Hollow Knight: Silksong si už môžete pridať do wishlistu

Nažhavte svoje herné počítače a herné notebooky . Hollow Knight: Silksong je prechvaľovaným pokračovaním obľúbenej hry, ktoré bolo nadšene oznámené pred viac ako piatimi rokmi. Odvtedy fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové informácie a detaily o tejto nádejnej hre. Nedávno sa objavila možnosť pridať si Hollow Knight: Silksong na zoznam želaní v Xbox Store pre majiteľov konzol Xbox Series X/S a Xbox One. Žiaľ, stránka zatiaľ nedisponuje novým trailerom, dátumom vydania ani inými podrobnosťami, ktoré by uspokojili zvedavých fanúšikov. Súčasne je hra na pridanie do wishlistu aj platformách Steam, PlayStation Store a Nintendo eShop, hoci žiadne aktuálne informácie neboli zverejnené.

Dátum zatiaľ nepoznáme

Posledný oficiálny výskyt Hollow Knight: Silksong sme mali možnosť sledovať na letnom Xbox Game Showcase 2022, kde bolo na chvíľu oznámené vydanie hry na jún a júl 2023. Avšak, z dôvodu vývojových oneskorení bol tento dátum odložený a nový termín vydania zatiaľ nebol stanovený. Tím vývojárov zo štúdia Team Cherry však uisťuje fanúšikov, že sa stále intenzívne pracuje na dokončení hry a že nové informácie budú zverejnené hneď, ako budú k dispozícii.

Tešte sa na nový príbeh

Team Cherry, tvoriaci kreatívne duo Ari Gibson a William Pellen, sa preslávili svojim pôvodným Hollow Knight a teraz sa vrhli na ambiciózny projekt Hollow Knight: Silksong. Títo vášniví vývojári sa zameriavajú na vytváranie komplexného herného sveta plného tajomstva, bojových výziev a pútavých príbehov. Ich oddanosť a kvalita práce zaručujú, že pokračovanie bude nabitou novými možnosťami a emóciami pre fanúšikov série. Hollow Knight: Silksong sľubuje rozšírenie pôvodnej hry s viac ako 150 úplne novými nepriateľmi, od zvierat a lovcov po vrahov a kráľa, ktorí budú stáť v ceste hráčom. Hlavnou postavou je Hornet, tajomná princezná a úhlavná ochrankyňa Hallownestu, ktorá bola unesená a prenesená do cudzieho a tajomného kráľovstva, kde vládne hodváb a pieseň. Hráči sa tak vydajú na dobrodružnú cestu za jej slobodou a hľadaním pravdy o jej osude. Hollow Knight: Silksong sľubuje úplne nový herný svet, vytváranie zbraní, súboje s nepriateľmi, plnenie questov a mnoho ďalšieho, čo prinesie nový rozmer do sveta Hollow Knight.

Nové herné možnosti

Po dokončení hlavnej hry budú hráči môcť vyskúšať režim Silk Soul, ktorý ponúkne ešte väčšiu výzvu pre skúsených hráčov a možnosť preskúmať svoje zručnosti na novej úrovni obtiažnosti. Hollow Knight: Silksong je vo vývoji pre PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch a bude dostupný na deň vydania prostredníctvom služby Game Pass. Vďaka oddanosti a vizionárstvu tímu Team Cherry sa môžeme tešiť na bohatý herný zážitok a nové dobrodružstvo v podzemnom svete Hollow Knight: Silksong. Niet divu, že fanúšikovia po celom svete netrpezlivo čakajú na deň, keď sa im tento epický titul konečne dostane do rúk a budú môcť preskúmať novú krásu tohto tajomného kráľovstva plného dobrodružstva a výziev. Už sa tiež nemôžete dočkať?