HP ZBook 15 G5

157x

Notebook HP ZBook 15 G5 - Intel Core i7 8850H 2.6 GHz, 32 GB, 512 GB SSD, nVidia Quadro P2000, 15.6 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Pro

792,2 €
578,06 €Cena s DPH
481,72 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad do 2 pracovných dní
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1420913
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • doprava zadarmo
  • - 214 €
Notebook HP ZBook 15 G5
Notebook HP ZBook 15 G5 - Fotka 1/6Notebook HP ZBook 15 G5 - Fotka 2/6Notebook HP ZBook 15 G5 - Fotka 3/6Notebook HP ZBook 15 G5 - Fotka 4/6Notebook HP ZBook 15 G5 - Fotka 5/6Notebook HP ZBook 15 G5 - Fotka 6/6
Fotografia má ilustratívny charakter.
Na výber 19 variant
435,97 € až 752,93 €

Repasovaná mobilná pracovná stanica HP ZBook 15 G5: Prenosný výkon pre neobmedzenú produktivitu

Repasovaná mobilná pracovná stanica HP ZBook 15 G5 je ideálnym nástrojom pre profesionálov, ktorí potrebujú výkonný a prenosný notebook. Toto zariadenie poskytuje výkon porovnateľný so stolnou pracovnou stanicou, a to vďaka svojmu procesoru Intel Core i7 8850H 2.6 GHz a 32 GB pamäte RAM . S týmto výkonom môžete bez problémov zvládnuť aj najnáročnejšie úlohy, ako je rendering, simulácia alebo CAD design. HP ZBook 15 G5 je vybavený špičkovou grafickou kartou nVidia Quadro P2000 , ktorá vám umožní pracovať s veľkými a zložitými grafickými súbormi bez spomalenia. Táto grafická karta ponúka široké spektrum funkcií a optimálnu podporu pre profesionálne aplikácie. Bez ohľadu na to, či sa jedná o grafiku, animácie alebo 3D modelovanie , táto repasovaná pracovná stanica vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky. Jeden z kľúčových prvkov HP ZBook 15 G5 je jeho 15.6 palcový matný displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Vďaka tejto kombinácii získate živý a ostrejší obraz, ktorý je perfektný na prácu s grafikou a videom. Matné prevedenie displeja minimalizuje odlesky a zaisťuje, že budete mať vždy jasný a čitateľný obraz. Môžete pracovať ako v kancelárii, tak aj vonku na slnku, bez obáv z nežiaducich odleskov. S ohľadom na konektivitu HP ZBook 15 G5 ponúka širokú škálu portov, ktoré umožňujú jednoduché a bezproblémové pripojenie k ďalším zariadeniam a perifériám. Disponuje portom HDMI pre pripojenie k externým monitorom, LAN portom pre sieťové pripojenie a USB porty pre pripojenie externých zariadení . Vďaka týmto rozhraniam môžete ľahko rozšíriť svoje možnosti a pracovať s rôznymi perifériami, ako sú myši, tlačiarne alebo externé úložiská. HP ZBook 15 G5 je vybavený čítačkou kariet, čo uľahčuje prístup k dátam uloženým na pamäťových kartách. Táto funkcia je užitočná pre profesionálov, ktorí pracujú s fotografiami alebo videami uloženými na SD kartách. Numerická klávesnica je ideálna pre rýchle zadávanie čísel alebo vykonávanie výpočtov, zatiaľ čo podsvietená klávesnica umožňuje pohodlné a efektívne práce aj v tmavých prostrediach. HP ZBook 15 G5 je dodávané s operačným systémom Windows 11 Pro. Tento operačný systém ponúka najnovšie funkcie a zabezpečenie, ktoré vám umožnia plne využívať výkonnosť a možnosti tejto mobilnej pracovnej stanice.

Repasované zariadenie, ako je HP ZBook 15 G5, predstavuje vynikajúcu možnosť pre všetkých, ktorí hľadajú výkonný pracovný notebook za atraktívnu cenu. Repasované zariadenia majú výhodu v nižšej cene v porovnaní s novými bez toho, aby sa museli vzdať výkonu alebo spoľahlivosti. Vďaka tomu môžete získať prvotriedne zariadenie s pokročilými funkciami a výkonnými špecifikáciami bez toho, aby ste museli platiť za značkový nový produkt. Ďalšou výhodou repasovaných zariadení je ich prínos pre životné prostredie. Repasovaním a znovupoužitím zariadenia sa zabráni vytváraniu elektronického odpadu a znižuje sa negatívny dopad na životné prostredie spojený s výrobou nových zariadení. Tým, že si vyberiete repasované zariadenie, prispievate k udržateľnosti a znižujete svoj ekologický odtlačok. Repasovaná mobilná pracovná stanica HP ZBook 15 G5 je špičkovým zariadením pre profesionálov, ktorí potrebujú prenosný a výkonný nástroj pre svoju prácu. S výkonom porovnateľným so stolným počítačom, výkonnou grafickou kartou a špičkovým displejom budete schopní plne realizovať svoje kreatívne vízie a produktivitu prakticky odkiaľkoľvek. A s výhodou repasovaného zariadenia získate nielen prvotriedny výkon, ale tiež prispejete k udržateľnosti a znížite svoj ekologický odtlačok.

HP ZBook 15 G5


Notebook HP ZBook 15 G5

S mobilnou pracovnou stanicou HP ZBook 15 G5 môžete pracovať prakticky kdekoľvek s výkonom porovnateľným so stolnou pracovnou stanicou. Je navrhnutá tak, aby bez problémov zvládla rendering, softvér pre design, simuláciu a ďalšie náročné profesionálne aplikácie. Elegantný dizajn mobilnej pracovnej stanice ZBook 15 G5 upúta pozornosť na cestách, u klientov aj v kanceláriách.

  • Špičkový výkon pre profesionálne nasadenie.
  • Zvláda Revit, SolidWorks, AutoCAD, 3ds Max a ďalšie náročné aplikácie.
  • Pokročilá správa a zabezpečenie.
  • Odolná konštrukcia a dlhá výdrž batérie.

HP ZBook 15 G5

Profesionálna mobilná pracovná stanica

Moderné výkonné a napriek tomu úsporné procesory Intel Core alebo Xeon vám poskytnú nielen silu, ale aj skvelú výdrž pri práci na batériové napájanie. S pomocou procesorov Intel novej generácie je zaistená špičková podpora multitaskingu, ktorá uľahčuje používanie viacerých aplikácií naraz. Výkonné procesory sú ešte doplnené vysokou priepustnosťou a kapacitou operačnej pamäte DDR4 a pevnými diskami SSD M.2 s rozhraním SATA alebo PCIe NVMe a podporou zabezpečenia SED (vybrané modely). Potrený grafický výkon potom zaistí integrované grafické karty Intel UHD Graphics alebo dedikované grafické akcelerátory AMD Radeon Pro alebo NVIDIA Quadro (podľa konfigurácie) . Výkon, ktorý na cestách ocení každý profesionál.

  • 4 sloty SODIMM pre až 64 GB DDR4 operačnej pamäte.
  • 2x slot pre jednotky M.2 SSD, vrátane podpory PCIe NVMe rozhrania, 1x pozícia pre pevný disk 2.5" HDD.

HP ZBook 15 G5

Pokročilá ochrana

S nástrojmi HP môžete ľahko zabezpečiť a spravovať všetko potrebné, uchovávať kritické dáta a identity v bezpečí. Technológia HP Sure Start a BIOSphere detekujú poškodenie a zotavuje systém BIOS a sú pripravené pre centralizovanú správu v celom podniku. Podľa konfigurácie môžu byť notebooky vybavené overenými technológiami zabezpečenia zahŕňajúci čítačku odtlačkov prstov, IR kameru, filter displeja na ochranu súkromia, automaticky šifrovaný disk SED, alebo TPM 2.0 (líši sa podľa modelu). HP vám s notebookom ZBook 15 G5 poskytuje prvotriedne riešenie pre zabezpečenie a komplexnú správu.

HP ZBook 15 G5

Podpora moderných rozhraní

Medzi moderné rozhranie patria predovšetkým 2 konektory USB Type-C av tomto prípade dokonca v silnej kombinácii s podporou vysokorýchlostného Thunderbolt 3. Ďalšia potrebná ponuka portov USB 3.0/3.1 Gen 1, Gigabit Ethernet, HDMI zaistí pripojenie ku všetkým vašim zariadeniam. Samozrejmosťou sú aj bezdrôtové technológie WiFi ac a Bluetooth. Vybrané modely vám potom ponúknu aj podporu mobilného pripojenia LTE (podľa konfigurácie) .

HP ZBook 15 G5

Excelentné konferenčné hovory

Komunikujte s kolegami, klientmi a obchodnými partnermi za pomoci pokročilých technológií. Webová kamera a citlivé mikrofóny, v kombinácii so skvelým zvukom Bang & Olufsen, stereofónnymi reproduktormi, sú zárukou dokonale čistej komunikácie. V prípade modelu s IR kamerou potom ďalej získate možnosť prihlásenia k systému pomocou identifikácie tváre.

HP ZBook 15 G5

 

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i7 8850H 2.6 GHz Coffee Lake 
Operačná pamäť 
32 GB DDR4 
Pevný disk 
512 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
nVidia Quadro P2000 4 GB 
Displej 
15.6" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - matný 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
3xUSB 3.0, 2xThunderbolt 3, HDMI, LAN 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
Farba 
šedá 
Rozmery
376 × 26 × 264 (mm)
Hmotnosť
2.6 kg