23" LCD HP EliteDisplay E231

15x

Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 - 23 " 1920 x 1080 px TN

80,57 €Cena s DPH
66,58 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 3 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:HP
Kód:885321
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
 • B-kategória
  Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231
  Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 - Fotka 1/5Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 - Fotka 2/5Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 - Fotka 3/5Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 - Fotka 4/5Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 - Fotka 5/5
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

  23" LCD HP EliteDisplay E231

   

  Kvalitný monitor HP EliteDisplay

  HP EliteDisplay E231 23-inch LED Backlit Monitor radu Advantage je štíhly, ale má veľký displej LCD s uhlopriečkou 58,4 cm (23"), ktorý vďaka pokročilej nastaviteľnosti umožňuje zvýšenie produktivity. Jeho technológia LED zvyšuje recyklovateľnosť a rozlíšenie Full HD u neho zaisťuje vyššiu kvalitu obrazu.Jemné farebné detaily a ostrý obraz na veľkoformátovej 58,4cm (23") obrazovke s dynamickým kontrastom 5 000 000:1, rozlíšením Full HD, pozorovacím uhlom až 170 ° a rýchlou odozvou 5 ms. Integrovaný rozbočovač USB s dvoma portami navyše umožňuje ľahký prístup pre disky flash.

  23" LCD HP EliteDisplay E231

  Zlepšite svoj výhľad, rozšírte svoje možnosti pripojenia

  • Prebuďte svoj obsah pomocou rozlíšenia Full-HD. Prezerajte si zreteľný text a živé prezentácie na monitore s LED podsvietením, ktorý je zároveň tenký a ľahký a ľahko ho umiestnite do vhodnej polohy na pracovnom stole.
  • Vďaka vysokému kontrastnému pomeru a rýchlej odozve zostane váš obsah zreteľný a čitateľný a so širokými pozorovacími uhlami budete mať jasný výhľad.
  • Jednoduché pripojenie k radu zariadení pomocou pohodlných vstupov VGA, DVI a DisplayPort a pomocou integrovaného rozbočovača USB.
  • V jednom segmente môžete pracovať s dokumentom, v druhom s tabuľkovým procesorom av ďalšom prezerať e-maily – to všetko súčasne vďaka aplikácii HP Display Assistant. Prispôsobte si pracovný priestor pomocou obrazovkových segmentov s meniteľnou veľkosťou – to všetko prostredníctvom ľahko ovládateľného, centralizovaného rozhrania.
  • Pomocou nového rozšíreného panela nástrojov aplikácie HP Display Assistant získate prehľad o otvorených aplikáciách na všetkých pripojených monitoroch. Chráňte sa proti krádeži pomocou užívateľsky nastaviteľného kódu PIN, ktorý deaktivuje monitor, ak dôjde k jeho neoprávnenému odpojeniu od počítača.

  Urobte si pohodlie v prevedení HP s maximálnou nastaviteľnosťou

  • Nájdite si najpohodlnejšiu pozíciu, aby ste mali dostatok energie po celý deň. Môžete prispôsobiť nastavenie náklonu, výšky, natočenia a otočenia okolo osi – maximálne možnosti nastavenia pri podnikových monitoroch HP – a nájsť si svoje miestečko.

  Majte pod kontrolou váš vplyv na životné prostredie

  • Znížte spotrebu energie a pomôžte znížiť vaše náklady pomocou premysleného energeticky efektívneho prevedenia, ktoré spĺňa certifikácie ENERGY STAR, EPEAT Gold a TCO.
  • Pomôžte znížiť svoj dopad na životné prostredie s monitorom majúcim LED podsvietenie displeja bez obsahu ortuti, nízky obsah halogénov a sklo displeja bez obsahu arzénu.

   

  Parametre a špecifikácie

  Displej 
  23" LCD TN FHD s rozlíšením 1920 x 1080 
  Rozhranie 
  DisplayPort, DVI, VGA, 2xUSB 2.0 
  Farba 
  čierna 
  B-kategória
  môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
  Rozmery
  544 × 329 × 51 (mm)
  Hmotnosť
  4.0 kg

  Monitor 23" LCD HP EliteDisplay E231 je zaradený tiež v týchto kategóriách: