HP ZBook 15u G5

77x

Notebook HP ZBook 15u G5 - Intel Core i7 8550U 1.8 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, AMD Radeon Pro WX 3100, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

435,97 €Cena s DPH
363,31 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava skladom 1 ks
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1495207
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook HP ZBook 15u G5
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  HP ZBook 15u G5

   

  HP ZBook 15u G5

  Tenká, ľahká a výkonná. To je mobilná pracovná stanica HP ZBook 15u G5, s ktorou môžete pracovať prakticky kdekoľvek s výkonom porovnateľným so stolnou pracovnou stanicou. Vďaka svojej príslušnosti k rade ZBook vyniká notebook odolnosťou podľa armádnych štandardov a pokročilým zabezpečením. Elegantný dizajn mobilnej pracovnej stanice ZBook 15u G5 upúta pozornosť na cestách, u klientov aj v kanceláriách. HP ZBook 15u G5 je exkluzívna pracovná stanica na cesty .

  HP ZBook 15u G5

  Profesionálna mobilná pracovná stanica

  Za pomoci moderných technológií budete mať k dispozícii vždy dostatok výkonu . Moderné výkonné a napriek tomu úsporné procesory Intel Core 7. alebo 8. generácie vám poskytnú dostatočnú silu. S pomocou procesorov Intel Core je zaistená špičková podpora multitaskingu , ktorá uľahčuje používanie viacerých aplikácií naraz. Výkonné procesory sú ešte doplnené vysokou priepustnosťou a kapacitou operačnej pamäte DDR4 (2 sloty až 32 GB) a pevnými diskami SSD M.2 s rozhraním SATA alebo PCIe NVMe a podporou zabezpečenia SED (vybrané modely). Potrebný grafický výkon potom zaistí integrované grafické karty Intel HD/UHD Graphics alebo dedikované grafické akcelerátory AMD Radeon Pro (v závislosti od konfigurácie). Výkon, ktorý na cestách ocení každý profesionál.

  HP ZBook 15u G5

  Pokročilá ochrana

  Notebooku nechýba podpora pre moderné ochranné prvky vrátane HP Client Security a možnosti šifrovania dát uložených na pevnom disku. Nikto nepovolaný sa tak k vašim citlivým dátam nedostane a zvýšená je ochrana online účtov a identity, kde si už nebude musieť pamätať zložité heslá. Technológia HP BIOSphere s HP Sure Start detekuje poškodenie a zotavuje systém BIOS. Pre maximálne zabezpečenie môžete voliť konfigurácie s čítačkou odtlačkov prstov, čítačkou čipových kariet, IR kamerou a modulom TPM 2.0 (výbava závisí od konkrétneho modelu). S riešením spoločnosti HP môžete ľahko zabezpečiť a spravovať všetko potrebné , uchovávať kritické dáta a identity v bezpečí.

  HP ZBook 15u G5

  Dôraz na možnosti konektivity

  Pre notebooky určené do firemného sektora je samozrejmá možnosť použitia v kombinácii s dokovacou stanicou a rad ZBook 15u G5 so svojim riešením dokovania podnikovej úrovne nie je výnimkou. Na dokovanie vám ponúka hneď 2 riešenia. Jedným je port Thunderbolt 3 /USB Type-C a druhým podpora klasického dokovania na bočnej strane, aby ste mohli ďalej využívať existujúci dok. Ponuka portov USB 3.0/3.1 Gen 1, Gigabit Ethernet, HDMI zaistí pripojenie ku všetkým vašim zariadeniam. Samozrejmosťou sú aj bezdrôtové technológie WiFi ac a Bluetooth. Vybrané modely vám potom ponúknu aj podporu mobilného pripojenia LTE.

  HP ZBook 15u G5

  Excelentné konferenčné hovory

  Komunikujte s kolegami, klientmi a obchodnými partnermi za pomoci pokročilých technológií. Webová kamera a citlivé mikrofóny, v kombinácii so skvelým zvukom Bang & Olufsen, stereofónnymi reproduktormi, sú zárukou dokonale čistej komunikácie. V prípade modelu s IR kamerou potom ďalej získate možnosť prihlásenia k systému pomocou identifikácie tváre.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 8550U 1.8 GHz Kaby Lake R 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  256 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  AMD Radeon Pro WX 3100 2 GB 
  Displej 
  15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka odtlačkov prstov, numerická klávesnica, 4G modem, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  šedá 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  371 × 19 × 251 (mm)
  Hmotnosť
  1.77 kg