SSD 2,5" Samsung 870 EVO SATA III-500GB

3x

SSD 2,5" Samsung 870 EVO SATA III-500GB -

54,7 €Cena s DPH
45,59 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Samsung
Kód:1229981
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    SSD 2,5" Samsung 870 EVO SATA III-500GB
   Fotografia má ilustratívny charakter.

    

   Svetovo obľúbený SSD

   Najnovší model svetovo najpredávanejšej SSD série je konečne tu. 870 EVO nadväzuje na priekopnícku SSD technológiu spoločnosti Samsung a môže sa pochváliť vyšším výkonom, spoľahlivosťou a kompatibilitou, ktorými vyhovie potrebám každého tvorcu obsahu, IT profesionála i bežného užívateľa.

   Excelentný výkon

   870 EVO dosahuje maximálnu rýchlosť sekvenčného zápisu rozhrania SATA až 560/530 MB/s. Bežní používatelia si teraz môžu vychutnať SSD výkon profesionálnej úrovne. Technológia Intelligent TurboWrite zrýchľuje rýchlosť zápisu a zachováva dlhodobo vysoký výkon s väčšou a variabilnejšou vyrovnávacou pamäťou.

   Špičková spoľahlivosť

   Vďaka až 2 400 TBW s obmedzenou päťročnou zárukou je 870 EVO špičkou na trhu v spoľahlivosti. Zvláda všetko od každodennej práce na počítači až po spracovanie 8K videa. Je vybavený najnovšou šiestou generáciou NAND a MKX, ktoré zaisťujú stabilné používanie.

   Kompatibilnejšie ako kedykoľvek predtým

   870 EVO prešiel testami kompatibility s hlavnými hostiteľskými systémami a aplikáciami, vrátane čipsetov, základných dosiek, NAS a nahrávacích video zariadení. Ako posledný z celosvetovo najpredávanejšieho radu EVO je 870 EVO osvedčený vo svojej všestrannosti a kompatibilný so systémami a požiadavkami každého užívateľa.

   Jednoduchý upgrade

   Upgrade na 870 EVO je jednoduchý pre každého so stolným PC alebo notebookom podporujúcim štandardný 2,5-palcový formát SATA. Používanie tohto skvelého SSD je rovnako jednoduché ako zapojiť 870 EVO do slotu SATA a nechať migračný softvér, aby sa postaral o zvyšok.

   Softvér Samsung Magician

   Nový a zdokonalený softvér Samsung Magician 6 kontroluje váš SSD. Disk môžete jednoducho spravovať s celým radom užitočných nástrojov, a udržať tak krok s najnovšími aktualizáciami, monitorovať životnosť a stav disku alebo dokonca zvýšiť jeho výkon.

   Svetová jednotka medzi flash pamäťami

   Zažite mimoriadny výkon a spoľahlivosť svetovej jednotky medzi flash pamäťami od roku 2003. Všetok firmware a komponenty vrátane svetovo uznávaného Samsung DRAM a NAND sú vyrábané spoločnosťou Samsung, čo zaručuje koncovú integráciu v kvalite, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

   Parametre a špecifikácie

   Pevný disk 
   Interní SSD 500 GB 2.5" 

   Tovar SSD 2,5" Samsung 870 EVO SATA III-500GB je zaradený tiež v týchto kategóriách: