Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB

15x

Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB - Klávesnica s modrým LED podsvietením, multimediálne funkcie, elegantná čierna farba, USB rozhranie, dĺžka kábla 1,4 m. Rozloženie kláves CZ a SK.

26,82 €Cena s DPH
22,16 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom > 3 ks
Olomouc skladom 2 ks
Ostrava skladom 2 ks
Praha skladom 3 ks
Značka:Connect IT
Kód:1149739
Typ:nový tovar
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
    Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB
    Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB - Fotka 1/3 Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB - Fotka 2/3 Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB - Fotka 3/3
   Fotografia má ilustratívny charakter.

   Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB

   Connect IT podsvietená klávesnica CI-45

   CONNECT IT sa púšťa do produkcie netradičných klávesníc a vedľa kontrastné klávesnice pre seniorov alebo deti predstavuje ďalšiu zaujímavú klávesnicu CI-45 s LED podsvietením.

   CONNECT IT CI-45 príde vhod všetkým, ktorí nepíšu všetkými desiatimi a za horšieho osvetlenia hľadajú písmenká pri rozsvietené lampičke. S klávesnicou CONNECT IT CI-45 už nebudete hľadať písmenká po tme, ale uvidíte je vďaka modrému LED podsvietenie, ktoré sa aktivuje pomocou špeciálne klávesy. Klávesnica je zároveň multimediálny, ako tomu je u väčšiny notebookov. Stlačením klávesy Fn a F1 - F12 dosiahnete rýchle obsluhy Vášho prehrávača. Pod klávesmi F1 - F12 sa skrývajú prístupy k multimédiám.

   Elegancia tejto klávesnici rozhodne nechýba. Vykonaná je v čiernej farbe so štýlovým lemovaním. K počítaču ju pripojíte pomocou USB rozhrania. Dĺžka kábla dosahuje 1,4 metra.

   Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB

    

   Parametre a špecifikácie

   Farba 
   čierna 
   Určenie 
   multimediálne 
   Pripojenie 
   Drôtové 

   Tovar Connect IT klávesnice, LED podsvícená, USB je zaradený tiež v týchto kategóriách: