Kultová hra Heroes of Might and Magic III dostala úplne nové rozšírenie

Fanúšikovia strategickej hry Heroes of Might and Magic 3 majú dôvod na radosť. Po viac ako 25 rokoch od vydania tejto kultovej ťahovej stratégie sa komunita fanúšikov stále drží pohromade a stále je medzi nimi veľké množstvo hráčov, ktorí sa Heroes of Might and Magic 3 stále venujú. A nie je divu! Táto hra jednoducho ponúka nezabudnuteľný a dlhodobý herný zážitok, ktorý je stále aktuálny aj pre dnešných hráčov.

Mesto Factory

Jedným z dôvodov, prečo je Heroes of Might and Magic 3 stále taká obľúbená, je fakt, že komunita fanúšikov stále pracuje na nových úpravách a rozšíreniach, ktoré hru ešte vylepšujú a obohacujú. Jedným z týchto fanúšikovských projektov je DLC Horn of the Abyss, ktorý už nejaký čas vzniká a ktorý prináša celý rad noviniek a zmien, ktoré hráča potešia. Jednou z najväčších noviniek, ktorú prináša ospevovaný neoficiálny datadisk Horn of the Abyss, je nové mesto s názvom Factory.

Nové mechanizmy a stratégie

Toto mesto pôvodne malo byť súčasťou pôvodnej hry už od začiatku, avšak z časových dôvodov sa do finálnej verzie hry nedostalo. Avšak aj napriek úskaliam sa fanúšikovia nevzdali a rozhodli sa Factory do hry sami pridať, a to práve pomocou modifikácie DLC Horn of the Abyss. A nemožno len povedať, že sa im to podarilo skvele. Factory prináša nové mechanizmy a strategické možnosti , ktoré ponúkajú hráčom ďalší rozmer do hry. Ale to nie je všetko! Pripravte sa aj na novú kampaň, niekoľko zaujímavých scenárov a úpravy editora máp. Vývojári sa naozaj snažili o čo najsviežejší a neopozeraný obsah, ktorým by dokázali osloviť hráčov a ponúknuť im nový a vzrušujúci herný zážitok. A podľa ohlasov hráčov sa im to naozaj podarilo.

Nažhavte herné železo

Tvorcovia DLC Horn of the Abyss právom označujú novú aktualizáciu ako najväčšiu aktualizáciu v histórii ich projektu. Naozaj si dali záležať na tom, aby hráčom prinášali stále nové a zaujímavé prvky, a to nielen v grafickej a zvukovej podobe, ale aj prostredníctvom herných mechanizmov a opráv. Nové mesto Factory obsahujúce celkom osem jednotiek s možnosťou upgradu (teda celkom šestnásť), dvoch nových hrdinov, kompletnú príbehovú kampaň, nový artefakt, objektu vzducholoď či nový editor kampaní. Pokiaľ ste fanúšikom strategických hier, nemali by ste si nechať ujsť modifikáciu Horn of the Abyss. Ide o skvelý projekt od nadšených fanúšikov, ktorí si dali záležať na tom, aby hráčom ponúkli ešte lepší herný zážitok. Môžete si túto modifikáciu jednoducho a zadarmo stiahnuť z oficiálnych stránok tvorcov a vyskúšať si nové mesto Factory, novú kampaň a všetky ďalšie úpravy a novinky, ktoré modifikácia prináša. Heroes of Might and Magic 3 je skutočne skvelá ťahová stratégia, ktorá si získala srdcia hráčov už pred viac ako 25 rokmi, a stále je tak obľúbená. A vďaka módu Horn of the Abyss sa herný zážitok ešte prehlbuje a obohacuje. Tak nažhavte herné počítače a notebooky a ponorte sa znova do sveta Heroes of Might and Magic 3.