 500 GB M.2 2280 

   Tovar SSD Samsung 980-500GB M.2 2280 NVMe je zaradený tiež v týchto kategóriách: