Lenovo ThinkPad X270

257x

Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 16 GB, 256 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 12.5 " 1920 x 1080 px, Windows 10 Pro

202,85 €
190,69 €Cena s DPH
157,6 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1434696
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 12 €
Notebook Lenovo ThinkPad X270
Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad X270 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.

Repasovaný notebook Lenovo ThinkPad X270 - odolný a výkonný pracant pre manažérov aj študentov

Užite si ničím nerušenú prácu či štúdium s repasovaným notebookom Lenovo Thinkpad X270. Tento notebook bol navrhnutý s dôrazom na vysoko odolnú konštrukciu a prešiel náročnými testami zodpovedajúcimi armádnym štandardom . Môžete sa tak spoľahnúť na jeho kvalitu aj vo veľmi náročných podmienkach. Hravo zvládne vibrácie, drobný náraz, postriekanie tekutinou, prašné prostredie či prudké výkyvy teplôt. Odolná však nie je len samotná konštrukcia, ale aj ergonomická klávesnica, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala poliatiu. Vnútro tohto notebooku je rovnako impozantné ako jeho vonkajší design. Je vybavený procesorom Intel Core i5 6300U , ktorý poskytuje dostatok výkonu pre bežné úlohy aj multitasking. S pamäťou RAM o veľkosti 16 GB si môžete byť istí, že váš notebook bude rýchly a plynulý bez ohľadu na to, koľko aplikácií naraz púšťate. Rýchly disk s kapacitou 256 GB SSD zaistí dostatok miesta pre vaše dokumenty, fotografie a videá. Navyše, vďaka SSD technológii, budete mať rýchlejšie načítanie systému aj aplikácií. Integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 520 poskytuje dostatok výkonu na bežné úlohy, ako sú práce s dokumentmi alebo surfovanie na internete. Displej o veľkosti 12.5" s rozlíšením 1920 x 1080 potom zaisťuje ostré a detailné zobrazenie. Hoci je tento notebook vybavený radom funkcií, je stále veľmi kompaktný a ľahký - váži menej ako 1,5 kg. To znamená, že je ľahko prenositeľný kamkoľvek potrebujete - do práce, na cesty či do školy.Z konektorovej výbavy sú k dispozícii USB porty, HDMI, čítačku pamäťových kariet a USB-C. Pripojenie k internetu je zaistené LAN portom či bezdrôtovo pomocou WiFi.Ak sa však ocitnete mimo dosahu WiFi, notebook disponuje 4G modemom, vďaka ktorému sa k internetu pripojíte pomocou mobilných sietí, nechajte sa očariť jeho dizajnom aj funkciami a uvidíte, ako jednoducho sa s ním pracuje.

Lenovo ThinkPad X270

 

Lenovo ThinkPad X270

Notebooky Lenovo ThinkPad sú vyhlásenými a spoľahlivými spoločníkmi a nejeden užívateľ na nich nedá dopustiť. Nie inak tomu je s radom ThinkPad X270. Tieto notebooky ponúkajú excelentnú mobilitu a jednu z najpriaznivejších kombinácií mobility, výkonu a výdrže na batériové napájanie. K tomu im dopomáhajú výkonné procesory Intel Core v kombinácii s precíznou klávesnicou, možnosťou voľby TN alebo IPS displeja a celým radom ďalších obľúbených vlastností.

Lenovo ThinkPad X270

Výkonný ultra mobilný notebook

Spoločnosti Lenovo využíva pri týchto kompaktných 12.5" notebookoch ThinkPad X270 výkonné viacjadrové procesory Intel až i7 7. generácie , ktoré disponujú neuveriteľným výkonom vzhľadom k rozmerom zariadenia. Ich skvelý výkon ešte podporí použitá pamäť DDR4 a pri vybraných konfiguráciách tiež SSD pevné disky v prevedení až PCIe MVMe.Potešení budú predovšetkým nároční firemní zákazníci a užívatelia, ktorí sú často na cestách.Notebooky X270 majú nízku hmotnosť, malé rozmery, ale napriek tomu excelentný výkon .

Lenovo ThinkPad X270

Odolný podľa armádnych štandardov

ThinkPad X270 bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom, takže môžete byť v pokoji aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v naozaj extrémnych podmienkach prevedením 12 skúšok na odolnosť zahŕňajúcich prach, vibrácie, horúco, chlad, vysokú nadmorskú výšku, vodu, vlhkosť, slnečné žiarenie, plesne a ďalšie nepriaznivé vplyvy.

Lenovo ThinkPad X270

Vydarená klávesnica vo všetkých smeroch

ThinkPad notebooky sú predovšetkým známe svojimi plnohodnotnými a proti poliatiu odolnými klávesnicami ThinkPad. Tieto legendárne ergonomické klávesnice ponúkajú plné pole klávesov, príjemný povrch a TrackPoint. Všetko je optimalizované pre najnovšie systémy Windows a obohatené o pohodlné tlačidlá pre multimédiá, LED indikátor statusu a ďalšie. Samozrejmosťou súčasných notebookov sú aj podsvietené klávesy (v závislosti od konfigurácie) umožňujúce prácu aj za zhoršených svetelných podmienok.

Lenovo ThinkPad X270

Plná vybavenosť

Notebooky ThinkPad X270 sú plne vybavené nielen po výkonnostnej stránke, ale aj čo sa týka dostupných rozhraní. Spomenúť je nutné predovšetkým kombinovaný port USB Type-C 3.1 Gen 1/ DisplayPort a výstup HDMI pre pripojenie externých zobrazovacích zariadení a periférií. Nechýba nevyhnutná sieťová konektivita v podobe WiFi ac , Bluetooth a Gigabit Ethernet. Pri vybraných konfiguráciách je dostupné aj pripojenie WWAN 4G LTE (podľa konfigurácie) , alebo možnosť dodatočného osadenia modemu. Za samozrejmosť potom už možno považovať rozhranie USB špecifikácie 3.0/3.1 Gen 1 pre extrémne rýchle dátové pripojenie externých pamäťových zariadení.

Lenovo ThinkPad X270

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
Operačná pamäť 
16 GB DDR4 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel HD Graphics 520 
Displej 
12.5" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 10 Pro 
Rozhranie 
2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, 4G modem, čítačka kariet 
Farba 
černá 
Rozmery
305.5 × 20.3 × 208.5 (mm)
Hmotnosť
1.4 kg