Lenovo ThinkPad X280 Touch

69x

Notebook Lenovo ThinkPad X280 Touch - Intel Core i5 8250U 1.6 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 12.5 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

232,96 €
214,33 €Cena s DPH
178,61 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad 1 skladom > 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 2 ks
Značka:Lenovo
Kód:1527743
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 18 €
Dotykový displej
Notebook Lenovo ThinkPad X280 Touch
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad X280 Touch

 

Lenovo ThinkPad X280

Notebooky Lenovo ThinkPad sú vyhlásenými a spoľahlivými spoločníkmi a nejeden užívateľ na nich nedá dopustiť. Nie inak tomu je s radom ThinkPad X280. Má k dispozícii nové technológie pre vyššiu produktivitu a je špeciálne pripravený pre profesionálov so všetkým potrebným vybavením a funkciami, ktoré zaistia väčšie pohodlie a komfort pri užívaní, pri zachovaní maximálneho výkonu.

Výkon v kompaktnom prevedení

Spoločnosť Lenovo využíva, pri týchto kompaktných 12.5" notebookoch ThinkPad X280, moderné viacjadrové procesory Intel 7. alebo 8. generácie , ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom k rozmerom zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 a SSD pevné disky v prevedení SATA, PCIe alebo NVMe.Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a užívatelia, ktorí sú často na cestách.Notebooky X280 majú nízku hmotnosť, malé rozmery, ale napriek tomu excelentný výkon .

Lenovo ThinkPad X280 Touch

Spoločník na cesty

Pomocou notebooku ThinkPad X280 budete vždy maximálne produktívni. Notebooku sa samozrejme skvele hodí aj na cesty vďaka tenkému prevedeniu s hrúbkou necelých 18 mm , celkovo kompaktnej a odolnej konštrukcii aj nízkej hmotnosti začínajúcej na hranici 1.13/1.27 kg (Full HD/ dotykový Full HD).

Široké možnosti konektivity

Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 3 v prevedení USB Type-C . Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ac a káblového Gigabit Ethernet (cez ThinkPad Ethernet Extension Cable Gen 2). Nechýba Bluetooth av závislosti od konfigurácie môže notebook obsahovať aj pripojenie 4G/LTE. Pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia využijete rozhranie HDMI .

Lenovo ThinkPad X280 Touch

Odolný podľa armádnych štandardov

Svojou konštrukciou sa ThinkPad X280 radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom MIL-STD-810G, takže môžete byť v pokoji aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach podľa mnohých rôznych parametrov .

Zabezpečenie podnikovej úrovne

ThinkPad X280 môže byť vybavený voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov , s ktorou získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí jednoduchý dotyk prsta a nehrozí možnosť odcudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Navyše je vybavený aj technológiou dTPM 2.0 (Trusted Platform Module). Ďalšou voliteľnou možnosťou zabezpečenia je technológia Intel vPro zvyšujúca ochranu a uľahčujúca správu pri vykonávaní aktualizácií. Medzi ďalšie voliteľné možnosti patrí aj čítačka čipových kariet, alebo IR kamera. ThinkPad X280 je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie .

Lenovo ThinkPad X280 Touch

Komunikujte a bavte sa

Vstavaná HD kamera poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné. Navyše v kombinácii s tichou klávesnicou a dvojicou mikrofónov bude váš hlas to jediné, čo bude pri videohovore počuť. Je tiež vybavená fyzickým uzáverom ThinkShutter, ktorý zaistí vaše súkromie. Vybrané modely potom môžu byť vybavené aj IR kamerou, pre identifikáciu pomocou tváre (u týchto modelov nie je dostupná funkcia ThinkShutter). Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemnia stereo reproduktory s podporou technológie Dolby Audio Premium .

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 8250U 1.6 GHz Kaby Lake R 
Operačná pamäť 
8 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Displej 
12.5" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1080 - matný - dotykový 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, 1xThunderbolt 3, HDMI 
Výbava 
Webkamera, WiFi, podsvietená klávesnica 
Farba 
černá 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
307.7 × 17.8 × 209.8 (mm)
Hmotnosť
1.13 kg