Apple iPhone 8 64GB Space Gray

111x

Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Space Gray - Apple A11 Bionic 2.39 GHz, 2 GB, 64 GB, 4.7 ", 1334 x 750 px, Dotykový, Apple iOS 16.3, 1xLightning, 148 g, 1821 mAh

237,62 €
197,95 €Cena s DPH
164,96 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Apple
Kód:1088382
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 39 €
Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Space Gray
Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Space Gray  - Fotka 1/3Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Space Gray  - Fotka 2/3Mobilný telefón Apple iPhone 8 64GB Space Gray  - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

Nechajte sa strhnúť prúdom zábavy s repasovaným telefónom Apple iPhone 8, 64 GB

Elegantná sklenená konštrukcia, vysoký výkon a nekonečné možnosti. Apple iPhone sa stane vašim sprievodcom svetom zábavy. Kompaktné rozmery umožňujú telefón bez problémov schovať do vrecka či menších kabeliek. Oslní vás celosklenená úprava, ktorá skvele vyzerá a chráni telefón pred poškodením. Samozrejmosťou je odolnosť proti vode a prachu podľa špecifikácie krytia IP67 . O porciu poriadneho výkonu sa stará čip A11 Bionic , ktorý je šikovne optimalizovaný, aby pri prevádzke čo najviac šetril energiu. Spolu s grafickým akcelerátorom M11 si skvele poradí s hrami aj aplikáciami pracujúcimi s rozšírenou realitou. Vďaka 2 GB RAM nezostane pozadu ani pri multitaskingu a navyše sa postará o rýchly štart všetkých aplikácií aj systému. Všetku zábavu si môžete užiť na veľkom 4.7“ Retina displeji s rozlíšením 1334 x 750 a 326 PPI . Špeciálna technológia TrueTone sníma okolité osvetlenie a obraz je tak vždy príjemný pre oči. Kochajte sa ostrým obrazom so skvelými pozorovacími uhlami a verným zobrazením farieb. 3D Touch meria tlak, ktorý sa na displej vyvinie a dáva vám spätnú väzbu v podobe jemných vibrácií. Pre dokonalé fotografie je telefón vybavený 12 Mpx kamerou so šesťčlenným objektívom f/1,8 . Ostré snímky sú zaistené optickou stabilizáciou obrazu a bleskom. Vyskúšajte, čo všetko iPhone dokáže. Zachyťte živé fotografie, slo-mo videá, panorámu či časozberné video. Fotenie nikdy nebolo zábavnejšie. Predná kamera disponuje snímačom 7 Mpx af/2.2 . Je optimalizovaná tak, aby aj pri zlom osvetlení boli vaše selfíčka úplne skvelé. Na všetky vaše fotografie a iné dáta je nachystané úložisko s kapacitou 64 GB . Zabudnite na káble. Apple iPhone plne podporuje bezdrôtové nabíjanie štandardu Qi. Tešiť sa môžete na obľúbené domovské tlačidlo so zabudovanou čítačkou odtlačkov prstov Touch ID . S ním môžete bezpečne telefón odomknúť alebo nakupovať. V prístroji je nainštalovaný operačný systém iOS 16.1.2. Bezdrôtové technológie Bluetooth, NFC, Wi-Fi alebo LTE sa postarajú o rýchle pripojenie. Nechýba ani GPS, Glo, Gal prijímač a rozhranie Lightning.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray


Obľúbený iPhone 8

Phone 8 má elegantnú sklenenú konštrukciu. Najobľúbenejší foťák na svete v novom. Veľmi šikovný a výkonný čip. Pohodlné bezdrôtové nabíjanie. A nevídané možnosti rozšírenej reality. iPhone 8 predstavuje pokročilú generáciu iPhonu.

Dizajn

Ako sa nám podarilo skonštruovať iPhone z odolného skla, ktoré umožňuje bezdrôtové nabíjanie? Vyvinuli sme úplne nové sklo a vystužili ho konštrukciou z laserom zváranej ocele a pruhom z leteckého hliníka. Vďaka mikrónovej presnosti výroby je navyše iPhone 8 odolný voči vode. Doteraz najodolnejšie sklo na smartfóne, vpredu aj vzadu. Farebne zladený pruh z leteckého hliníka. Novo vo vesmírne šedom, striebornom a zlatom prevedení.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray


Odolný proti poliatiu, vode i prachu

iPhone 8 je mikroskopicky presne konštruovaný tak, aby bol odolný proti vode, poliatiu a prachu. Predná a zadná sklenená plocha má o 50 percent hlbšiu tvrdenú vrstvu. Zvnútra telefón spevňuje konštrukcia z ocele a po obvode pruh z leteckého hliníka radu 7000. Oleofóbna povrchová úprava umožňuje ľahko stierať šmuhy a odtlačky prstov.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Hlasnejšie a dynamickejšie stereo reproduktory

iPhone 8 má prestavané stereo reproduktory, ktoré sú až o 25 percent hlasnejšie a majú hlbšie basy, takže si môžeš muziku, videá aj hlasné hovory dať na plné kôstky.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Retina HD displej

Ako sme dosiahli, že displej lepšie reaguje na okolité prostredie? Použili sme technológiu rozpoznávania svetelných podmienok a širokého farebného spektra. Takže všetko na obrazovke vyzerá ešte prirodzenejšie. Retina HD displej je ešte pôsobivejší ako predtým. Má True Tone, široký farebný gamut a 3D Touch.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

True Tone

Príjemnejšie pre oči. Technológia True Tone používa vyspelý štvorkanálový snímač okolitého osvetlenia, ktorý v závislosti od farebnej teploty svetla okolo teba jemne upravuje vyváženie bielej na displeji. Preto obrázky vyzerajú ako vytlačené na papieri a nebudeš z nich mať tak unavené oči.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Smartfón s najvernejším podaním farieb

Fotky, filmy, hry aj spravodajstvo ťa na displeji s vysokým kontrastom a živými farbami úplne pohltia. A vďaka širokému farebnému gamutu a najvernejšiemu podaniu farieb je obraz rovnako pôsobivý ako reálna scéna. Vďaka dvojdoménovým pixelom je obraz vidieť perfektne skoro zo všetkých uhlov.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Fotoaparát

Ako vylepšiť najobľúbenejší fotoaparát na svete? Novým snímačom a čipom A11 Bionic. iPhone 8 ľahko a automaticky zvláda aj pokročilé fotografické techniky. Takže sa teraz peknými fotkami a filmami môže blysnúť každý. Navyše sú jeho fotoaparáty navrhnuté pre ešte pôsobivejšiu rozšírenú realitu. Šesťčlenný širokouhlý objektív iPhonu 8 – má clonu ƒ/1,8, optickú stabilizáciu obrazu a väčší, rýchlejší 12MP snímač.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Vyspelejší ISP

Automaticky parádne fotky. Inteligentný obrazový signálový procesor vyvinutý spoločnosťou Apple rozpoznáva objekty, ľudí, pohyb a svetelné podmienky v scéne. A začne fotku optimalizovať, ešte než stlačíš spúšť. Podporuje vyspelé spracovávanie pixelov, široký farebný rozsah, rýchlejšie automatické zaostrovanie a lepšie HDR pre fotky. Efekt štúdiových svetiel v reálnom čase. Na základe obsiahleho štúdia portrétnej fotografie sme vyvinuli funkciu portrétneho nasvietenia, ktorá stavia portrétny režim do úplne nového svetla. Čip A11 Bionic a nový obrazový signálový procesor používajú rozpoznávanie tváre a hĺbkové mapy na vytvorenie portrétov s dramatickými tieňmi, bodovými svetlami a ďalšími efektmi.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Predný foťák

Zaostri na seba. 7MP fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashom, širokým farebným rozsahom, vyspelou technológiou tvorby pixelov a automatickou stabilizáciou obrazu. Pre výnimočné selfíčka. Fantastické fotky ide iPhonom 8 robiť ešte ľahšie, od zachytenia záberu až po finálnu úpravu. A nová kompresná technológia HEIF umožňuje robiť fotky v rovnakej kvalite ako predtým, avšak v polovičnej veľkosti. Tak neváhaj a foť.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

 

Videá, ktoré si zaslúžia veľké plátno

Či študuješ filmovú školu, natáčaš profesionálne, alebo nadšene dokumentuješ pokroky svojich detí, iPhonom 8 natočíš mimoriadne zábery. Enkodér videa od spoločnosti Apple dosahuje optimálnu kvalitu obrazu jeho spracovaním v reálnom čase. A vďaka kompresii HEVC sa video uloží v rovnakej kvalite ako predtým, ale v polovičnej veľkosti.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Stabilnejšie videá

Vyspelá stabilizácia videa vyrovnáva všetky natáčané zábery pomocou nového, väčšieho snímača a výkonného obrazového signálového procesora. A optická stabilizácia obrazu potláča pohybové rozmazanie a chvenie ruky vo videách natáčaných pri slabom svetle. Takže tvoje zábery budú stabilné, aj keď nemáš pokojnú ruku.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

A11 Bionic - nevídaný výkon

Môže byť čip výkonný a šikovný zároveň? V iPhone 8 a iPhone X áno. A11 Bionic je vôbec najvýkonnejší a najmúdrejší čip v smartfóne. Šesťjadrový A11 Bionic so 4,3 miliardy tranzistorov má štyri úsporné jadrá, ktoré sú až o 70 percent rýchlejšie ako v čipe A10 Fusion, a dve výkonnostné jadrá, ktoré sú rýchlejšie až o 25 percent. A keď potrebuješ naozaj extrémny výkon, CPU spojí sily všetkých šiestich dohromady.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

 

Úspornosť sama

A11 Bionic využíva svoj obrovský výkon múdro – rozdeľuje úlohy medzi výkonnostné a úsporné jadrá. Veci, ktoré robíš najčastejšie, ako je písanie správ alebo prezeranie webu, odsýpajú. A pritom spotrebúvajú menej energie. Vďaka čipu A11 Bionic sú AR hry a aplikácie ešte oveľa plynulejšie a realistickejšie.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

 

Čip robený pre Metal 2 a Core ML

Metal 2 je grafický framework Apple, s ktorým vývojári môžu vytvárať hry v kvalite porovnateľnej s hernými konzolami. A Core ML im umožňuje integrovať do aplikácií strojové učenie. GPU v čipe A11 Bionic je pre tieto nové, pútavé 3D hry a AR zážitky optimalizovaný.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

Bezdrôtové nabíjanie

Ako sme vyvinuli iPhone, ktorý môže fungovať úplne bez drôtov? K technológiám, ako sú bezdrôtové slúchadlá a vyspelé bezdrôtové siete, sme pridali ľahké bezdrôtové nabíjanie. Pod sklenenou zadnou stranou je účinný nabíjací systém, takže iPhone stačí položiť na podložku a hneď sa začne nabíjať. Chceli sme, aby sa iPhone 8 dal pohodlne nabíjať kdekoľvek. Preto sme ho navrhli tak, aby podporoval Qi bezdrôtové nabíjačky, ktoré sú bežne v hoteloch, kaviarňach, na letiskách alebo v autách. Spoločnosti Belkin a Mophie pre iPhone 8 vyvinuli aj dve nové bezdrôtové nabíjačky.

Apple iPhone 8 64GB Space Gray

 

Obsah balenia:

  • Mobilný telefón
  • Kompatibilný nabíjací adaptér
  • Nabíjací a dátový kábel

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Apple A11 Bionic 2.39 GHz 
Operačná pamäť 
2 GB 
Vnútorná pamäť 
64 GB
Displej 
4.7" LCD s rozlíšením 1334 x 750 
Operačný systém 
iOS 16.3 
Rozhranie 
Lightning 
Výbava 
4G (LTE), Bluetooth, NFC, GPS, Zadný fotoaparát, Predný fotoaparát, Wifi, Bezdrôtové nabíjanie 
Farba 
šedá 
Typ karty SIM 
nanoSIM 
Hmotnosť 
148 g
Typ karty 
nepodporuje paměťové karty 
Rozlíšenie videa 
UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
Rozlíšenie fotiek 
12 Mpx
Batérie 
Li-Ion 1821 mAh 
Rozmery
67.3 × 138.4 × 7.3 (mm)
Hmotnosť
148 g