Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

5x

Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Intel Core i7 1165G7 2.8 GHz, 16 GB, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 13.3 " 1920 x 1200 px, Windows 11 Pro

777,05 €Cena s DPH
647,55 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad 1 skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Lenovo
Kód:1537240
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Dotykový displej
  Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2
  Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Fotka 1/6Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Fotka 2/6Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Fotka 3/6Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Fotka 4/6Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Fotka 5/6Notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2 - Fotka 6/6
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2


  Konvertibilný notebook Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Konvertibilný notebook ThinkPad X13 Yoga Gen 2 je tenké a ľahké zariadenie. Patrí k rodine odolných konvertibilných notebookov špeciálne navrhnutých ako všestranné zariadenie po práci na cestách av náročných podmienkach. Používajte svoje obľúbené aplikácie štyrmi rôznymi spôsobmi, tak ako je to pre vás optimálne.

  • Tenký, ľahký, flexibilný a so štyrmi režimami použitia - notebook, stojan, stan a tablet.
  • Vysoký výkon procesora Intel Core 11. generácie.
  • Parádny dotykový 13.3" displej s jemným rozlíšením, širokým pokrytím farebného priestoru a podporou pera ThinkPad Pen Pro.
  • Konštrukcia využívajúca uhlíkové vlákna s nízkou hmotnosťou a veľkou odolnosťou.
  • Superrýchle rozhranie Thunderbolt 4 umožní pripojiť ďalší monitor s vysokým rozlíšením, dokovaním a nabíjaním Power Delivery.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Používajte ThinkPad X13 Yoga spôsobom aký potrebujete

  Využite jedinečný dizajn notebooku ThinkPad X13 Yoga a otáčajte dotykový displej o 360 °. Notebook preto umožňuje použitie v štyroch rôznych režimoch. Použije polohu notebook pokiaľ chcete pracovať produktívne. Stojan vám umožní pohodlné prezentácie a multimediálnu zábavu v optimálnej polohe displeja. Poloha stan je veľmi stabilná pre dotykové ovládanie, a keď otočíte displej o plných 360 °, potom môžete X13 Yogu využiť ako klasický tablet.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Spoločník na cesty

  Za pomoci multirežimového notebooku ThinkPad X13 Yoga budete vždy maximálne produktívni. Notebooku sa samozrejme skvele hodí na cesty vďaka tenkému prevedeniu s hrúbkou pod 16 mm a celkovo kompaktnej a odolnej konštrukcii. Aj napriek integrácii displeja s možnosťou plného preklopenia si notebook zachováva nízku hmotnosť na hranici 1.2 kg.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Široké možnosti konektivity

  Hlavnou devízou v oblasti konektivity je prítomnosť rozhrania Thunderbolt 4 v prevedení USB Type-C. Thunderbolt predstavuje prevratnú technológiu, ktorá podporuje pripojenie displejov s vysokým rozlíšením aj výkonných dátových zariadení prostredníctvom jedného kompaktného portu. Notebooku nechýba ani rozhranie USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a samozrejme máte k dispozícii dôležitú sieťovú konektivitu pomocou bezdrôtového Wi-Fi ax a nechýba ani Bluetooth. Pre pripojenie externého zobrazovacieho zariadenia využijete rozhranie HDMI.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Odolný podľa armádnych štandardov

  Svojou konštrukciou sa ThinkPad X13 Yoga radí medzi najodolnejšie zariadenia ThinkPad. Bol podrobený radu testov zodpovedajúcich armádnym štandardom MIL-STD-810H, takže môžete byť v pokoji aj v prípade poliatia, pádu, vystavenia notebooku vysokým teplotám alebo akejkoľvek inej situácii. Bol testovaný v skutočne extrémnych podmienkach podľa mnohých rôznych parametrov.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Zabezpečenie podnikovej úrovne

  ThinkPad X13 Yoga je vybavený čítačkou odtlačkov prstov, s ktorou získate skvelé možnosti zabezpečenia. Namiesto pracného zadávania hesla stačí jednoduchý dotyk prsta a nehrozí možnosť odcudzenia dát stratou alebo krádežou hesla. Medzi ďalšiu bezpečnostnú výbavu patrí aj čítačka čipových kariet a technológie TPM 2.0 (Trusted Platform Module). ThinkPad X13 Yoga je bezpečným partnerom pre vaše podnikanie.

  Lenovo ThinkPad X13 Yoga Gen 2

  Komunikujte a bavte sa

  Vstavaná HD kamera poskytuje vynikajúci obraz vždy, keď je to potrebné a vaša komunikácia s rodinou, priateľmi, kolegami i obchodnými partnermi bude vždy vo vynikajúcej kvalite. Je tiež vybavená fyzickým uzáverom, ktorý zaistí vaše súkromie. Na svoje si prídu aj milovníci filmov, ktorým zážitok spríjemnia stereo reproduktory s podporou technológie Dolby Audio.


  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i7 1165G7 2.8 GHz Tiger Lake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel Iris Xe Graphics 
  Displej 
  13.3" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1200 - matný - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 11 Pro 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, HDMI, 2xThunderbolt 4 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka odtlačkov prstov, 4G modem, podsvietená klávesnica 
  Konvertibilita 
  Překlopitelný 
  Farba 
  černá 
  Rozmery
  305 × 15.4 × 213.9 (mm)
  Hmotnosť
  1.2 kg