Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)

17x

Notebook Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen) - Intel Core i5 8350U 1.7 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics 620, 13 " 3000 x 2000 px, Windows 11 Pro

299,08 €
271,85 €Cena s DPH
226,54 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad 1 skladom 1 ks
Olomouc skladom 1 ks
Ostrava skladom 1 ks
Praha skladom 1 ks
Značka:Lenovo
Kód:1534269
Typ:repasované
Akosť:B
Záruka:
24 mesiacov
  • akcie
  • B-kategória
  • doprava zadarmo
  • - 27 €
Dotykový displej
Notebook Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)
Notebook Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen) - Fotka 1/3Notebook Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen) - Fotka 2/3Notebook Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen) - Fotka 3/3
Fotografia má ilustratívny charakter.

B-kategória: môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia

Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)

 

Tablet. Notebook. Plátno. Vy rozhodnite.

ThinkPad X1 Tablet je pretvorený od základu a ponúka vám výkon, produktivitu a prenosnosť v prvotriednom odnímateľnom zariadení 2v1, ktoré je ideálne pre vaše podnikanie. Od veľkého bezrámčekového displeja - teraz 13“ - k odolnému zabezpečeniu hardvéru až po ovládanie hlasom pre rýchle zapnutie zariadenia je X1 Tablet perfektné riešenie pre profesionálov na cestách.

Sen každého IT administrátora

ThinkPad X1 Tablet má dva porty Intel Thunderbolt, ktoré umožňujú rýchly prenos dát aj všestranný video výstup. Prihlasovacie údaje sú v ešte väčšom bezpečí vďaka Windows Hello, integrované s voliteľnou infračervenou kamerou a čítačkou odtlačku prsta.

Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)

Ľahké šasi, vysoký výkon

S oslňujúcim 13" 3K displejom váži ThinkPad X1 Tablet menej ako 900g. Tento prepracovaný model 2v1 obsahuje nový dizajnový stojan a ponúkne tak dva pohodlné uhly na písanie. Dokonca aj s pripojenou klávesnicou váži menej ako 1,3 kg a je 8,9 mm tenký. Rovnako ako pri telefóne, pripojenie LTE-A zaisťuje, že zostanete pripojení, či už ste v dosahu WiFi alebo nie.

Skvelá výdrž. A ešte viac.

Rovnako ako všetky zariadenia ThinkPad, aj X1 Tablet testujeme podľa 12 armádnych noriem a vykonávame viac ako 200 kontrol kvality, ktoré zaisťujú funkčnosť týchto produktov aj v extrémnych podmienkach. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že zariadenie 2v1 zvládnu všetky prekážky, ktoré vám život postavia do cesty – od arktickej divočiny cez púštne piesočné búrky, od stavu bez tiaže až po zasiahnutí tekutinou a pádmi. Ale ak potrebujete ďalšiu ochranu, Gorilla® Glass zaisťuje, že sa váš displej nerozbije.

Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)

Je to ešte lepšie

Naša tretia generácia X1 Tablet disponuje dizajnom a vylepšeniami, ktoré pomôžu pozdvihnúť vašu produktivitu. Prebuďte systém ešte rýchlejšie pomocou hlasu alebo odtlačku prsta. Zostaňte vždy pripojení, pretože pri voľbe LTE-A môžete ľahko prepínať medzi WiFi a mobilným širokopásmovým pripojením. Navyše sa zariadenie neprehreje vďaka inteligentnému chladeniu, ktoré umožňuje monitorovať a riadiť stav procesora a teplotu systému.

Zabudnite na heslo!

Tablet ThinkPad X1 obsahuje robustné bezpečnostné funkcie, takže sa nemusíte obávať o ochranu vašich informácií. Prihláste sa ľahko a rýchlo dotykom prsta alebo pomocou tváre vďaka infračervenej kamere a funkcii Windows Hello. Ďalšie vylepšenia zabezpečenia udržuje vaše zariadenie a dáta v bezpečí. Trusted Platform Module (dTPM) šifruje vaše informácie.

Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)

Vylepšite zabezpečenie

Navyše tento ThinkPad disponuje podporou autentizácie FIDO. Fast Identity Online alebo FIDO umožňuje vylepšenú autentizáciu, ktorá chráni vaše informácie o prístupe v troch vrstvách zabezpečenia. Overovanie FIDO sa týka vašich prihlasovacích údajov online, keď sa prihlasujete na webové stránky ako je Facebook alebo Google, alebo vykonávate platby cez PayPal, Visa atď. Toto globálne riešenie vytvára lepšie zabezpečenie služieb online, znižuje náklady organizácií a je jednoduchšie a bezpečnejšie pre užívateľov.

Thunderbolt™ 3

X1 Tablet disponuje technológiou Intel Thunderbolt 3, ktorá prináša rýchly prenos z Thunderbolt do USB-C s rýchlosťou až 40 Gb/s. Pripojte kábel od vášho portu USB-C do zariadenia s podporou Thunderbolt™ 3 a získajte tak štvornásobne rýchlejší prenos dát a dvojnásobnú šírku pásma videa oproti akémukoľvek inému typu portu a zároveň zariadenie nabíjajte. Takže získate Thunderbolt, USB-C a DisplayPort v jednom zariadení.

Lenovo ThinkPad X1 Tablet (3rd Gen)

Parametre a špecifikácie

Procesor 
Intel Core i5 8350U 1.7 GHz Kaby Lake R 
Operačná pamäť 
8 GB DDR3 
Pevný disk 
256 GB SSD 
Optická mechanika 
Grafická karta 
Intel UHD Graphics 620 
Displej 
13" LCD 3K s rozlišením 3000 x 2000 - lesklý - dotykový 
Operačný systém 
Windows 11 Pro 
Rozhranie 
2x Thunderbolt 3 
Výbava 
Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
Konvertibilita 
Oddeliteľný 
Farba 
černá 
B-kategória
môže obsahovať drobné kozmetické vady alebo čiastočné funkčné obmedzenia
Rozmery
304 × 15.1 × 225.6 (mm)
Hmotnosť
1.27 kg