Dell Latitude 5511

64x

Notebook Dell Latitude 5511 - Intel Core i7 10850H 2.3 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, nVidia GeForce MX250, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

673,98 €Cena s DPH
561,65 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1510397
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Dell Latitude 5511
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  Dell Latitude 5511

   

  DELL Latitude 5511

  Tento menší, elegantnejší 15-palcový notebook umožňuje pustiť sa do práce rýchlejšie ako kedykoľvek predtým vďaka možnostiam škálovania a vysokému výkonu.


  Pozná vás váš počítač?

  Dell Optimizer je prvá platforma s umelou inteligenciou svojho druhu, ktorá sa naučí váš spôsob práce, priebežne sa prispôsobuje vášmu štýlu a vytvára múdrejšie, osobitejšie a produktívnejšie prostredie.

  • ExpressResponse: rýchlejšie spúšťanie najčastejšie používaných aplikácií. Používa vstavanú umelú inteligenciu a technológiu Intel® Adaptix™, s ktorými môžeme upravovať výkonové úrovne tam, kde ich najviac potrebujete.
  • Inteligentný zvuk: Inteligentné riadenie zvuku v nástroji Dell Optimizer automaticky upravuje hlučnosť pozadia, riadi hlasitosť reči a vyladí celkový zvuk, aby ste lepšie počuli a bolo vás lepšie počuť, nech pracujete kdekoľvek.


  Produktívny, škálovateľný ťahúň

  • Spoľahlivé pripojenie: Technológia Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) zaručuje takmer 3× vyššiu rýchlosť a zabezpečenie novej generácie pre počítače aj bezdrôtové siete. Na cestách bez siete Wi-Fi môžete zostať pripojenie pomocou mobilného širokopásmového pripojenia LTE (podľa konfigurácie) s rýchlosťou až 450 Mb/s. Cestujte bez problémov vďaka novej technológii eSIM, ktorá sa pripojí k viacerým globálnym operátorom bez nutnosti prepínať karty SIM.
  • Grafická hojnosť: Streamujte video, sťahujte a plynule spúšťajte aplikácie s integrovanou grafikou.
  • Porty na všetky účely: Rýchlo sa pripojte k periférnym zariadeniam pomocou celého radu dostupných portov, vrátane USB Type-C™, rozhrania Thunderbolt™3 a starších portov ako HDMI a RJ45.


  Krása v každom detaile

  • Svieži nový vzhľad: Notebook Latitude 5511 sa vďaka elegantnému, modernému prevedeniu v novom, svetlejšom odtieni alebo s voliteľným hliníkovým povrchom dokonale hodí pre produktivitu.
  • Dokonalé zobrazenie: Displej je plný funkcií, vďaka ktorým sa môžete sústrediť na prácu, napríklad štvorstranný úzky čelný kryt, antireflexná obrazovka a clona kamery, ktorá ochráni vaše súkromie.
  • Vyrobené s ohľadom na udržateľnosť: Naše notebooky Latitude radu 5000 ako prvé vo svojej konštrukcii využívali uhlíkové vlákna a obsahovali až 18 % recyklovaných materiálov. Používame súčasti lakované farbami na báze vody, čo vytvára zdravšie pracovné prostredie. Spoločnosť Dell zabránila tomu, aby viac ako 2 milióny libier uhlíkových vlákien skončili na skládkach.

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 10850H 2.3 GHz Comet Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  nVidia GeForce MX250 2 GB 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica, 4G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  strieborná 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  359.1 × 15 × 236.3 (mm)
  Hmotnosť
  1.82 kg