24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White

14x

Monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White - IPS

61,57 €Cena s DPH
50,88 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Fujitsu
Kód:1158666
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • posledný kus
  Monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White
  Monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White - Fotka 1/3Monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White - Fotka 2/3Monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White - Fotka 3/3
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dokonalý obraz, ktorý šetrí vašu peňaženku: Repasovaný monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White

  Doprajte si to najlepšie. Širokouhlý 16:10 monitor Fujitsu s rozlíšením 1920 x 1200 vám zaručí ostrý obraz s verným zobrazením farieb a zároveň šetrí energiu. Použitá technológia WVA vás ohromí širokými pozorovacími uhlami. Monitor sa skvele hodí nielen na bežnú kancelársku činnosť, ale aj ho využijete pri tvorbe digitálneho obsahu. Vďaka 24“ veľkosti môžete pohodlne pracovať s viacerými oknami naraz alebo si užiť sledovanie filmu ako na televízii. Optimalizované LED podsvietenie podporuje vysoký dynamický kontrast a nulový únik svetla. Zároveň za použitia ECO režimov monitor šetrí životné prostredie a vašu peňaženku. Flexibilný podstavec 4v1 dovoľuje nastaviť výšku aj uhol úplne podľa vašich potrieb. O bezchybný zvuk sa postarajú zabudované reproduktory . Z konektorovej výbavy monitor ponúka USB porty, DisplayPort, DVI, VGA a 3,5 mm jack pre slúchadlá.

  Monitor patrí do kategórie B, čo znamená, že môže niesť známky používania. Po objednaní sa s vami spojí naša zákaznícka podpora a podrobne s vami preberie prípadné nedokonalosti tovaru. Sami sa potom môžete rozhodnúť, či tovar zakúpite alebo objednávku stornujete. Monitor si tiež môžete objednať s osobným vyzdvihnutím na jednu z našich predajní, kde si stav skontrolujete sami.

  24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White

   

  Obraz ako živý

  Fujitsu B24W-7 je vynikajúcim nástrojom pre pracovné nasadenie a zdieľanie obsahu s okolím, k čomu je opatrený flexibilným podstavcom 4v1. Zobrazovacie technológie WVA prinesie verné podanie farieb a široký pozorovací uhol. Vďaka pomeru strán 16:10 ho ocenia najmä používatelia, ktorí väčšinu času trávia editáciou fotografií, videa a podobnými činnosťami. Bonusom je potom použité LED podsvietenie obrazovky zaisťujúce hlbšie podanie čiernej farby a vysoký dynamický kontrastný pomer. Bokom nezostáva ani antireflexný povrch pre minimalizáciu odleskov. Hodnota odozvy nezapovídá využitie tohto modelu ani pri hraní či sledovanie rýchlejších scén.

  24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White

  Všetko, na čo si spomeniete

  Nech si zvolíte akékoľvek prenosové rozhranie, monitor bude pripravený. Ponúkne DisplayPort, DVI a VGA. Poteší ľahko dostupná dvojica konektorov USB 2.0 aj 3,5 mm jack pre slúchadlá. Zabudované reproduktory sprostredkujú slušný zvukový výstup s výkonom 2 × 1,5 W. Inovatívna úsporné technológie zaistí spotrebu elektrickej energie iba na hranici 17 W. Skvelú ergonómiu za každých podmienok vám dopraje výškovo nastaviteľný stojan s otáčaním a funkciou pivot pre otočenie obrazu na výšku. Moderné prevedenie s neobvykle úzkymi okrajmi usporí na stole veľa miesta.

  24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  24" LCD IPS WUXGA s rozlíšením 1920 x 1200 
  Rozhranie 
  DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Farba 
  biela 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  559 × 384 × 204 (mm)
  Hmotnosť
  6.9 kg

  Monitor 24" LCD Fujitsu B24W-7 LED White je zaradený tiež v týchto kategóriách: