Dell Latitude 5580

620x

Notebook Dell Latitude 5580 - Intel Core i5 6300U 2.4 GHz, 16 GB, 500 GB SSD, Intel HD Graphics 520, 15.6 " 1366 x 768 px, Windows 10 Pro

316,17 €Cena s DPH
263,47 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 1 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:Dell
Kód:1524690
Typ:repasované
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
 • doprava zadarmo
 • posledný kus
  Notebook Dell Latitude 5580
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  Dell Latitude 5580


  Multifunkčný a všestranný Dell

  Notebook v malom, 15,6“ prevedení s neuveriteľným výkonom a škálovateľnosťou. Zahŕňa špičkové funkcie zabezpečenia a flexibilné možnosti dokovania.

  Dell Latitude 5580

  Zabezpečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  Jednoduché prihlásenie: Aktivujte funkciu Windows Hello (podľa konfigurácie) pomocou voliteľnej infračervenej kamery, ktorá uľahčuje rozpoznávanie tváre a zaisťuje ľahký a bezpečný prístup.

  Dôveryhodné overovanie: Notebook Latitude 5480 ponúka viac možností zabezpečenia, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Funkcie zahŕňajú základný hardvér na ochranu pred neoprávneným prístupom pomocou viacfaktorového overovania, ako je dotyková čítačka odtlačkov prstov, kontaktná čítačka čipových kariet s certifikáciou FIPS 201 a bezkontaktná čítačka čipových kariet NFC s certifikáciou Control Vault 2 Fips 140-2 úrovne 3.

  Ochrana pred útokmi: Riešenie Dell ControlVault poskytuje bezpečnejšiu alternatívu k uchovávaniu a spracovaniu hesiel, biometrickým šablónam a kódom zabezpečenia.

  Jednoduchá správa: Pomocou jedinečných rozšírení vPro spoločnosti Dell môžete vzdialene spravovať skupinu zapnutých i vypnutých zariadení, vrátane diagnostiky.

  Dell Latitude 5580

  Dokáže držať krok s vami aj s prácou

  Vysoký výkon: Využite výhody škálovateľného výkonu vďaka najnovším procesorom spoločnosti Intel Core i Dual (U) alebo Quad Core (H) 7. generácie, grafike NVIDIA a rozsiahlemu radu variantov úložiska od pevného disku po disk SSD s rozhraním M.2 PCIe NVMe.

  Navrhnutý na konkrétny účel: V pokoji pracujte na notebooku vybavenom celodennou životnosťou batérie a keby ste potrebovali pracovať ešte dlhšie, môžete využiť zariadenie Dell Power Companion.

  Sústreďte sa na prácu, nie na notebook: Naše neuveriteľne odolné systémy sú testované 15 benchmarkmi MIL STD 810G, dokážu vám teda zaistiť bezpečnú prácu, nech ste kdekoľvek.

  Dell Latitude 5580

  Flexibilné možnosti dokovania

  Dok Dell | WD15
  Napájajte notebook Latitude a pripojte až dva monitory s rozlíšením Full HD a ďalšie periférne zariadenia jedným káblom DisplayPort cez USB typu C.

  Dok Dell so stojanom na monitor | DS1000
  Zjednodušte pracovný priestor vďaka integrovanému doku a stojanu na monitor s prístupom k dvom monitorom s rozlíšením Full HD prostredníctvom pripojenia USB-C z notebooku Latitude.

  Bezdrôtový dok Dell
  Bezdrôtovo rozšírte svoje pracovisko vďaka technológii Intel WiGig a pripojte notebook k viacerým monitorom a príslušenstvu.

  Zabezpečený
  Iba spoločnosť Dell ponúka špičkové šifrovanie a overovanie vrátane voliteľnej dotykovej čítačky odtlačkov prstov a ochrany pred malwarom z jediného zdroja dodávanej priamo s produktom. Navyše vďaka riešeniu Dell Data Protection | Protected Workspace budú vaše dáta v bezpečí na všetkých koncových bodoch, vrátane externých médií, samošifrovacích diskov i verejných cloudových úložísk.

  Dell Latitude 5580

  Spravovateľný

  Tento najlepšie spravovateľný notebook na svete umožňuje flexibilnú a automatizovanú konfiguráciu systému BIOS a systému prostredníctvom bezplatnej sady nástrojov Dell Client Command Suite. S nami sú nasadenie, monitorovanie a aktualizácia všetkých zariadení Latitude ľahké.

  Spoľahlivý

  Odolné šasi s dlhodobou výdržou, ktoré prešlo rozsiahlym vojenským testovaním triedy MIL-STD 810G, zaisťuje, že systém obstojí v reálnych podmienkach.

   

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 6300U 2.4 GHz Skylake 
  Operačná pamäť 
  16 GB DDR4 
  Pevný disk 
  500 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel HD Graphics 520 
  Displej 
  15.6" LCD HD s rozlíšením 1366 x 768 - matný 
  Operačný systém 
  Windows 10 Pro 
  Rozhranie 
  3xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI, VGA, LAN 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, numerická klávesnica, podsvietená klávesnica 
  Farba 
  černá 
  Rozmery
  376 × 23.3 × 251 (mm)
  Hmotnosť
  1.95 kg