HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold

3x

Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold - Intel Core i5 1335U 3.40 GHz, 8 GB, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 14 " 1920 x 1080 px, Windows 11 Home

515,31 €Cena s DPH
429,42 €Cena bez DPH
Dostupnosť
Centrálny sklad skladom 2 ks
Brno / O. Ševčíka do 2 pracovných dní
Olomouc do 2 pracovných dní
Ostrava do 2 pracovných dní
Praha do 2 pracovných dní
Značka:HP
Kód:1484393
Typ:predvádzací
Akosť:A
Záruka:
24 mesiacov
12 mesiacov IČ
 • doprava zadarmo
  Dotykový displej
  Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold
  Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold - Fotka 1/5Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold - Fotka 2/5Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold - Fotka 3/5Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold - Fotka 4/5Notebook HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold - Fotka 5/5
  Fotografia má ilustratívny charakter.

  HP Pavilion x360 14-ek1008nx Pale Rose Gold

   

  Zábava odkiaľkoľvek a podľa vášho výberu - HP Pavilion x360 14

  Notebook HP Pavilion x360 je navrhnutý pre flexibilitu. Nájdite si ideálny uhol otočením obrazovky o 360 ° a ponorte sa do zábavou vďaka vysoko kvalitným, na mieru vyladeným reproduktorom. Udržujte spoľahlivé a výkonné pripojenie s procesorom Intel® a funkciou HP Network Booster tohto počítača. Tento notebook je navyše vyrobený z udržateľných materiálov.

   

  Pútavá zábava kdekoľvek a akokoľvek

  Vďaka 360-stupňovému dizajnu tohto počítača sa môžete baviť, ako chcete, a navyše si vychutnať pohlcujúci zvuk s technológiou Audio by B&O.

  Výkon pre celý deň

  Váš notebook zostane v prevádzke vďaka kombinácii výkonu procesora Intel® 4 a HP Network Booster.

  Lepšie pre planétu vďaka designu

  Prispejte k zmene s udržateľným notebookom vyrobeným z recyklovaného plastu viazaného na oceán a plastu po spotrebiteľovi

  Zábava kdekoľvek a akýmkoľvek spôsobom

  • Nový uhol pohľadu - Systém Windows 11 poskytuje pokojný a kreatívny priestor, v ktorom sa prostredníctvom môžete venovať svojim vášniam. Od prepracovanej ponuky Štart až po nové spôsoby, ako sa spojiť s obľúbenými ľuďmi, správami, hrami a obsahom - Windows 11 je miestom, kde môžete prirodzene premýšľať, vyjadrovať sa a tvoriť tak, ako to robíte vy.
  • Dynamický procesor, ktorý sa prispôsobuje vašim potrebám a poskytuje vynikajúci výkon - Procesory Intel® Core™ 12. generácie rozdeľujú výkon tam, kde ho najviac potrebujete. Zároveň šetria čas a zvyšujú vašu schopnosť robiť veci, ktoré si skutočne chcete robiť.
  • Potlačenie blikania - Pomocou technológie jednosmerného stmievania, ktorá riadi jas nastavením jednosmerného prúdu namiesto jeho zapínania a vypínania podsvietenia, je možné eliminovať blikanie obrazovky a dosiahnuť tak pohodlnejšie ovládanie sledovania.
  • Dotyková obrazovka IPS s rozlíšením FHD - Vďaka širokému pozorovaciemu uhlu 178 ° a živému obrazu sa budete pozerať na svoj obsah vždy v tom najlepšom svetle. Vďaka dotykovej technológii môžete ovládať počítač priamo z obrazovky.
  • Klávesy obsahujú recyklované plasty od spotrebiteľov - Použitie kláves vyrobených z recyklovaných plastov po spotrebiteľovi
  • dávame našim klávesniciam udržateľnejší design.
  • Rýchle nabíjanie HP - Nikto nemá čas čakať hodiny na nabíjanie vybitého notebooku. Vypnite a nabite ho z 0 na 50 % za približne 30 minút.
  • Úložisko PCIe SSD - Pracujte bleskovo vďaka úložisku PCIe SSD s kapacitou až 512 GB.
  • Podpora MU-MIMO - Ak máte v domácnosti niekoľko zariadení MU-MIMO, podpora MU-MIMO funguje v nasledujúcich režimoch v kombinácii so smerovačom MU-MIMO maximalizovať sieťovú prevádzku na sieti dosiahnutie plynulejšieho online zážitku.
  • Skutočne pohlcujúci zvukový zážitok - Vďaka dvom reproduktorom HP, technológii HP Audio Boost a úpravám zvuku z B&O špecialistov si vychutnáte bohatý, autentický zvuk. Nechajte nechať sa uniesť zvukom.
  • OPERAČNÁ PAMÄŤ DDR4 - Pamäť DDR4, ktorá je navrhnutá pre vyššie rýchlosti efektívnejšie a spoľahlivejšie, to je budúcnosť operačnej pamäte. Má vyššiu vyššiu priepustnosť a zrýchľuje všetko od multitaskingu až po hranie hier.
  • Snímač odtlačkov prstov - Bezproblémové prihlásenie do zariadenia dotykom prsta na ľubovoľnom režime. Patentovaná technológia 3D odtlačkov prstov zaisťuje bezpečný prístup a online platby.
  • SuperSpeed USB Type-C® - napájanie, displej, prenosová rýchlosť 10 Gb/s - Nabíjajte svoje zariadenie alebo pripojte externý displej prostredníctvom jediného USB-C® s prenosovou rýchlosťou 10 Gb/s. Vzhľadom na to, že konektor je symetrický nemusíte sa starať o správne zapojenie.
  • HP Imagepad s viacdotykovými gestami - Tento viacdotykový touchpad podporuje gestá až štyrmi prstami, a to pomocou môžete posúvať, zväčšovať a zmenšovať obsah jediným dotykom alebo prechádzať rozhraním systému.
  • Podsvietená klávesnica - Pracujte aj v miestnostiach so slabým osvetlením alebo počas nočných letov. Vďaka podsvietenej klávesnici a integrovanej numerickej klávesnici môžete pohodlne písať v rôznych prostrediach.
  • Wi-Fi Kamera HP True Vision s rozlíšením 5 Mpx - Vysoko kvalitná kamera vám umožní komunikovať prostredníctvom videa s celou rodinou v ohromujúcich detailoch s rozlíšením až 2592 x 1944

  Parametre a špecifikácie

  Procesor 
  Intel Core i5 1335U 3.40 GHz Raptor Lake 
  Operačná pamäť 
  8 GB DDR4 
  Pevný disk 
  512 GB SSD 
  Optická mechanika 
  Grafická karta 
  Intel Iris Xe Graphics 
  Displej 
  14" LCD FHD s rozlíšením 1920 x 1080 - lesklý - dotykový 
  Operačný systém 
  Windows 11 Home 
  Rozhranie 
  2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, HDMI 
  Výbava 
  Webkamera, WiFi, čítačka kariet, čítačka odtlačkov prstov, podsvietená klávesnica 
  Konvertibilita 
  Překlopitelný 
  Farba 
  ružová 
  Rozmery
  306 × 16 × 194 (mm)
  Hmotnosť
  1.32 kg